معترضان مارس دوباره پنج شنبه شب در لس آنجلس در حال رشد در میان خشم در سراسر کشور بیش از جورج فلوید مرگ

برای سومین روز تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر لس آنجلس روز جمعه در پاسخ عصبانی به مرگ جورج فلوید, فقط ساعت بعد دادستان با عنوان جرم جنایی به اتهام مینیاپولیس افسر پلیس است که دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd گردن قبل از او درگذشت

افسر درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد اما فعالان که پر از خیابان های مرکز شهر در لس آنجلس گفت: از اتهامات عنوان شده کافی نیست.

“من نمی توانم نفس بکشم به معنی درجه اول” این جمعیت بیش از 70 تظاهرکنندگان فریاد زد در حالی که راهپیمایی از لس آنجلس تالار شهر و پایین در امتداد خیابان بهار و خواستار شدیدتر اتهامات و گسترده اصلاحات است.

کسب و کار بسته ساختمان های خود در پاسخ به اعتراض اما کارکنان تحسین از پشت کرکره فلزی. ساکنان تشویق از بالکن آپارتمان خود را. اتومبیل های عبور توسط honked به ریتم تظاهرکننده را سرود.

لس آنجلس پلیس دوچرخه سوار در مقابل راهپیمایی ،

تظاهرکنندگان اشغال تقاطع المپیک خیابان و فیگورا بلوار توقف ترافیک در این منطقه است. گروه نشستم و ادامه داد: برای برگزاری علائم شعار فلوید نام برای چند دقیقه قبل از ایستاده به ادامه راهپیمایی خود را.

دو روز گذشته مشخص شد زمان standoffs بین پلیس و معترضان که خواستار عدالت برای فلوید و برای بسیاری از مردم رنگ شده اند که به موضوع خشونت پلیس در لس آنجلس و در سراسر کشور.

جمعه بازداشت سابق-مینه سوتا افسر پلیس چوین را سرکوب خواسته های خود را.

“این در مورد این پلیس. آن را در مورد پایان بخشیدن به کل سیستم ایجاد شده است گفت:” رایان والدز یک نورواک ساکن بود که در میان معترضان. “این است که نمی خواهید برای متوقف کردن با جورج فلوید درست مثل این که قرار بود برای متوقف کردن با اریک گارنر تا زمانی که ما مردم فراموش کاری در مورد آن.”

روز چهارشنبه دو تن مجروح شدند در طول عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات سازماندهی شده توسط Black Lives Matter لس آنجلس.

به عنوان معترضان ریخته بر روی 101 آزادراه روز چهارشنبه یک مرد پریدند بالای California Highway Patrol رزمناو. در حالی که رزمناو سرعت دور در حالی که آن ویندوز به شکست در توسط معترضان مرد سعی در هاپ خاموش, فرود بر روی صورت خود را.

دومین تجمع اعتراضی زده بود با یک ماشین در یک ممکن است hit-and-run در حالی که صدها نفر از تظاهرکنندگان عبور از یک خیابان در نزدیکی مقر پلیس لس آنجلس.

در حالی که معترضان روز پنج شنبه تعطیل تقاطع بزرگ و سوم خیابان در مرکز شهر لس آنجلس صحنه در مینیاپولیس, Minn. ثابت می شود بیشتر فرار.

معترضان آتش به مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه آسیب دیده, بانک ها و آپارتمان و شروع به غارت از کسب و کارهای محلی.

صبح روز بعد, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz ارائه دلسوز بیانیه به معترضان.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه” Walz گفت. “در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: او را درک خشم و درد اما افزود که غارت غیر قابل قبول بود. گارد ملی نامیده می شد به شهر کمک به جلوگیری از غارت.

در لس آنجلس معترضان مخل بستن جاده ها و امتناع از دستور پلیس برای متفرق کردن اما hummed کمتر نظامی در لحن.

یکی از مردان معترض در روز پنج شنبه سعی در تحریک افسران پلیس اما در نهایت ایستاده بود پایین.

“این چیزی نیست که ما اینجا هستیم برای خشونت” گفت: خانم رودریگز از لس آنجلس. “ما اینجا هستیم برای صلح چرا که آنچه که جورج می خواهم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>