گزارش: MLB تسلیم دقیق طرح بهداشتی برای بازیکنان در تلاش برای بازی میان coronavirus

اگر لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در حال بازگشت به اقدام در این تابستان آنها خواهد شد بازی در یک محیط است که به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از آنچه آنها در ماه مارس است.

گذشته از این انتظار سخت کوش تست دما و کنترل این تغییرات شامل همه چیز از کوزه آوردن خود توپ بیسبال به اغل گاو یا حشم پوشیدن ماسک در ستاره شرق و محدودیت ها در تف.

بازیکنان را دلسرد از گرفتن دوش در ballpark.

این همه بخشی از 67-صفحه سند است که لیگ اصلی بیس بال فرستاده شده به بازیکنان ارتباط با شرح بهداشتی و پروتکل های ایمنی آنها پیشنهاد به منظور ورزش بازگشت با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر. به گزارش به دست آمده توسط ورزشکاران و ESPN که گزارش جزئیات در روز شنبه.

MLB پیشنهاد کرده است که داشتن یک مختصر آموزش دوره برای چند هفته در ماه ژوئن به دنبال منطقه ای مبتنی بر 82-برنامه بازی ابتدا در اطراف جولای 4. این بازی ها می توان به بازی در تیم اصلی ballparks زمانی که مجاز توسط قوانین محلی حداقل در ابتدا با طرفداران در حضور.

اگر چه از بین بردن جمعیت اولیه امتیازی ساخته شده به این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح جادوها راه های متعددی است که بازیکنان و کادر فنی سعی خواهد کرد برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان خود.

خواستار طرح به صورت منظم تست از همه بازیکنان داوران و اعضای هیات عمدتا با استفاده از بزاق انجام شد. وجود دارد همچنین می تواند دو بار در روز متوسط چک. MLB پرسنل خواهد بود پرسید: به انجام روزانه دما چک در خانه.

کسی که تست مثبت خواهد خود منزوی در خانه.

Clubhouses خواهد بود بازسازی و اجازه می دهد تا شش پا جدایی بین بازیکنان در قالبهای خود در جلسات حضوری خواهد بود دلسرد شده است.

در dugouts تنها فعال ذخایر مجاز خواهد بود در حالی که دیگر بازیکنان غیر فعال و یا کارکنان پشتیبانی خواهد نشستن در می ایستد و یا در جای دیگر. همه غیر از بازی پرسنل خواهد پوشیدن ماسک در dugouts.

خواهد بود وجود دارد هیچ تپه بازديد هیچ تبادل صف کارت و بدون تف بالا-سپاس مشت-برجستگی و یا در آغوش گرفتن. بازیکنان خواهد بود تشویق به شستن دست بعد از دست زدن به تجهیزات و یا ترک این زمینه بین نوبت.

دور از ورزشگاه بازیکنان خواهد بود نه صرفا قرنطینه اما آنها را تشویق به جدا از همه به جز خانواده آنها. آنها خواهد بود دلسرد از استفاده از هر گونه حمل و نقل عمومی و یا سوار های خدمات.

در حالی که همه از این موضوع به تایید توسط بازیکنان این نشان دهنده تنها بخشی از مذاکره اطراف این ورزش بازگشت.

صاحبان نیز درخواست بازیکنان به توافق 50-50 تقسیم درآمد که به احتمال زیاد به معنی کاهش بیشتر حقوق خود را فراتر از نرم افزار-دارای پرداخت های اجباری در مارس توافق.

دو طرف توافق کردند که به بازیکنان پرداخت می شود عادی خود حقوق برای هر درصد از بازی ها. صاحبان ادعا که توافق مشروط بر روی بازی در حال بازی با طرفداران. بدون طرفداران در ballparks این باشگاه درآمد بیشتر خواهد بود کاهش داد و آنها پیشنهاد می کنند که بازیکنان خرس برخی از این بار. بازیکنان استدلال می کنند که توافق نمی شد, مشروط بر طرفداران و نباید renegotiated.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>