قوچ’ هارون دونالد پمپ مشتاق به عقب بر گردیم در این زمینه

هارون دونالد در گفتگو با لس آنجلس خبرنگاران در یک کنفرانس ویدئویی پنج شنبه در حالی که نشسته در مقابل از قابل توجه ترین زوم زمینه او می تواند آمد تا با.

آن را نمايش مي دهد. این بود خاطرات. این یک عکس از خود — زندگی-اندازه ساده به دور کمر خم قوچ’ تهدید آمیز مجموعه ای از عضلات.

“من فقط برای این خانواده فقط به اجازه خانواده می دانم که من هنوز کار” دونالد گفت: با خنده. “من نمی خواهم شما را به فکر می کنم من slacking.”

آیا کسی عکس هارون دونالد slacking ؟

در یک تصویر از زوم قوچ دفاعی مقابله با هارون دونالد صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس ویدئویی یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در حالی که نشستن در مقابل یک زندگی به اندازه تصویر خود را در خانه دوران کودکی خود را در پیتسبورگ.

در حالی که NFL محدودیت در میان coronavirus همه گیر را با تاخیر شروع و در میدان عمل قوچ’ ستاره دفاعی مقابله شده است داشتن یک کوشا offseason در شمال شرق پیتسبورگ:

• تمرینات خود را به عنوان شگرف که تا کنون حتی اگر دانشگاه پیتسبورگ ورزشگاه بسته است ترک او را به انجام بلند کردن اجسام با پدر و برادر و برادرزاده در به پایان رسید از بچگی او و او با سرعت کار در نزدیکی یک میدان.

• در مارس او را از طریق رفت پیت مجازی مراسم فارغ التحصیلی پس از اتمام تحصیل در رشته ارتباطات با کلاس های آنلاین.

“پس از من پیش نویس (در دور اول در سال 2014) پدر و مادر من به من وعده من من مدرک” دونالد گفت. “برادر بزرگتر من آن را کردم خواهر بزرگتر من آن را کردم. حتی اگر آن را در زمان در حالی که من از انجام آن.”

• حتی خرابی شده است مولد. او در زمان روانی یادداشت به عنوان او به تماشای “آخرین رقص” به ESPN 10 قسمتی در مورد مایکل جردن و فصل نهایی از شیکاگو بولز شد. داستان بهترین بازیکن بسکتبال از دهه 1990 تا به حال درس برای رای توسط همسالان به عنوان بهترین بازیکن فوتبال امروز است.

دونالد گفت که او متوجه نشده بود قبل از اینکه چقدر سخت اردن تحت فشار قرار دادند و هم تیمی های خود و او چقدر از تغذیه کردن شخصی slights.

“به من که انگیزشی. تماشای آن را به شما می دهد لرز. آن را می سازد شما می خواهید برای کار کردن و انجام کاری برای خودتان بهتر” دونالد گفت. “از آن ساخته شده من می خواهم به یک قهرمان. این چیزی است که شما بازی بازی برای.”

دونالد که تبدیل به 29 شنبه, مارس 23 یکی از هشت بازیکن انتخاب شده به اتفاق آرا توسط Pro Football Hall of Fame رای دهندگان در ماه آوریل برای NFL همه دهه تیم برای 2010s.

بعد از خود را تا سال 2018 آموزش-اردوگاه holdout با لیگ-بالا 20 1/2, کیسه و کیسه و دفاعی بازیکن سال جایزه دونالد بعید است که برگزار می شود در این سال محدود پیش فصل.

هنگامی که او به خود شات بعدی در قهرمانی او اشتیاق بستگی دارد دیگران است. قوچ رفت 9-7 و از دست رفته پلی آف فصل گذشته یک سال پس از رفتن به سوپر باول. و حقوق و دستمزد-کلاه محدودیت های رهبری تیم را برای انتشار در حال اجرا پشت تاد Gurley, تجارت گسترده گیرنده Brandin آشپز و اجازه لبه حمله کننده دانته فاولر linebacker Cory لیتلتون و کیکر گرگ Zuerlein ترک به عنوان نمایندگی رایگان.

این هفته در ماه مارس زمانی که فاولر امضا شده با شاهین, Littleton با اظهارات و پایان دفاعی مایکل Brockers با کلاغ دونالد ابراز ناامیدی خود را در یک دست روی صورت شکلک در توییتر.

خلق و خوی خود را بهبود پس از Brockers’ مقابله با حوثی به سقوط از هم جدا و 11 ماه بعد و قوچ دوباره امضا او.

“من می دانم که هارون در نهایت صحبت کردن به من دوباره یک بار ما رو مایکل بازگشت” قوچ مربی شان McVay گفت: در ماه آوریل است. “او کمی ناراحت من فکر می کنم برای یک روز زن و شوهر.”

دونالد گفت: “او تا به حال نشده است عصبانی دقیقا.

“بخشی از تبدیل شدن به یک رهبر است و بخشی از این تیم است که شما قادر به صحبت با این مربیان و مردم در پشت اتاق ها و دولت نظر خود را” دونالد گفت. “من اینجا هستم چون من می خواهم را به نفع خود. آن را در مورد اهداف فردی یا چیزی شبیه به آن. هدف این است که به یک قهرمان جهان است.

“بیشتر بازیکنان ما می توانیم که می تواند به ما کمک کند تا بهتر بتونیم بود.”

حتی با Brockers بازگشت دونالد گفت: “ما قطعا از دست رفته برخی از تکه های بزرگ به پازل. من فکر می کنم بچه ها فقط نیاز به گام تا و پر کردن برخی از کفش های بزرگ.”

جدید دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley می آید با بازیکنان جدید دفاعی در مقابله با در یک’Shawn رابینسون (امضا هنگامی که آن را به نظر می رسد Brockers رفته بود) و خارج linebacker در لئونارد فلوید و دور سوم به پیش نویس انتخاب ترل Lewis. Staley گفت: این اولویت در طراحی قوچ’ دفاع در تلاش است برای جلوگیری از مخالفت با مسدود کننده های از دو شراکت و همراهیمون دونالد.

“شما رو به بهترین بازیکن خود را به بازی حتی بهتر است برای شما” Staley گفت. “من فکر می کنم چیزی که با هارون به او چنین ذهن باز و قلب باز در این بازی به معنای بسیار به او را پس باز به بازخورد.

“چگونه ما می تواند کمک به او را به انجام کار خود را بهتر و شاید بلند کردن برخی از وزن خود را شانه ؟ اگر ما می توانیم او را به بازی در برابر یک نفر به جای دو ما شانس موفق بودن رفتن را از طریق سقف.”

دونالد گفت: او گام خود در تمرینات دو بار در روز در هفته آینده و در آن را نگه دارید در پیش بینی از فصل NFL در حال بازی.

او امیدوار است بازی لازم نیست که به توان در خالی استادیوم.

“از نقطه نظر من نمی شود آن را سرگرم کننده را به بازی فوتبال بدون طرفداران” دونالد گفت. “طرفداران آنچه شما می دهد که آب اضافی هنگامی که شما خسته و خسته.”

NFL آموزش امکانات بسته باقی می ماند به بازیکنان و مربیان و موقعیت-جلسات گروه در حال انجام توسط جریان ویدئو.

دونالد می پیوندد آن جلسات از پیتسبورگ گاهی با خود عکس به دنبال بیش از شانه خود را.

او گفت که او “champing در بیت” به میدان تمرین و دیدن نوع از عضلات خود را از هم تیمی های جدید خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>