صداقت ایمان: چگونه به استقبال عزاداران در حالی که حساس بودن به ایمان خود سنت

س: یکی از افرادی که در من فارغ التحصیل کلاس از دست مادر بزرگ او. من وعده داده شده به دعا برای روح او و او به من نگاه کرد بسیار عجیبی است. من می دانم که او یک باپتیست. من چیزی می گویند توهین آمیز است ؟

گرگوری Elder یک راند دستيار سابق استاد تاریخ و علوم انسانی در Moreno Valley کالج و یک کشیش کاتولیک روم. این عکس از 2017. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

یک: من شک دارم او در زمان ارتکاب جرم در چنین بیانیه ای چون من مطمئن هستم که شما آن را به معنای مهربانی است. اما این نوع از چیزی که هر مسیحی می گویند به یک دیگر. با سلام و کلمات در زمان مرگ بسیار مهم است و از آن آسان است برای مردم را به احساس بسیار حساس در زمان از دست دادن. به طور کلی, چگونه یک استقبال از یک عزادار بستگی دارد یک معامله بزرگ در مورد چگونه است که فرد با فرهنگ و درک درستی از زندگی پس از مرگ بیان شده است. در پاسخ به پرسشنامه ما را در نظر ادب تبریک و تسلیت در این سه بزرگ غربی ادیان مسیحیت و اسلام و یهودیت.

عنوان پرسشنامه بالاتر از کشف مسیحی تبریک متفاوت با الهیات. در میان پروتستان انجیلی و مستقل جوامع مسیحی در زمان مرگ روح یک فرد گرفته شده است و خداوند قرار داده شده که در آن باید به بهشت یا جهنم. در میان محافظه کار گروه نجات را شامل یک فرد ساخت یک تصمیم شخصی در این زندگی خود را متعهد به مسیح و توبه گناهان خود را. یک تصمیم کاملا حیاتی به دلیل این که درب های بهشت. بیشتر لیبرال پروتستان گروه اغلب تمایل به این باور است که خدا عشق است از نوعی همه باید نجات داد. برای برخی از جوامع دیگر آنها بر این باورند که خواب مرده یا به نحوی متوقف می شود تا زمانی که به طور کلی رستاخیز در پایان بار. اما برای بسیاری از این وفادار دقیقا همان جایی که یکی از هزینه های ابدیت چیزی است که از یک معامله انجام می شود در این ساعت از مرگ است.

با این درک وجود دارد یک معامله بزرگ از نیاز به دعا برای مرده. اگر آنها در جهنم وجود دارد هیچ نقطه ای در دعا برای آنها و اگر آنها را نجات داد آنها نمی نیاز به نماز ما. مجالس ترحیم در پروتستان سنت به طور کلی در نظر گرفته شده برای اعلام اخبار خوب از مسیح به راحتی عزاداران و برای تشکر از خدا برای چیزهای خوب رفتگان را برای ما انجام می شود. یک کشیش مسیحی ممکن است دعا “ما از شما سپاسگزارم خداوند برای زندگی, Dr. سالمند.” تبریک یک عزادار را شامل گویند چیزی شبیه “خداوند به شما قدرت است.” مقایسه این کلمات به آخرین خط در پاراگراف بعدی.

در سنت کاتولیک همه چیز کمی پیچیده تر است. کلیسای کاتولیک روم می آموزد که در حالی که روح در نظر گرفته است در لحظه مرگ آنها هنوز هم ممکن است کاملا آماده به خدا که همه خوب است. بسیاری از عزاداران دعا برای شفا از عزیزان خود را’ روح به طوری که آنها ممکن است به سرعت پیدا کردن آرامش در زندگی آمده است. در میان کاتولیک ها این است که در بیان ایده برزخ زمان تصفیه پس از مرگ است. در میان بسیاری از ارتدکس شرقی و بسیاری از مراتب وجود است و هیچ اعتقادی مفهوم برزخ اما آنها اغلب دعا برای مرده به پیشرفت عمیق تر به عشق خدا. در این جهان دیدگاه های مراسم تشییع جنازه است که نه تنها به راحتی عزاداران اما برای بهبود وضعیت از صمیم قلب رفتگان. یک کشیش خواهد گفت: “خداوند به زندگی ابدی به دکتر سالمند.” به عزاداران یکی ممکن است می گویند “من دعا برای دوست خود را با یک روح.”

