گزارش: nhl on nbc هیئت مدیره رای گیری در حذفی فرمت برای بازگشت

NHL بازیکنان’ Association اجرایی هیئت مدیره رای گیری در یک 24-تیم حذفی پیشنهاد به بازگشت به بازی با فرمت, با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود پنجشنبه شب به دلیل رای گیری شد و هنوز هم ادامه دارد. نتایج رای گیری می تواند به عنوان به زودی به عنوان شب جمعه.

حتی اگر هیئت اجرایی رای به تایید فرمت نمی کند آن را مهر و موم معامله برای NHL فصل از سرگیری. لیگ و اتحادیه بازیکنان هنوز هم نیاز به مذاکره جزئیات دیگر از جمله بهداشت و پروتکل های ایمنی.

اما قالب یک قطعه قابل توجهی از بازگشت به بازی پازل برای جایزه استنلی جام در این فصل است.

تحت طرح پیشنهادی به توافق مشترک NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس شرق و غرب را از یکدیگر به صورت بذر در حالی که باقی مانده 16 تیم در بهترین پنج سری بازی دور برای تنظیم نهایی 16.

که به معنی byes برای بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و دفاع از قهرمان St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب است. Pittsburgh, Carolina, the New York Islanders و رنجرز, تورنتو, کلمبوس فلوریدا و مونترال نیز آن را در شرق و ادمونتون, Nashville, ونکوور, ونکوور, وینیپگ, مینه سوتا, آریزونا و شیکاگو در غرب است.

اگر nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره و لیگ حکام تصویب این طرح که از بازگشت تعیین خواهد شد. از کجا و چگونه باید هنوز مشخص شود از جمله چگونه بسیاری از شهرستانها میزبان بازی ها, مقررات قرنطینه و آزمایش است.

“هیچ چیز واقعا خاص تا زمانی که آن را خاص, بنابراین همه چیز می تواند به سرعت تغییر و آنها را در چیزهای مختلف” بازگشت به بازی عضو کمیته جیمز ون Riemsdyk از آگهی های روز چهارشنبه گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از گزینه های باز و حرکت را از طریق چیزهای مختلف و امیدوارم آمده تا با یک چشم انداز است که بدیهی است که اولین و مهمترین این است که سلامت و ایمنی از همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>