ریورساید شورای شهر در نظر اجاره یخ $1.8 M برای کسب و کارهای کوچک در میان coronavirus بحران

این رودخانه شورای شهر در نظر گرفته شده دو اقدامات سهشنبه, مه 5 که به منظور کمک به افراد مبتلا به اثرات اقتصادی از رمان coronavirus و مستندات به مبارزه با آن.

توقف اجاره و 1.8 میلیون دلار وام به رودخانه کسب و کارهای کوچک هر دو هنوز در حال بحث در اواخر روز سه شنبه.

اجاره یخ را ممنوع کرده بسیاری از صاحبخانه ها در ریورساید از افزایش دستياران اجاره به مدت 60 روز و یا تا پایان اورژانس محلی ناشی از COVID-19 هر کدام که زودتر.

یخ را اعمال می شود به خواص تحت پوشش مجمع لایحه 1842 یک 2019 قانون است که محدودیت اجاره افزایش به بیش از 5 درصد به علاوه نرخ تورم است. آن را پوشش نمی دهد مقرون به صرفه مسکن, دانشکده, خوابگاه, خانه های تلفن همراه و برخی دیگر از انواع مسکن.

بسیاری از سازمان ها و ساکنان نام و یا در نامه ای به اعضای شورا به بیان حمایت از یخ با بسیاری از گفتن آن جلوگیری می کند مردم را از تبدیل شدن به بی خانمان.

“ما ریورساید جامعه به طور ناگهانی رو به بیکاری و نگران ماندن, سالم, پرداخت صورتحساب خود تغذیه خانواده خود و ماندن در خانه های خود گفت:” لوز Gallegos, جامعه, مدیر برنامه در مهاجر کمک های غیر انتفاعی TODEC. “TODEC به شدت از این اجاره موقت توقف این رویکرد کمک به رشد تعداد بیکاران ریورساید ساکنان را به عقب و یا به سادگی به صلح از ذهن است.”

دیگر از ساکنان گفت: شورای شهر هیچ حق دخالت در قراردادهای بین مستاجر و صاحبخانه.

کالیفرنیا و رودخانه گذشت moratoriums در ماه مارس که بلوک اخراج برای عدم پرداخت اجاره بها در طول coronavirus بحران است.

کسب و کار کوچک اضطراری Microgrant صندوق را ارائه حدود 250 کسب و کارهای کوچک در کنار رودخانه با 7500 دلار کمک های مالی. صاحبان باید درآمد کم یا متوسط و دارای پنج یا کارکنان کمتر.

از 1.8 میلیون دلار برای کمک های مالی در کنار رودخانه می آید از مراقبت عمل coronavirus امداد لایحه.

“ما کسب و کارهای کوچک نیروی حیاتی از جامعه ما و منعکس کننده ارزشها و هویت” عضو شورای رونالدو Fierro گفت: در یک ایمیل. “به منظور زنده ماندن و شناور ماندن کسب و کارهای کوچک باید خود را جایگزین درآمد از دست رفته به عنوان سریع و کارآمد که ممکن است. این microgrants یک پتانسیل تاسیسات برای بسیاری از کسب و کار است که هیچ گزینه ای دیگر در این نقطه از بسته شدن درهای خود را به طور دائم.”

حداقل 2,343 کسب و کار گزارش به شهرستان مالیاتی بخش است که آنها باید پنج یا کمتر کارکنان با توجه به یک شهر گزارش. کسب و کار لازم نیست به گزارش اشتغال تعداد به شهرستان را شماره می تواند بالاتر باشد.

کسب و کار متعلق به زنان و مردم رنگ می تواند به ویژه بهره مندی از کمک های مالی, با توجه به گزارش.

کسب و کارهای کوچک است که نمی باید قوی وام روابط با بانک ها و یا به طور معمول درباره شبکه های کسب و کار تا حد زیادی از سمت چپ از federally administered bail-out اقدامات در این گزارش آمده.

آن را به نقل از یک آوریل 6 گزارش از مسئول مرکز وام است که تخمین زده است که نزدیک به 95 درصد از کسب و کار متعلق به 91 درصد از Latinx کسب و کار متعلق به 91 درصد از بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام-متعلق به کسب و کار و 75 درصد از آسیا متعلق به کسب و کار پایه به هیچ شانسی برای دریافت بودجه فدرال از چک حفاظت از برنامه.

قطعنامه وظایف ایالات راه از دره داخلی با دست زدن به کار اداری از جمله پذیرش برنامه های کاربردی جمع آوری و بررسی مدارک مورد نیاز و اعطای کمک های مالی مبتنی بر واجد شرایط بودن دستورالعمل ها و تایید اطلاعات است.

راه متحده پس از آن که جایزه کمک های مالی بر اساس دستورالعمل های از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

مقامات شهرستان برنامه ریزی برای معرفی این فرصت را به کسب و کار تا مهلت مارس 19. بودجه می تواند پرداخت به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 19 و در اواخر به عنوان مه 31.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>