آنچه دکتر سالمند به دانش آموزان ممکن است در واقع می گویند از او در جلسه دادرسی از خود مرگ است و بهترین حتی به فکر می کنم.

در جامعه اسلامی مرسوم سلام به کسی که رنج می برد از دست دادن ممکن است “مطمئنا ما متعلق به خدا و به سوی او باز میگردیم.” یکی دیگر از تبریک این است که “ممکن است خداوند ساکن او را در جنت Firdaus.” این آخرین مرجع برای بالاترین و زیبا ترین سطح از بهشت است. اگر یک عزادار از دست داده است یک مرد متاهل, یک نفر می تواند به آنها می گویند “پس از دست دادن و نه قلب و نه ناامیدی.” این گفته بود که با توجه به اومم سلامه یکی از همسران حضرت محمد. برای کسانی که راحت با استفاده از نامها و اصطلاحات از سنت های خوب تسلیت این است که “من مایل به گسترش تسلیت در مرگ (نام یکی از بستگان یا دوستان). من دعا می کنم برای روح او به استراحت در صلح و آرامش و برای شما به دست آوردن مجدد قدرت خود را.”

اسلامی سفارشی مشاهده سه روز عزاداری رسمی که در آن در نظر گرفته شده است مناسب ترین برای بازدید از فرد سوگوار. هدیه گل یا غذای حلال مینماید. بسیاری از سبزیجات و میوه ها و حبوبات و محصولات لبنی صورت می پذیرد. همچنین مهم است که یک دست-نوشته شده توجه داشته باشید به چپ با سوگوار. واقعی تشییع جنازه خدمات بسیار طولانی نیست و حتی ممکن است رخ دهد در یک مسجد. غیر خودی هستند اما نباید در استفاده از عکاسی از هر نوع و آگاه از لباس آداب و رسوم.

در جامعه یهودی وجود دارد انواع آداب و رسوم مربوط به مرگ و عزاداری که بسته به نوع خاص سنت درگیر است. به طور کلی دفن واقعی بسیار سریع اتفاق می افتد پس از مرگ به طور سنتی در عرض 24 ساعت اگر چه در دوران مدرن از یک تأخیر کوتاه ممکن است اجازه داده شود. بدن به خاک سپرده شود دست نخورده به زمین از آن ما تشکیل شد و احترام باید نشان داده شود به آن. این است که پس از هفت روز از عزاداری به نام شیوا است که در آن از آن است که سفارشی برای بازدید از خانه از عزاداران شاید برای آوردن غذا و یا توجه داشته باشید. به طور سنتی یکی نیست صحبت می کنند به یک عزادار تا زمانی که آنها صحبت می کنند به شما.

بعد از شنیدن مرگ و سنتی چیزی که می توان گفت این است که “خوش شانس بود که عادل قاضی است.” این می گوید که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل حتی در صورتی که دلیل قابل درک است به عزا گرفته و همچنین احترام به ایده است که خدا به برکت در تمام موارد حتی در زمان غم و اندوه است. بسیار تبریک ویژه است “خدا به کنسول شما در میان دیگر عزاداران صهیون و اورشلیم.” توجه کنید که چگونه این نماز اماکن خدا به عنوان کسی که می تواند به راحتی در یک زمان هنگامی که مردم پیدا کردن آن را دشوار است به دانستن چه می گویند. اشاره به دیگر عزاداران آرام به یادآوری است که در غم و اندوه ما بسیاری از اصحاب به دلیل عزاداری مشترک است به هر کس در برخی از زمان.

من فکر می کنم که یکی از این نویسنده های مورد علاقه شخصی عبارات در تسلی دیگری است یهودی, تبریک “ممکن است او حافظه می تواند یک برکت و رحمت است.” این یک عبارت است که وزش آن نیاز به هیچ باور مذهبی خاص در بخشی از بلندگو است و شاید مناسب برای عزاداران از هر گونه ایمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>