اصلی که منجر نرت ویستا بالا و از پایین 5% به بالا جایزه می میرد

سوزان بوید اعتبار با تبدیل رودخانه را نرت ویستا دبیرستان از “عدم” به کالیفرنیا طلا روبان مدرسه درگذشت جمعه, مارس 20.

Boyd, 60, درگذشت نامعلومی بیماری ناگهانی.

او در زمان بیش از دو نرت ویستا در سال 2009 پس از خدمت به عنوان اصلی در لوما ویستا مدرسه کسب شهرت برای همیشه بودن در میان دانش آموزان و خواستار دریافت تعالی و گرم توجه شخصی.

بر اساس نتایج آزمون های Alvord Unified School District پردیس در کنار رودخانه بود و در آن زمان در پایین 5 درصد از مدارس در سطح ایالت. و آن را تا به حال سابقه مشکلات دیگر گفت: میا میا ویللتا-آلوارادو پدر و مادر از سه فارغ التحصیلان.

“که مدرسه بود مطلق ظروف سرباز یا مسافر. بچه ها گلدان سیگار کشیدن در سالن” ویللتا-آلوارادو گفت. “آنها قفل شده است و یک روز به خاطر یک شورش پسر من سال اول.”

بوید بلافاصله پیش بینی قانع کننده گفتن پدر و مادر آن را به بهترین دبیرستان بر روی زمین یک پیام او تکرار در هر ایمیل.

“به زودی ما او را باور داشت و آن را به معنای واقعی کلمه تبدیل شده بود بهترین مدرسه در زمین” ویللتا-آلوارادو گفت.

در حالی که هیچ مقام رسمی رتبه “بهترین مدرسه در زمین” پردیس کاهش تعلیق و اخراج نرخ در حالی که بالا بردن نرخ فارغ التحصیلی, حضور و غیاب, نرخ و دولت نمرات آزمون. ثبت نام در برنامه دیپلم بین المللی بیش از دو برابر بیش از پنج سال است.

در سال 2015 کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش اعطا مدرسه یک طلا روبان که به رسمیت می شناسد مدارس که نشان داده اند بهبود در آموزش دانشگاهیان و دولت استانداردهای عملکرد.

بوید بازنشسته در پایان 2018-19 مدرسه سال به عنوان دستیار سرپرست نظارت بر خدمات دانشجویی, Alvord سرپرست الان Mucerino گفت. در آن زمان او زندگی می کردند در کنار رودخانه.

“سو بوید معشوق سابق اصلی است که با اعتبار منجر به بهبود مدرسه اعطای برگرد از نرت ویستا دبیرستان” Mucerino نوشت: در یک ایمیل. “سو یاد می شود به عنوان یک کودک حمایت قرار داده است که دانش آموزان بالاتر از همه و مشغول به کار خستگی ناپذیر برای توسعه برنامه های ملاقات نیازهای دانش آموزان خود را. او نیز یاد می شود به عنوان یک گرم و با محبت فرد با حس شوخ طبعی است.”

بوید خواهد به زندگی می کنند در خاطرات کسانی که او را می دانستند و در تاثیر برنامه ها و مردم او پشتیبانی Mucerino گفت.

همیشه صادق و فرانک بوید نیز مردم احساس احترام ویللتا-آلوارادو گفت.

“او می تواند به شما بگویم و شما می خواهم با تشکر از شما آن را,” او گفت:.

خانواده درخواست حریم خصوصی و به اشتراک نمی تشییع جنازه ترتیبات Mucerino گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>