دادگاه انحصار وراثت آغاز مرمت از coronavirus curtailments در شهرستان ریورساید

Riverside County Superior Court روز دوشنبه شروع به افزایش خدمات برای آن انحصار بخش اول آن حرکت به قدم به عقب از اقدامات صورت گرفته در اواسط ماه مارس کاهش می یابد که دادگاه توابع و بسته برخی از courthouses با شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارمندان شروع به پذیرش یک لیست گسترده اضطراری تشکیل پرونده قضایی عناوین روز دوشنبه در سه شهرستان را courthouses: این لارسون دادگستری مرکز در Indio جنوب غربی مرکز عدالت در دره و سالن عدالت در ریورساید. دادگاه ساعت باقی می ماند در کاهش 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

دادگاه سخنگوی Marita فورد گفت: کارمندان تا به حال شده است به نام بازگشت به کار برای رسیدگی به براده. در طول این کاهش در خدمات قضایی دادگاه به کار گرفته اضطراری برخی از مسائل از جمله موقت guardianships و conservatorships و سالمند آزاری جلسات.

غیر اضطراری انحصار وراثت مسائل بودند را در خود نگه دارد.

قضایی دادگاه سر گرفته خواهد شد “در” جلسات دادگاه در سالمند آزاری موارد در مارس 18, اما تنها اجازه خواهد داد که کسانی که در این مورد به فورد گفت. و در 15 ژوئن انحصار وراثت را از سر همه جلسات دادگاه telephonically به غیر از سوء استفاده سالمند ضابط سفارشات رقابت دادرسی و محاکمات دادگاه گفت.

این دادگاه انحصار وراثت تغییرات بخشی از یک طرح بزرگتر برای شروع به طور سیستماتیک بازگشت دادگاه به بهره برداری کامل فورد گفت.

تشکیل پرونده الکترونیکی پست الکترونیکی و رها کردن جعبه نیز باقی می ماند در دسترس برای غیر اضطراری انحصار وراثت براده.

همه دادگاه دیگر در سیستم باقی مانده تحت مارس منظور کاهش خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>