بازیکنان قهرمانی و سه بعدی PGA Tour حوادث لغو

تور اعلام کرد که آن را لغو بقیه بازیکنان قهرمانی به همراه زیر سه رویداد. دور اول از بازیکنان برگزار شد صبح روز پنج شنبه در پونته ودرا بیچ فلوریدا., و بعد دور شد و در ابتدا برنامه ریزی شده برگزار می شود و بدون طرفداران در حضور.

همچنین به نام خاموش بودند Valspar قهرمانی, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 19-22 در پالم هاربر, Fla.; مسابقات جهانی گلف-Dell فن آوری بازی, بازی برای ماه مارس برنامه ریزی 27-29 در Austin, تگزاس; و والرو تگزاس, باز, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 در سن آنتونیو.

خاموش که همچنین شامل Korn کشتی و قهرمانان تورهای برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در زمان کارشناسی ارشد, مارس 9-12 در Augusta, Ga.

تور در بیانیه ای گفت: “ما متعهد شده اند از شروع به مسئول متفکر و شفاف با ما فرایند تصمیم گیری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما همه چیز ممکن است برای ایجاد یک محیط امن برای بازیکنان ما در جهت ادامه این رویداد در طول تعطیلات آخر هفته و ما نجابت به طرفداران ما یک مهلت بسیار مورد نیاز از آب و هوای فعلی. اما در این مرحله — و این وضعیت همچنان به سرعت در حال تغییر — درست به انجام این کار برای بازیکنان ما و طرفداران ما این است که برای مکث.”

Hideki ماتسویاما بود به ضرب گلوله یک دوره رکورد بستن, 9-تحت-par 63 در TPC Sawgrass به ساخت دو گلوله سرب در بازیکنان, اما آن دور خواهد شد و در حال حاضر فقط یک پاورقی در جریان داستان از coronavirus’ تاثیر است.

در اوایل روز شنبه, جهان, شماره 1 Rory McIlroy بود خواست استادان به بازی بدون تماشاگر و گفت که اگر هر بازیکن یا caddie در تور PGA آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آن “ما نیاز به آن را تعطیل کند.”

McIlroy گفت: “این یک زمان ترسناک و من فکر می کنم PGA Tour گرفته اند یک گام در مسیر درست است و من فکر می کنم ما فقط باید آن را روز به روز. … ما را به نگه داشتن بازی در تور PGA تمام بازیکنان تور و افرادی که درگیر هستند نیاز به دریافت تست شده و مطمئن شوید که هیچ کس آن را کردم.

“چرا که هر کس می داند که شما می توانید آن را دارند و نه علائم و تصویب آن را به کسی که بیشتر مستعد ابتلا به گرفتن بسیار بد از آن است.”

چند McIlroy را از همسالان خود بودند نه به عنوان خیریه به سمت تور. سه بار برنده تور لوکاس گلوور در توئیتر خود نوشت: “استراحت ورزش و رسانه: چرا آنها تست مواد مخدر در @PGATOUR

تور: خوب ما بهتر است که شروع به انجام بیش از حد.

استراحت و ورزش و رسانه: فکر می کنم ما بهتر است توقف و دور ماندن از جمعیت.

تور: ما نگه آبجو این @THEPLAYERSChamp هفته!!!”

جانباز گلف باز Lee Westwood انگلیس در توئیتر خود نوشت: “من شگفت زده هستم که چگونه کمی PGA Tour انجام می دهند.”

C. T. پان از تایوان چپ البته قبل از بازی روز شنبه خروج از بازیکنان قهرمانی و او توییتی غمگین emojis در پاسخ به PGA Tour پاسخ. او بعد از توییتی قبل از حذف: “من احتمالا تنها کسی است که در نه بازی همان تعداد به عنوان دست عفونی در محل باشگاه وانجمن قفل و ناهار خوری.”

پان افزود: “من تصمیم به خروج از این بازیکنان در مسابقات قهرمانی چون من و همسرم می خواهید برای محافظت از خودمان را از خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. ما خوب هستند و خانواده های ما خوب هستند. شیوه زندگی ما مانند یک سیرک سفر از یک مکان به مکان دیگر. ما اعتقاد داریم که این زمان را به ورزش احتیاط با بازی این هفته است.”

McIlroy گفت: او قصد دارد برای آزمایش در هفته آینده در حالی که او در فلوریدا.

بیشتر McIlroy اضافه شده در مورد کارشناسی ارشد “من نمی بینم که چگونه آنها می توانند اجازه تماشاگران در صورتی که قصد دارید به بازی در این نقطه است.”

آگوستا ملی گفت: “که این مسابقه برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

PGA Tour اعلام کرده بود صبح روز پنج شنبه که Corales Puntacana Resort & Club قهرمانی برای ماه مارس برنامه ریزی 26-29 در جمهوری دومینیکن بوده به تعویق افتاد. بدون آرایش تاریخ اعلام شد.

خاموش کردن همچنین به معنای لغو سه رویداد در ردیف دوم Korn تور کشتی: این Chitimacha لوئیزیانا باز, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 19-22 در بروسارد La.; به Lake Charles (La.) قهرمانی برای ماه مارس برنامه ریزی 26-29; و ساوانا (Ga.) مسابقات قهرمانی گلف برنامه ریزی شده برای آوریل 2-5.

وقفه یکی را تحت تاثیر قرار رویداد در تور PGA قهرمانان مدار Rapiscan سیستم های کلاسیک میله میله برای 27-29 مارس در Biloxi, از دست ندهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>