قوچ’ اعتماد به جاش رینولدز می تواند پرداخت در دراز مدت

جاش رینولدز باید نگاه به جلو به در نهایت outrunning شک.

قبل از قوچ با استفاده از خود دور چهارم انتخاب در سال 2017 پیش نویس را به گیرنده گسترده ای از Texas A&M او ستایش در درجه اول برای سرعت و مهارت در هولنج در می اندازد در برابر سخت پوشش.

“محدود مسیر دونده ممکن است تنها یک تهدید” هشدار داد قبل از پیش نویس سراغ گزارش رینولدز در وب سایت ProFootballFocus.com.

در حال حاضر که رینولدز است که در خط یک شروع کار نگرانی به نظر می رسد که بدبختانه و او می شنود و پرسش در مورد اینکه آیا او از پاس عمقي نواز توانایی قوچ نیاز دارید.

رینولدز پاسخ با آرامش یادآوری است که عمیق عبور نواز استفاده می شود در نظر گرفته شود قدرت خود را. اما سوال ماندند.

رینولدز’ ارزش است که در میان جالب تر مسائل رو به کل قوچ جرم به عنوان تیم شروع یک “مجازی” offseason برنامه هفته گذشته با مربیان و بازیکنان کهنه برگزاری موقعیت-گروه جلسات از طریق ویدئو پخش آنلاين خدمات.

توسط تجارت Brandin آشپز به هوستون تگزاس در آوریل قوچ رو از شر یک بازیکن بزرگ قرارداد و سابقه تکان مغزی – بلکه از دست داد سریع گیرنده که کشیده دفاعی و ایجاد اتاق را برای رابرت جنگل ” و کوپر Kupp را در مسیرهای کوتاه.

در تهیه پیش نویس ون جفرسون از فلوریدا در دور دوم قوچ کردم زرنگ و دانا مسیر-دونده – اما نه از نوع انفجاری گیرنده خواهد بود که دقیق مناسب برای آشپز’ نقش.

رینولدز, 25, ورود, چهارم فصل NFL می تواند تناسب دقیق – اما این است که هنوز به اثبات رسیده است.

هفته گذشته زمانی که رینولدز در گفتگو با لس آنجلس نویسندگان برای اولین بار پس از آوریل 9 آشپز تجارت و مارس 23-25 پیش نویس او ظاهر می شود در یک نور خلق و خوی و مشتاق برای به دست آوردن با این فصل است. این اولین بار بود بعد از قوچ’ تصویری-جریان جلسات و او خوشحال بود برای دیدن هم تیمی های چهره اگر فقط بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. مانند بسیاری از بازیکنان او تعجب که چه زمانی و چگونه فیزیکی شیوه های آغاز خواهد شد و اینکه آیا این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار NFL schedule.

آن را محوری برای رینولدز چون خود rookie قرارداد اجرا می شود در پایان این فصل و او می خواهم یک فرمت.

قوچ گیرنده گسترده جاش رینولدز صحبت با خبرنگاران در زوم در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 است. (عکس از قوچ تصویری)

آشپز تجارت رینولدز متوجه “نشان می دهد مقدار زیادی از اعتماد من است.”

او اعتماد به نفس او می تواند آن را انجام و از سه سال البدل برای یک نقش بازیگران در کنار Kupp و جنگل خود را با سرعت تکمیل مهارت خود را.

“من می خواهم بگویم من را خیلی خوب downfield عنصر” رینولدز گفت. “بود که بسیاری از کالج بازی. من فقط نمی توانید بیش از حد بسیاری از فرصت های به کشش زمینه (تا کنون با قوچ). اما امیدوارم که من می تواند نشان دهد که من می توانم نوع از پر کردن آن نقش دارد.”

قوچ مربی شان McVay گفت رینولدز خواهد بود “یک بار بخشی از این جرم.”

“ما نمی خواهد ساخته شده اند که حرکت در Brandin آشپز آن را به حال شده است برای اعتماد به نفس ما در جاش رینولدز” McVay گفت: در هفته گذشته. “ما قادر به دریافت یک بازیکن است که ما تا به حال بسیاری از ارزش برای در ون Jefferson, اما نه یک برنامه رفتن به پیش نویس تا زمانی که ما واقعا فرصتی برای شیرجه رفتن به که گیرنده و می گویند ما احساس می کنیم مثل این است که یک پسر است که متناسب با آن است که مجموعه ای از مهارت های.”

این که آیا رینولدز است لازم عمیق تهدید McVay به نام رینولدز یک “کامل گیرنده.”

“من فکر می کنم او تا به توانایی برای کشش قفسه های پوشش در بسیاری از راه های که Brandin بود” McVay گفت. “من فکر می کنم وجود یک روایت که در آن گاهی اوقات شما نمی احترام به جاش سرعت چون او چنین زحمت راه رفتن. اما زمانی که شما نگاه در او نسبت به دیگران او را از خوردن تا زمین خود را در طول گام بسیار طولانی است.”

آشپز است 5-پا-10, 183 پوند است. رینولدز است 6-پا-3 196 نفر.

شماره های دیگر نشان می دهد که چرا آشپز ایستاده بود بالای رینولدز در نمودار عمق دو فصل گذشته:

• آشپز در 30 بازی با قوچ: 122 پذیرایی (64.6 درصد از بار او هدف کارفرمایی Jared Goff), 9.5 متری هر هدف 59.6 متری در هر بازی 7 touchdowns, طولانی ترین دست آوردن 57 متری. او به طور متوسط گرفتن از دو سال گذشته ساخته شده بود 10.4 متری upfield.

• رینولدز در 12 بازی او آغاز شده و یا بازی به طور گسترده: 72 پذیرایی (50.8%), 8.0 متری هر هدف 48.3 متری در هر بازی 6 touchdowns, طولانی ترین, به دست آوردن 33 متری. او به طور متوسط گرفتن در تمام بازی ها در دو سال گذشته ساخته شده بود 7.7 متری downfield.

برای شواهد از آنچه رینولدز این است که قادر به McVay امتیاز به یک بازی است که منعکس شده در آمار 51-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما از Goff به رینولدز که نسخ شد توسط یک غیر قانونی تشکیل مجازات در سه ماهه چهارم قوچ’ 17-7 پیروزی بر Chicago Bears on Nov. 17.

“(او) در برابر همه طرفدار گوشه در Kyle فولر و او در واقع در حال اجرا یک ارسال از سمت راست و او آن خارج اعداد در طرف مقابل از میدان 45 متری پایین میدان” McVay گفت. “شما رو به برخی از مشروع آب قادر به انجام این کار است.”

NFL تنظیم شده است اعلام 2020 برنامه در روز پنج شنبه.

هر زمان که قوچ بازی بعدی رینولدز باید فرصت دیگری به سرعت خود را شمارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>