بازیکنان بیشتر انتخاب ها می تواند فشرده با شکل G لیگ برنامه

قبل از او رفت به صحرا — قبل از اینکه او را تبدیل به یکی از جوان گارد نقطه چشم انداز در امریکا — Daishen هیچ کس سعی به سرقت تمام ساعت روز او می تواند.

در تابستان در انکوریج آلاسکا خورشید معطل می تواند در آسمان به بیش از 19 ساعت است. آن است که مشترک بود برای هیچ کس و سپس middle-school-aged پسر به صرف آن غروب در یک دادگاه تا نیمه شب هنگامی که مادر او خواهد آمد تا او را واکشی.

تمایل به قرار دادن در این ساعت هرگز موضوع خود را مربی و سرپرست قانونی گرگ Lockridge گفت. بنابراین سال بعد زمانی که NBA ارائه شده هیچ کس یک 6-پا-5 پنج ستاره مک دونالد آمریکایی که می تواند انتخاب در دور اول در 2021 NBA پیش نویس یک فرصت را به صرف یک سال در یک تجدید نظر G لیگ را انتخاب کنید و برنامه آن ساخته شده بسیاری از حس برای هیچ کس و خانواده خود را به ترکیب خود اخلاق کار با نرم افزار تخصص.

“مهم نیست اگر او توسط خودش یا با یک جمعیت این بچه شخصیتی است که فقط نوار, هیچ کدام,” Lockridge گفت. “ما فکر کردیم که آن را به او بدهد یک مزیت بزرگ به پیش نویس — حرکت صعودی خود فوق العاده ای است.”

که زمین NBA G لیگ در حال حاضر دادن به خانواده ها از بالا دبستان العالم: در حالی که آمادگی-برای-NBA روز شده در خود نگه دارد از سال 2006 NBA لیگ توسعه است در حال حاضر فروش بالا استخدام به یک yearlong برنامه توسعه است که در آن آنها خواهد رقابت در نمایشگاه های برابر G تیم های لیگ برتر و احتمالا ملی جوانان تیم از کشورهای دیگر است.

این زمین شیرین توسط قراردادهای گزارش به ارزش صدها هزار دلار: ورزشی گزارش Nix که اعلام کرد قصد خود را در روز سه شنبه انتظار می رود به “در $300,000 محدوده است.” هیچ کس تا به حال شده است متعهد به UCLA که در آن او را به دست آورده اند یک بورس تحصیلی و دستمزد ارزش قابل ملاحظه ای کمتر به خصوص اگر او تنها ماند یک سال.

اما این پول فقط بخشی از تصویر گفت: Shareef Abdur-رحیم سابق NBA ستاره که در حال حاضر به عنوان G لیگ کمیسر و نظارت بر مسیر برنامه است. اما اگر آن را فقط پول بازیکنان مثل هیچ کس, Jalen سبز و اشعیا تاد — اجماع بالای 20 استخدام که همه امضا شده با G لیگ — می تواند قابل مقایسه حقوق و دستمزد در بازارهای خارج از کشور مانند چین یا استرالیا.

“این مجموع از آنچه که ما در حال قرار دادن با هم و بچه ها که مایل به بخشی از آن” Abdur-رحیم گفت. “آنچه در این برنامه نشانی از آن است که اهداف خود را برای توسعه NBA در راه است که شما آماده برای NBA.”

Daishen هیچ کس بالا-دارای گارد نقطه از تثلیث مدرسه بین المللی در لاس وگاس امضا برای بازی در UCLA اما پس از آن تصمیم G لیگ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ایالات متحده آمریکا بسکتبال)

G لیگ انتخاب تیم NBA پاسخ به یک سنی که در سطح بالا استخدام به طور فزاینده ای آگاه دلار ارزش آنها فرمان. NCAA شده است توسعه خط لوله از بازیکنان به لیگ, اما آن را تبدیل شدن به شایع تر از همیشه برای یک تعداد انگشت شماری از کشور نخبگان در نظر گرفتن یک حرفه ای در خارج از کشور سال, و یا به سادگی یک سال فاصله برای آموزش خصوصی. در آینده پیش نویس کلاس های سطح بالا استخدام LaMelo توپ و R. J. همپتون هر دو صرف در فصل گذشته در لیگ استرالیا — خسته کننده می شود پیشاهنگی که به پروازهای بین المللی به دیدن امریکایی بازیکنان نزدیک است.

