ریورساید coronavirus درایو از طریق تست سایت در حال حرکت به سیرز

یک قرار ملاقات فقط از طریق درایو تست سایت برای رمان coronavirus در حال حرکت است از برداشت مسیحی یاران سابق سیرز ساختمان در کنار رودخانه شهرستان ریورساید گفته مقامات جمعه, مارس 27.

برداشت سایت که باز 1 آوریل متوقف خواهد شد انجام تست های شنبه, مارس 30. تست تغییر خواهد کرد به سابق سیرز است که در پایین خیابان از برداشت و در 5200 بلوک از خیابان آرلینگتون. ساختمان تعیین شده بود به عنوان یک بیمارستان صحرایی در مورد COVID-19 موارد غرق شهرستان مراکز پزشکی.

“ما می خواهیم برای تشکر از برداشت مسیحی برای همه چیز آنها را به پشتیبانی از تست Riverside County ساکنان” کیم Saruwatari شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت: در انتشار اخبار. “هزاران نفر از مردم تست شده اند وجود دارد و این می تواند اتفاق نمی افتاد بدون حمایت رهبری کلیسا و جامعه محلی است.”

هیچ یک از بیماران درمان شده اند در سیرز محل و هیچ پزشکی کارکنان اختصاص داده شده وجود دارد. تا کنون در این شهرستان موجود مراقبت های بهداشتی زیرساخت شده است قادر به درمان COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری است.

هر کسی که در این شهرستان با یا بدون علائم می توانید یک قرار ملاقات برای یک COVID-19 تست با خارج از جیب هزینه. وجود دارد بیش از یک دوجین شهرستان – و دولت-اجرای تست سایت در سراسر شهرستان.

یک لیست از مکان تست در دسترس است www.rivcoph.org/coronavirus/testing.

به یک قرار ملاقات در یک شهرستان-اداره سایت تماس 800-945-6171. قرار ملاقات در یک دولت-حمایت سایت را می توان در lhi.مراقبت/covidtesting یا تماس 888-634-1123.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>