ردلندس آب سیستم تحت باکتری آزمون پس از نشت

خط آب در ردلندس که شکست و ریخته میلیون ها گالن در حال حاضر تعمیر, اما یک دولت نیاز به دو باکتری آزمون از 16 ساعت از هم جدا معنی این سیستم نمی تواند به عقب در خط تا مدتی جمعه شهرستان گفت: چهار شنبه, جولای 16.

مانده آب سالم برای نوشیدن و فشار خوب است چرا که حفاظت از محیط زیست توسط مردم و خط لوله راه حل, شهرستان, سخنگوی کارل بیکر گفت. حدود 23,000 نفر از ساکنان آسیب دیده اند که برای اولین بار متوجه اوایل دوشنبه, او گفت:.

این شهر در ابتدا برآورد آب سیستم خواهد بود تا شنبه اما دولت آب مدیره تست مورد نیاز تماس بگیرید برای هر دو نمونه پاک می شود قبل از آن اتفاق می افتد بیکر گفت.

نشت آب خط تحویل به 6,200 مشتریان در شهرستان ترجمه برای حدود 23,000 نفر. را پوشش می دهد که تقریبا یک سوم از فلمینگ’ جمعیت. سیستم از دست رفته حدود 3.6 میلیون گالن آب. تمام هزینه های نشت نمی شد اما پیشنهاد کم از پیمانکار که این کار برای تعمیر این خط $94,860 بیکر گفت.

شکسته آب در نزدیکی خط فورد پارک بود برای اولین بار متوجه شده در ساعت 5:45 صبح روز شنبه هنگامی که کارگران برای شهر و شهرداری و آب و برق و مهندسی آب وارد بخش برای کار و دیدم که آب جوشان از زمین پشت مغازه خود را در منطقه.

به آب رفت و به نزدیکی کانال زهکشی. وجود ندارد جاری شدن سیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>