G لیگ اقدام به فشار به عقب در برابر این روند با شروع در سال 2018 اما هیچ یک از آنها در این پیشنهاد قبل از سبز هفته گذشته است. اصلی برنامه خواهد پرداخت کرده اند چشم انداز $125,000 برای ورود به G لیگ پیش نویس با بقیه استعداد استخر معنی بازیکنان احتمالا می تواند در بازی لیگ پرت و دور افتاده بازارهای در داکوتای جنوبی یا مین. که دقیقا نمی جذاب نسبت به توانایی برای انتخاب یک کالج بازار و به نظر می رسد در ESPN با دوک یا کنتاکی.

ساختار اصلی نیز ایجاد مشکل برای G تیم های لیگ برتر که با آن مواجه امکان مربیگری یک بازیکن برای یک سال است که آنها نمی حفظ NBA حقوق برای. به طور معمول وجود دارد یک سلسله مراتب برای اهمیت G بازیکنان لیگ: کسانی که در 15-مرد فهرستی سپس دو طرفه قرارداد بازیکنان و سپس رتبه بندی-و-فایل G لیگ. امیدوار 18 ساله که امضا شده با G لیگ به خطر انداخته گرفتن حوصلگی که در پایین ترین لایه جنوبی خلیج لیکرز مربی Coby کارل گفت. هیچ انگیزه اضافه شده به منظور توسعه یک بازیکن شما نمی توانید نگه دارید.

“یک مرد می تواند یک پیش بینی قرعه کشی انتخاب کنید اما اگر او را بهتر از (یک بازیکن در NBA roster) آن را مسئولیت من به بازی او” کارل گفت: قبلا پیشنهاد ساختار. “یک بچه می تواند ما ورزشی ترین, بازیکن, اما آنچه که تعیین زمان بازی این است که اگر به او کمک می کند تا تیم ما برنده بازی است.”

سابق کالیفرنیا و بازیکن فعلی NBA G لیگ جمهور Shareef Abdur-رحیم مذاکرات به خبرنگاران قبل از یک گپ کالج بسکتبال بازی بین کالیفرنیا و کلرادو پنج شنبه, فوریه. 27, 2020 در برکلی کالیفرنیا. (AP Photo/D. Ross کامرون)

زمانی که Abdur-رحیم فرض رهبری در سال گذشته شکل دهی مجدد را انتخاب کنید و با برنامه تبدیل به یکی از دستورات خود — و با یک پسر Jabri او قادر به دیدن آن از طریق پدر و مادر ، بازیکنان و پدر و مادر می خواستم یک محیط رشد و نمو نه یکی که در آن چشم انداز خواهد بود به سادگی به درون آتش پرتاب فیزیکی لیگ برتر از مردان که می تواند طیف وسیعی را در اواسط 30s.

همراه با میله Strickland که سهم عمده ای از استخدام و کار پا به امضای چشم انداز Abdur-رحیم تلاش برای انتخاب تیم بیشتر از خود جو — دادن بازیکنان فرصتی برای رقابت در G لیگ سطح اما ارائه هموار کردن سطح شیب دار بین سطح دبستان و NBA.

لیگ موضع رسمی این است که بسیاری از جزئیات از جمله این برنامه محل و پرسنل درگیر هنوز در حال ساخته ، اما چندین رسانه گزارش داده اند که سابق NBA مربی سام Mitchell خواهد جلوی این برنامه با سایر سابق NBA مربیان (سابق لیکرز دستیار برایان شاو شایع است درگیر می شود) کمک کردن. چندین رسانه گزارش داده اند که Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس یکی از مکان های مورد نظر.

