راه آهن Bhavan کارمند تست مثبت برای COVID-19; 5 مورد در کمتر از دو هفته در همان ساختمان

دهلی نو: یک کارمند در راه آهن Bhavan در اینجا آزمایش مثبت برای coronavirus روز دوشنبه به پنج در کمتر از دو هفته تعدادی از این موارد در همان ساختمان راه آهن مرکزی.

یک چهارم درجه چند وظیفه ای کارمند که با حضور در دفتر تا مارس 19 آزمایش مثبت در روز دوشنبه و نه از تماس های خود در راه آهن Bhavan فرستاده شده اند به خانه قرنطینه منابع گفت.

چند وظیفه ای کارکنان مسئول برای گرفتن فایل ها از یک مقام دیگر و در تماس با بسیاری از مردم در طول روز است. این فایل می توانید به رئیس هیئت مدیره راه آهن و یا حتی راه آهن وزیر موجب گسترش عفونت میگویند.

این حادثه نزدیک می آید بر روی پاشنه از یک افسر ارشد راه آهن تست مثبت برای این بیماری روز یکشنبه در چهارمین چنین موردی در کمتر از یک هفته در راه آهن مرکزی.

این افسر ارشد حضور داشتند کار آخرین بار در مارس 20. حداقل 14 مقامات که از نزدیک با او فرستاده شده اند به خانه شده است.

این آخرین مورد روز پس از دیگری افسر ارشد مشغول به کار در راه آهن Bhavan تا به حال آزمایش مثبت در مارس 22. این افسر مشغول به کار بود در کادر بازسازی راه آهن نیروی حفاظت (RPF) خدمات. او آخرین بار در مارس 13 همان روز به یک تاریخ و نیازها کارمند آزمایش مثبت برای این بیماری گفته است.

این راه آهن افسر زندگی در بازی های کشورهای مشترک المنافع ایجاد کرد آپارتمان در شهرستان که در آن بسیاری از افسران ارشد راه آهن اقامت آنها گفت.

مقامات گفت که یک مشترک وزیر-سطح افسر همکاری نزدیک با او فرستاده شد تا 14 روز خانه قرنطینه در حالی که برخی از تاریخ و کارکنان خواسته شد تا خود را جدا و دوباره در ژوئن 4.

منابع گفت: افسر دیابتی و گرفته بود تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از خودش از coronavirus. اما او تنها یک تب خفیف و تحت تماشای در خانه.

تاریخ کارمند در نیازها دفتر در طبقه چهارم راه آهن Bhavan بود اولین بار بود که مبتلا به کروناویروس در ساختمان است. او تشخیص داده شده در مارس 13. این بود که به دنبال یک مورد دیگر که در آن یک langur هندلر استخدام به تعقیب دور میمون در اطراف ساختمان در حال آزمایش مثبت در مارس 14.

در پی این موارد راه آهن به حال تعطیل ساختمان به صورت عمیق sanitisation on May 14 و 15. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>