گزارش: Canucks’ سون Baertschi مردد از بازی در مانده از COVID-19-آمار نجومی

Baertschi که یک سال در سمت چپ خود NHL معامله است و بازیکن دوم به می گویند که آنها در حال رفتن به بازی در این تابستان.

سون Baertschi که بارها و بارها خواسته برای یک تجارت از ونکوور کناکز پس از صرف بسیاری از 2019-20 فصل در لیگ هاکی آمریکا است و ماندن در خانه.

با توجه به TSN ریک Dhaliwal سوئیس جناح انتخاب کرده است به انتخاب کردن از باقی مانده از 2019-20 فصل است که به رزومه کاری این هفته با اردوگاه های آموزشی در سراسر شمال امریکا از جمله در راجرز آرنا در ونکوور.

اگر چه Baertschi زیادی را صرف این فصل با AHL را Utica ستاره های دنباله دار — او تا به حال شش بازی cameo در ماه نوامبر او دعوت شده بود به عنوان یکی از سه اضافی به جلو برای اردوگاه های آموزشی که دوشنبه آغاز می شود و اجرا می شود تا زمانی که از سرگیری نمایشگاه بازی در ادمونتون در پایان ماه.

تحت شرایط NHL بازگشت به بازی طرح که تصویب شد جمعه توسط هر دو لیگ را صاحبان و اتحادیه بازیکنان, بازیکنان ممکن است را انتخاب کنید به هیچ شرکت و هیچ شرایط.

Baertschi خواهد بود بازیکن دوم به اعلام او نمی خواهید را به بخشی در NHL تابستان برنامه زیر تراویس Hamonic از شعله کلگری.

Hamonic ساخته شده خود را اعلام و در شب جمعه است.

با توجه به Dhaliwal, Kole لیند را Baertschi محل در اردوگاه های آموزشی.

Baertschi قرار داده شد در چشم پوشی در آستانه فصل و زمانی که او پاک شد دوباره داده شده به ستاره های دنباله دار کناکز’ AHL وابسته است. او به خوبی در Utica بود و به یاد می آورد در ماه نوامبر. او با بازی خوب خود را در طول به یاد بیاورید اما نمی نمره.

پس از بازگشت به Utica, نماینده او Andre Rufener خواسته Canucks به تجارت او را به یکی دیگر از تیم NHL. کناکز سعی کردم چندین بار و در یک نقطه مجاز Rufener به خود پاسخ به سوالات.

اما با توجه به ثمر رسید و Baertschi بازی فصل در Utica.

بیشتر به آمده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>