در حالی که هیچ کس هرگز لباس آبی و طلا از برونز او به خوبی ممکن است یک شانس برای رقابت در مقابل جنوب کالیفرنیا حلقه طرفداران خود را در مسیر جدید است.

“من فکر می کنم که یک بازار بزرگ اگر آن را معلوم است که جایی که آنها در حال بازی” Lockridge گفت. “خواهد بود که ایده آل به عنوان یک پایه اصلی, با محیط زیست, آب و هوای شهر خود تمام وزوز می آید که از طریق آن خواهد بود فوق العاده است.”

آن را نیز فوق العاده برای NBA استعداد ارزیابی که می تواند به راحتی گرفتن یک نگاه اجمالی از پتانسیل قرعه کشی میدارد stateside برابر G بازیکنان لیگ برتر. محیط رقابتی هستند که در آن پیشاهنگان و مربیان یاد بگیرند ترین و G لیگ مربیان مانند کارل می تواند به پیدا کردن راه هایی برای فشار دکمه از چشم انداز برای دیدن چگونگی پاسخ به آنها در نمایشگاه.

“که جوهر هنگامی که شما را وادار به می دانم کسی: چگونه آنها عمل می کنند زمانی که آنها هستید و یا زمانی که آنها نا امید؟” کارل گفت. “ما قادر خواهید بود برای قرار دادن ما بهترین مدافع او برای به دام انداختن او و ببینید که چگونه او واکنش نشان می دهد و یا فیزیکی قرار داده و خود را و ببینید که چگونه او پاسخ می دهد.”

در حالی که بیشتر تهدید فوری به NBA در سال گذشته بود که این جریان از چشم انداز رهبری در خارج از کشور, افزایش درخواست تجدید نظر از انتخاب تیم یک تهدید وجودی برای کالج بسکتبال. NBA مقامات غالبا با استناد به یافته های یک کالج بسکتبال کمیسیون به ریاست Condoleezza Rice در سال 2018 که در بر داشت که “یک-و-انجام می شود” چشم انداز در کالج بسکتبال را خراب و بی ثبات این بازی است. اما ستاره مانند Kevin Durant, آنتونی دیویس و صهیون ویلیامسون نیز بدون شک افزایش رقابت و افزایش علاقه و بینندگان.

Abdur-رحیم گفت: این ایده نیست برای G لیگ به رقابت با NCAA برای چشم انداز و علاقه اما به پیشنهاد یکی دیگر از راه برای بازیکنان که به احتمال زیاد به اندازه کافی خوب به بازی در لیگ و نه علاقه مند در دانشگاه تجربه.

“کالج بسکتبال رو به جلو خواهد رفت و در ادامه به بود,” او گفت:. “ما فکر می کنم آن را عادلانه برای بازیکنان به یک جایگزین.”

از نظر بازار آن کمک می کند تا چشم انداز مثل هیچ کس که می تواند شروع به تجاری در او بالقوه در حال حاضر به جای صبر کنید یک سال است. اما می تواند آن را بیشتر تیره و تار آینده برای مربیان مانند میک Cronin که شخصا استخدام نیکس (Nix) در سال گذشته با توجه به Lockridge. هر دو Lockridge و هیچ کس بر این باور در Cronin توانایی خود را به توسعه استعداد و احساس اعتبار به او کمک کرد تا منجر برونز’ midseason چرخش این سال گذشته قبل از فصل متوقف شد با توجه به COVID-19.

هیچ کس تا به حال شنیده ام از G لیگ به عنوان دور برگشت به عنوان در پاییز گذشته اما تنها در آغاز به طور جدی به آن توجه شده است. برداشت تعهد خود را از برونز بود دقیق تصمیم گیری است.

“من واقعا نمی توانم بگویم چگونه به یک مرد احساس می کند در قلب خود را, اما من می دانم (Cronin) بسیار حرفه ای بود در پاسخ او مایل Daishen بهترین شانس” Lockridge گفت. “او را به رفتن اما او یک معامله از یک مربی و او برخی از قطعات است که می تواند به او کمک کند.”

این فقط یک کوچکتر توده ای از قطعات را انتخاب کنید از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>