Raywat Deonandan: پوشیدن یک ماسک صورت است که هر دو مسئولیت اجتماعی و در خود علاقه


پیاده پوشیدن ماسک صبر کنید برای عبور از خیابانی در ونکوور. ریچارد لام / PNG

نظر: اگر مردم به اندازه کافی پوشیدن ماسک جامعه نرخ انتقال کاهش شیوع بیشتر تبدیل به نادر و کسب و کار باز بماند. هر کس می خواهد قادر به خرید در بازار و یا یک نوشیدنی در یک پاسیو.

در بسیاری از شهرها هر شب در هوای گرگ و میش ممنون ساکنان تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی. این یک یادآوری است که در فاز اولیه از COVID-19 گیر پزشکان و پرستاران برگزار شد ، همه که مورد نیاز بود از بقیه از ما بود به ماندن در خانه و تماشای Netflix و یادگیری به پخت.

به عنوان اقتصاد شروع به شکوه و شکایت باز مسئولیت مدیریت این بیماری همه گیر است منتقل شده است. در حال حاضر آن را بر شهروندان عادی به مسئولیت برای کاهش موج بعدی با فاصله پیوستن به اجتماعی حباب و پوشیدن ماسک. ما تا به آن ؟

نرخ افراد سیگاری رها نمی کند تا زمانی که ممنوعیت سیگار کشیدن تصویب شد. کمربند ایمنی استفاده نمی بیش از 50 درصد در کانادا تا زمانی که از آن ساخته شده بود اجباری در 1970s. Enormous جریمه هنوز هم نیاز به جلوگیری از برخی از رانندگان از ساخت بزرگراه خطرناک برای هر کس دیگری. ما فقیر سابقه از “انجام کار درست.”

آن پس از آن می افتد بر دولت را به رعایت واجب است. دولت آن را نشان می دهد زشت استبدادی و لیبرال دموکراسی لرزد. بنابراین با ظهور اجباری پوشش در برخی از شهرستانها آمده است آوازی و انیمیشن مقاومت است.

بهداشت عمومی چالش رسیدن به ماسک-مقاومت سه گانه است. اولین بار, بسیاری از را قبول نمی کند زمینه علم و نه در واقع تمامیت COVID-19 روایت است. چنین ایدئولوژیک جبهه گیری نمی توان به چالش کشید و با مدارک و شواهد به ویژه هنگامی که غرق توسط توطئه گر سر و صدا. این است که تا حد زیادی مقاوم, گروه است که بهترین خدمت اجبار قانونی.

ما باید آدرس خودخواهی. منطق پشت ماسک حفاظت از دیگران است. پارچه ماسک ارائه پوشنده لباس شخصی کمی حفاظت, اما به جای کمک به کاهش کلی جامعه انتقال است. این است که متمایز از دیگر بهداشت عمومی سرمایه گذاری است. یک کمربند ایمنی محافظت پوشنده لباس و نه فرد در ماشین های دیگر. و تلاش برای متقاعد کردن مردان به پوشیدن کاندوم برای محافظت از شرکای خود از STIs و یا برای متقاعد کردن افراد سیگاری از خطرات ناشی از دود دست دوم ناموفق بوده اند.

ما باید اتصال مسئولیت اجتماعی برای منافع شخصی. اگر مردم به اندازه کافی پوشیدن ماسک جامعه نرخ انتقال کاهش شیوع بیشتر تبدیل به نادر و کسب و کار باز بماند. هر کس می خواهد قادر به خرید در بازار و یا یک نوشیدنی در یک پاسیو.

گذشته است و خطر درک. احتمال گرفتن COVID-19 کم است و احتمال مرگ ناشی از آن نیز کم است. این واقعیت است سوخت بسیار خشم اطراف “مستند” با بسیاری از قادر به درک و چرا از آزادی شان را محدود زمانی که آنها در, حداقل, شخصی, در معرض خطر.

اما این هرگز در مورد فردی خطر است. یک COVID-19 بیمار است vanishingly کوچک خطر مرگ است. اما هنگامی که مقیاس به یک میلیون نفر جمعیت این ترجمه به ده ها یا صدها هزار نفر از مرگ و میر بسیار درد و رنج انسان و تاکید کرد سیستم مراقبت های بهداشتی.

تهدید است نه فرد بلکه به جامعه است. اما ما یک فرهنگ است که بسیار مجموعه در یک فردگرا طرز فکر. امکان یک فرد آلوده به این بیماری به فرد دیگری است که ممکن است آن را به یک سوم که پس از آن می میرد بسیار انتزاعی است که آن را نتواند به اندازه کافی وادار فردی عمل است.

ما باید متقاعد کردن افراد برای ایجاد تغییرات روزانه به شیوه زندگی خود را به منظور تصویب غیب نظری بر مردم آنها را ملاقات هرگز.

رک و پوست کنده این یک چالش است از تخیل. اما روزمره شهروندان باید به این چالش افزایش و شایسته دریافت که غروب تشویق بود که یک بار این سایت متعلق به کارکنان مراقبت های بهداشتی. بود قهرمانانه. قهرمانان پوشیدن ماسک.

Raywat Deonandan یک اپیدمیولوژی و دانشیار در دانشکده علوم بهداشتی دانشگاه اتاوا.

یادداشت سردبیر:B. C. s provincial سلامت افسر دکتر بانی هنری گفت: اوایل این ماه ماسک می تواند ساخته شده اجباری در B. C. اگر تعداد COVID موارد افزایش می یابد. هنری گفت: “او به شدت توصیه می کند” با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی که در آن مردم در داخل و نمی تواند اطمینان حاصل شود که آنها می تواند به حفظ فاصله به اندازه کافی از دیگران و به خصوص در حمل و نقل که در آن چند در B. C. پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>