لیگ برتر بازگشت; مسائل مربوط به حل و فصل

لندن, مارس 29: لیگ برتر فوتبال تنظیم شده است به بازگشت در تاریخ 17 ژوئن پس از سه ماه Coronavirus-اجرا نبود.
هیچ چیز در واقع متوقف خواهد شد لیورپول از اینکه تاج فارسی قهرمانان برای اولین بار در 30 سال.
اما وجود دارد یک میزبان کامل از مسائل دیگر به مرتب کردن بر اساس از جمله سقوط و سال آینده اروپایی, مکان, با, درام, مجموعه جای خالی انعکاس استادیوم.
AFP ورزش طول می کشد یک نگاه در چه هنوز هم نیاز به حل و فصل شود.
لیورپول شد 25 امتیاز از منچستر سیتی و فقط دو برد دور از تبدیل شدن به زبان انگلیسی قهرمانان اروپا برای اولین بار از سال 1990 زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس است. (PTI)
اما در حالی که COVID-19 ممکن است با تاخیر خود را به عنوان حزب هیچ کس به طور جدی معتقد است آن است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.
دو برنده خواهد آن را ریاضی غیر ممکن است برای شهرستان به گرفتن لیورپول اما لیورپول می تواند پیروزی با برنده شدن در بازی اول خود اگر شهر از دست دادن در خانه به آرسنال در ژوئن 17.
Jurgen Klopp مردان نیز می تواند شکستن دو از شهرستان گرامی ترین سوابق — آنها نیاز به 19 امتیاز از باقی مانده 27 به ضرب و شتم منچستر باشگاه مجموع 100 امتیاز از فصل 2017/18 و آنها نیز می تواند بهتر شهر رکورد عنوان برنده حاشیه 19 امتیاز از همان مبارزه است.
کاپیتان لیورپول جردن هندرسون برداشته لیگ قهرمانان جام در ورزشگاه بسته بندی شده در مادرید در ماه ژوئن گذشته اما در حال آماده شدن برای یک تجربه متفاوت این سال است.
“البته در آن احساس متفاوت است چرا که اگر شما برنده هر جایزه و دریافت آن را بدون هر گونه طرفداران وجود دارد, این امر می تواند بسیار عجیب و غریب” او به بی بی سی گفت.
Intriguingly نبرد برای چهار بالا ممکن است به جای یک نبرد برای بالا پنج.
لیورپول مطمئن باشید از جای خود در لیگ قهرمانان اروپا و دیگر بالا-چهار مکان در حال حاضر اشغال شده توسط Manchester City لستر و چلسی. اما به عنوان چیز ایستاده شهرستان نمی تواند رقابت در اروپا رقابت های باشگاه برای دو فصل بعد از ممنوع بودن برای financial fair play نقض.
پپ گواردیولا طرف را به دادگاه تجدید نظر و با این حال هنوز هم می تواند رقابت اگر تعلیق واژگون شده است.
اگر آن را تایید کرد و هر كس پس از اتمام پنجم خواهد شد و جای خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان. منچستر یونایتد در حال حاضر اشغال است که موقعیت اما گرگ و شفیلد یونایتد هر دو فقط دو امتیاز پشت سر اوله گونار Solskjaer تیم. هشتم-قرار داده تاتنهام و آرسنال یک نقطه پایین تر را نیز تصور شانس خود را برای به پایان رساندن پنجم با دیر شارژ.

نورویچ, استون ویلا و بورنموث اشغال پایین سه مکان در لیگ برتر اما تمام خواهد بندر امیدوار است که آنها می توانید فرار از رها کردن.
نوریچ در حال پایین سنگ و شش امتیاز از ایمنی اما یک پیروزی در خانه لستر در اواخر فوریه به آنها امیدوارم.
ویلا از دست داده بود چهار مستقیم بازی قبل از خاموش شدن پس از شکستن می تواند در نهایت کمک به تیم بیرمنگام, که یک بازی در دست بیش از رقبای خود را در حالی که ادی هاو خواهد بود از جان گذشته برای بورنموث برای پیدا کردن برخی از فرم پس از اجرای هفت شکست در 10 بازی.
بالاتر از سطح کنونی پایین سه واتفورد هنوز مشکل وجود خود قابل توجه اولیه احیای تحت نایجل پیرسون در حالی که غرب ژامبون و برایتون به دور از امن است.

یک کلاچ از بازیکنان بالا خواهد بود مشتاق به رفتن های طولانی پس از جادوها در حاشیه.
انگلستان مهاجم هری کین گرسنه است برای بازگشت و اسپرز تیم Son Heung-min همچنین قادر خواهد بود به ویژگی های پس از دوره نقاهت بعد از یک بازوی شکسته.
منچستر یونایتد جفت پل پوگبا با فقط هشت حضور در این فصل و مارکوس Rashford از عمل از ماه ژانویه با یک آسیب به عقب نیز باید از ویژگی های. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>