ثبت نام از دپو پس از حوادث غم انگیز صرف تشریفات در J&K

پروب به اتفاقات ناگوار صورت گرفت سال گذشته هنوز به این نتیجه رسیدند

هیچ دولت آژانس تا کنون برگزار می شود مسئول با پلیس

Mohinder می Verma
جامو جولای 19: شگفت آور این صدا ممکن است اما این یک واقعیت است که ثبت نام از دپو پس از حوادث غم انگیز تبدیل شده است و صرف تشریفات در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر با پلیس هیچ جدیت در پین با اشاره به علل واقعی و نتیجه این تحقیقات در یک زمان محدود به شیوه ای.
این می تواند سنجیده از این واقعیت است که challans در رابطه با دپو تسلیم و پس از حوادث عمده و به خصوص در مناطق کوهستانی از جامو منطقه شده اند ارائه شده در دادگاه با وجود گذشت چندین ماه.
در ماه ژوئن سال گذشته نه دختران جوان بودند در میان 11 نفر کشته و هفت نفر دیگر به شدت مجروح شدند که بیش از لود Tempo-مسافر وسیله نقلیه حمل حزب پیک نیک از Surankote به Pir کی گلی مغول در جاده, سقوط به حدود 400 فوت عمق تنگه.
بر این اساس شاه بود ثبت نام در یکی از پلیس های نوشته ها تحت صلاحیت این دادگاه ها از ایستگاه پلیس Shopian اما آنچه که آمد به جلو در طول تحقیقات یک راز باقی مانده به عنوان نگرانی مقامات پلیس ابراز جهل در مورد همان زمانی که تماس با تراشه.
“من نمی دانم که آیا challan ارائه شده و یا تحقیقات هنوز هم ادامه گفت:” یک پلیس Sub-بازرس داد و تعداد دیگری از مقام پلیس که این اطلاعات را تکذیب کرد این بهانه که او به تازگی منتقل شده به Shopian. تمام این نشان می دهد سطح از جدیت نسبت به یک حادثه بزرگ و به وضوح برقرار است که ثبت نام از شاه فقط یک تشریفات.
به طور مشابه در ماه جولای سال گذشته 35 نفر جانشان را از دست دادند و 16 نفر دیگر صدمات پایدار پس از یک غیرمنتظره خودرو سقوط به دره در Kishtwar-Keshwan جاده و به زودی پس از تراژدی شاه تسلیم شد.
اگر چند تلاش هایی برای تعیین سرنوشت شاه و در عین حال هیچ کس آماده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در یک یا دیگر بهانه است. این علیرغم این واقعیت است که یک پرس و جو کمیته تشکیل شده برای نگاه به علل این حادثه قرار داده بود چندین سازمان های دولتی در حوض برای شکست خود را در جنبه های مختلف.
در ماه دسامبر سال گذشته معاون بازرس کل مرکزی ذخیره نیروی پلیس و راننده خود را از دست داده بود جان خود را هنگامی که یک bounder کاهش یافت رسمی خود را وسیله نقلیه در Ramban منطقه است.
پس از این حادثه غم انگیز شاه ثبت شد تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) در شکایت ارائه شده توسط CRPF. در این شکایت این بود ذکر است که حادثه گرفته شده بود به دلیل عدم رویکرد جدی از سازمان های درگیر در گسترش بزرگراه در Ramban منطقه بود که قرار است به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از نورد کردن تخته سنگ از کوه.
جالب اینجاست که این تحقیقات گرفته نشده به نتیجه گیری منطقی با وجود گذشت چندین ماه. “ما هنوز در حال انجام تحقیقات و امیدوارم همان خواهد شد در نتیجه در مدت کوتاهی گفت:” یک افسر پلیس است. اما او موفق به مشخص کردن دلایل تاخیر مفرط.
در ماه مارس سال جاری و در عین حال یکی دیگر از حادثه غم انگیز صورت گرفت دوباره تحت صلاحیت این دادگاه ها از Ramban ایستگاه پلیس به دلیل برنامه ریزی نشده در طرح تعریض بزرگراه. در این حادثه دو نفر جانشان را از دست دادند و هفت نفر دیگر صدمات پایدار علاوه بر نه وسایل نقلیه خراب کردم زمانی که همه از یک لغزش ناگهانی ضربه کشش از بزرگراه.
دوباره شاه در بخش 337 IPC (باعث صدمه دیده توسط عمل از به خطر انداختن زندگی یا امنیت دیگران) و 304-یک IPC (باعث مرگ سهل انگاری) ثبت شده بود در برابر ساخت و ساز شرکت در Ramban ایستگاه پلیس. اما تا به امروز بررسی است و پلیس نگران است در یک موقعیت برای تعیین چارچوب زمانی برای پایان آن.
همه این موارد به وضوح ایجاد که ثبت نام از دپو پس از حوادث غم انگیز تبدیل شده است و صرف تشریفات در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. “نگرانی بیش از چنین حوادث محدود باقی می ماند به صدور پیام از غم و اندوه در غیر این صورت دولت باید تضمین محدود به زمان کاوشگر و ارسال challans” شهادت” ،
آنها در ادامه گفت: “به طور کلی پلیس قرار می دهد تقصیر را به گردن رانندگان اما هیچ سازمان دولتی است که تا کنون برگزار می شود مسئول با وجود این واقعیت است که فقیر وضعیت جاده ها و عدم سقوط موانع شرایط بد از خودرو سربار و غفلت رانندگی عمدتا به مشارکت در حوادث”.
“اگر این جنبه می تواند مسئول برگزار می شود توسط کمیته تعیین وظیفه انجام پروب چه مشکلی برای برگزاری نگران سازمان دولتی مسئول در فیرث” منابع پرسید.

مقاله قبلیمردم محلی irked بیش از شرایط بد از Mendhar – Surankote جاده
مقاله بعدی2 زنان می میرند از تاج; 3 PSOs از IAS افسر GMC, doc, دولت رسمی در میان 105 آزمون +ve

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>