معترضان مارس جمعه در لس آنجلس تعطیل 110 اتوبان در حال رشد در میان خشم در سراسر کشور بیش از جورج فلوید مرگ

سوم شب تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر لس آنجلس روز جمعه در پاسخ عصبانی به مرگ جورج فلوید, فقط ساعت بعد دادستان با عنوان جرم جنایی به اتهام مینیاپولیس افسر پلیس است که دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd گردن قبل از او درگذشت

افسر درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد اما فعالان که پر از خیابان های مرکز شهر گفت: این اتهامات نمی شد به اندازه کافی. در اوایل شب در برخی از معترضان منتقل شده بود بر روی 110 آزادراه در لس آنجلس اخلال در ترافیک.

“من نمی توانم نفس بکشم به معنی درجه اول” این جمعیت بیش از 70 تظاهرکنندگان فریاد زد در حالی که راهپیمایی از لس آنجلس تالار شهر و پایین در امتداد خیابان بهار و خواستار شدیدتر اتهامات و گسترده اصلاحات است.

 • معترضان در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان , جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان را راه خود را به پایین پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک مرد بلوک ترافیک به عنوان او راه می رود پایین وسط خیابان بهار در لس آنجلس پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان, جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان, جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان بلوک خیابان بهار خارج از شهر لس آنجلس سالن پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان, جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان در خیابان بهار در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان, جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Cas شکارچی وان Nuys دارای یک نشانه در طول یک تظاهرات در خارج از لوس آنجلس سالن شهرستان, جمعه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • معترضان بلوک خیابان بهار خارج از شهر لس آنجلس سالن پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است. معترضان با تجمع در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

کسب و کار بسته ساختمان های خود در پاسخ به اعتراض اما کارکنان تحسین از پشت کرکره فلزی. ساکنان تشویق از بالکن آپارتمان خود را. اتومبیل های عبور توسط honked به ریتم تظاهرکننده را سرود.

لس آنجلس پلیس دوچرخه سوار در مقابل راهپیمایی ،

تظاهرکنندگان اشغال تقاطع المپیک خیابان و فیگورا بلوار توقف ترافیک در این منطقه است. گروه نشستم و ادامه داد: برای برگزاری علائم شعار فلوید نام برای چند دقیقه قبل از ایستاده به ادامه راهپیمایی خود را.

پس از 7 p. m. به معترضان رسید تا هشتم و خیابان و بر روی 110 اتوبان توقف ترافیک در شمال و عازم جنوب خطوط تا المپیک بلوار گفت: California Highway Patrol افسر الیزابت Kravig.

CHP افسران در اتوبان نظارت جمعیت به عنوان بسیاری از 80 تظاهرکنندگان اما آیا برنامه فوری برای متفرق کردن جمعیت Kravig گفت.

در ضمن خوشه از تظاهرکنندگان شروع به شکل مختلف در تقاطع ها در سراسر مرکز شهر لس آنجلس ایستاده با پلیس ضد شورش در پنجم و زیتون خیابان ها در مقابل مقر پلیس لس آنجلس و در خیابان هفتم.

دو روز گذشته مشخص شد به طور مشابه زمان standoffs بین پلیس و معترضان که خواستار عدالت برای فلوید و برای بسیاری از مردم رنگ شده اند که به موضوع خشونت پلیس در لس آنجلس و در سراسر کشور.

جمعه بازداشت سابق-مینه سوتا افسر پلیس چوین را سرکوب خواسته های خود را.

“این در مورد این پلیس. آن را در مورد پایان بخشیدن به کل سیستم ایجاد شده است گفت:” رایان والدز یک نورواک ساکن بود که در میان معترضان. “این است که نمی خواهید برای متوقف کردن با جورج فلوید درست مثل این که قرار بود برای متوقف کردن با اریک گارنر تا زمانی که ما مردم فراموش کاری در مورد آن.”

قبلا در این شب در حالی که معترضان تحت فشار قرار دادند در سراسر خیابان های مرکز شهر, شهردار, اریک Garcetti اذعان کرد تظاهرکنندگان تلاش شبانه اش بیان. Garcetti از معترضان گفت حقوق محافظت خواهد شد اما او خواست معترضان به نقض قوانین.

او گفت: فلوید “به قتل رسید در خون سرد در مقابل این ملت است.”

“من سهم خود را حل و فصل نه تنها اعلام کرد که سیاه و سفید زندگی می کند اما به بیانیه ای که واقعی ما در سیاست ما و سیاست ما در پلیس ما قوانین” Garcetti گفت. “و بیشتر از همه در قلب ما.”

فعالان باید آب گرفتگی های اخیر بحث در شورای شهر در Garcetti پیشنهاد بودجه موسوم به رهبران شهر به مقیاس پلیس بخش بودجه یکی از معدود مناطقی است که حفظ شده است و دیده نمی شود کاهش است که باید ویران بخش های دیگر.

اعتراض روز شنبه مشخص شده سومین روز از تظاهرات در شهر. روز چهارشنبه دو تن مجروح شدند در طول عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات سازماندهی شده توسط Black Lives Matter لس آنجلس.

به عنوان معترضان ریخته بر روی 101 آزادراه روز چهارشنبه یک مرد پریدند بالای California Highway Patrol رزمناو. در حالی که رزمناو سرعت دور در حالی که آن ویندوز به شکست در توسط معترضان مرد سعی در هاپ خاموش, فرود بر روی صورت خود را.

دومین تجمع اعتراضی زده بود با یک ماشین در یک ممکن است hit-and-run در حالی که صدها نفر از تظاهرکنندگان عبور از یک خیابان در نزدیکی مقر پلیس لس آنجلس.

در حالی که معترضان روز پنج شنبه تعطیل تقاطع بزرگ و سوم خیابان در مرکز شهر لس آنجلس صحنه در مینیاپولیس, Minn. و در نزدیکی پل ثابت می شود بیشتر فرار.

معترضان آتش به مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه آسیب دیده, بانک ها و آپارتمان و شروع به غارت از کسب و کارهای محلی.

صبح روز بعد, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz ارائه دلسوز بیانیه به معترضان.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه” Walz گفت. “در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: او را درک خشم و درد اما افزود که غارت غیر قابل قبول بود. گارد ملی نامیده می شد به شهر کمک به جلوگیری از غارت.

در لس آنجلس معترضان مخل بستن جاده ها و امتناع از دستور پلیس برای متفرق کردن اما hummed کمتر نظامی در لحن.

یکی از مردان معترض در روز پنج شنبه سعی در تحریک افسران پلیس اما در نهایت ایستاده بود پایین.

“این چیزی نیست که ما اینجا هستیم برای خشونت” گفت: خانم رودریگز از لس آنجلس. “ما اینجا هستیم برای صلح چرا که آنچه که جورج می خواهم.”

تظاهرات در شهرهای سراسر کشور ادامه داد: به خروش عصر جمعه از جمله مینیاپولیس, آتلانتا, New York City

خبرنگار الیزابت چو نیز به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>