پورت: سوابق نشان می دهد دموکراتیک قانونی نامزد اخراج شد از UND برای داشتن رابطه عاشقانه با یک دانش آموز

او همچنین در مرکز جنجال در دانشگاه داکوتای شمالی بیش از یک رابطه با یک دانش آموز در حالی که یک عضو هیات علمی وجود دارد.

متاسفانه تلاش های قبلی برای ریختن به نور در آن وضعیت شده اند بیهوده و اما من به دست آمده از سوابق عمومی از UND که به یک تصویر واضح تر از آنچه که اتفاق افتاده است.

در اوایل فوریه چنگال بزرگ هرالد اقدام به گزارش این وضعیت اما Hoffarth stonewalled آنها.

او در ابتدا حاضر به بازگشت تماس برای نظر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هنگامی که او در نهایت به پاسخ این مقاله را استعلام و پس از اعلام نامزدی او را برای قوه مقننه او صادر مختصر و مفید و خود خدمت بیانیه با چند جزئیات. “در روز دوشنبه, فوریه. 24, Hoffarth گفت: فروم سرویس خبری شکایت ارائه شد به هیئت مدیره سابق UND همکاران که ادعا شده است که یک رابطه بین Hoffarth و یک کار اجتماعی, دانشجوی غیر اخلاقی” هرالد گزارش شده است. “Hoffarth گفت: دانش آموز تحت نظارت او در هر راه. او همچنین گفت که او به طور کامل مخالف با هر گونه اتهام رفتار نامناسب.”

“Hoffarth گفت: او استعفا داد و نقش خود را در این دانشگاه در سال گذشته تحت اراده خود او به دلیل شخصی تفاوت با دیگر اعضای هيئت علمی” در این گزارش همچنان ادامه دارد.

همانطور که من نوشت: در آن زمان کسی که در حال اجرا برای دفتر مدیون رای دهندگان بیشتر fulsome توضیح از آن است.

من به دست آمده در این پرونده از یک خواننده — یکی از بستگان یکی از Hoffarth آموزان نا امید با عملکرد شغلی او — و تایید آنها را با UND سخنگوی دیوید Dodds.

اسناد و مدارک که شما می توانید جزئیات کامل در زیر رنگ یک عکس بسیار متفاوت از Hoffarth خروج از UND از آنچه که نامزد ارائه شده به مردم است.

برای یک چیز, در حالی که Hoffarth ادعای او خروج از UND بود و انتخاب او اما در اوت. 27, 2019, Kenneth فلاناگان از صندلی های دانشگاه علوم اجتماعی گروه نوشت: در نامه ای به Hoffarth که او بود که “فسخ برای کافی شود.”

که باعث ایجاد یک رابطه عاشقانه بین Hoffarth و یک دانش آموز که ناراحت چندین Hoffarth همکاران در UND.

گزیده ای از Flanagan نامه ای که آغاز می شود در صفحه 38 از PDF تعبیه شده در زیر:

Hoffarth رابطه با دانش آموز برای اولین بار گزارش به UND در نوامبر سال 2018 است. او اعتراف به توسعه احساسات عاشقانه را برای این دانش آموز بود که چیزی که مناسب برای انجام هر UND سیاست و پاسخ بود برای ایجاد یک برنامه مدیریت برای این وضعیت که شامل توجه به حقوقی و اخلاقی نگرانی Hoffarth بدون داشتن مخاطب بیشتر با دانش آموز.

اما در ماه اوت سال 2019 روز دانش آموز فارغ التحصیل Hoffarth ارسال شده Facebook وضعیت بیان او “در یک رابطه” با این دانش آموز.

پست با دیده Hoffarth همکاران در UND و باعث فلاناگان به نگاهی به وضعیت, که در آن نقطه او در بر داشت که Hoffarth نشده بود مزدکی توسط مدیریت طرح.

در اواسط ماه سپتامبر 2019, Hoffarth ثبت شکایت جذاب اخراج او (صفحه 13 از پی دی اف).

نانسی Yon, دستیار دادستان کل و مشاور کل UND در پاسخ به Hoffarth درخواست تجدید نظر با یک گزارش دقیق از وضعیت (صفحه 49) که به این نتیجه میرسد که نه تنها Hoffarth حمل در یک رابطه عاشقانه با یک دانش آموز نادیده گرفتن مدیریت طرح قرار داده و در محل توسط UND این دانش آموز بود که با وجود Hoffarth اظهارات به خلاف تحت نظارت او.

گزیده ای از ان گزارش:

نتیجه این روند بود استعفا کرد (صفحه 42) بین Hoffarth و UND مورخ اواخر ماه نوامبر سال گذشته که هر چند مشخص Hoffarth به عنوان داوطلبانه آمده است که او “مجاز به استعفا.”

در علاوه بر این به نگرانی بیش از Hoffarth عاشقانه درگیری با یک پرونده حاوی چند از نظرات دانش آموزان در مورد Hoffarth عملکرد به عنوان یک مربی. این دانش آموزان گفت: Hoffarth درجه بندی شد آهسته و نامنظم و که او اغلب به آنها گفت جزئیات از زندگی شخصی او به عنوان بهانه ای برای به تاخیر می اندازد.

یکی از دانشجویان گفت: فلاناگان که Hoffarth “نشده بود زیاد” و افزود که آنها “صفر اعتماد به نفس او واقعا خواندن کار ما بود.”

در اسناد و مدارک زیر شما می توانید به عنوان خوانده شده بسیاری از نظرات دیگر از دانش آموزان در مورد Hoffarth عملکرد به عنوان یک عضو از UND هیئت علمی و آنها چاپلوس نیست.

امروز Hoffarth خواسته است رای دهندگان از منطقه 18 به او یک کار در بیسمارک. یکی که نیاز به سعی و کوشش و صداقت و صداقت و قضاوت خوب است.

بر اساس آنچه Hoffarth در ابتدا به ما گفت در مورد خروج از UND و آنچه نازل شده است پس از آن می تواند ما باور او کسانی که مدارک?

دو خواهان در حال حاضر نشان دهنده منطقه 18 — بهداشت ، اسکات مایر و تشکر. استیو Vetter — به عنوان به خوبی به عنوان دموکرات در کنگره کوری مسخره.

تمام امتیازهای در حال اجرا هستند برای انتخاب مجدد. مسخره است پیوست در انتخابات توسط Hoffarth و سنا نامزد Kyle Thorson.

خانه نامزد سیندی Kaml می پیوندد Vetter و مایر در NDGOP بلیط.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>