مردم سوال بسته شدن dhabas مواد غذایی, دادگاه, رستوران

Passengers wearing masses to get ready to deplane from Vistara flight after landing at Jammu airport on Sunday afternoon.
مسافران پوشیدن توده ها را آماده به deplane از Vistara پرواز پس از فرود در فرودگاه جامو روز یکشنبه بعد از ظهر.

یک مورد دیگر از بالا بار ویروسی
*SMVDSB مشورتی برای NRIs بازدید کنندگان خارجی

Govind Sharma
جامو Mar 15: دستور دادستانی منطقه جامو و کتهوا با توجه به بسته شدن تمام langers/bhandaras, dhabas رستوران ها, میله, دادگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, اصطبل های کنار جاده eatries و غیره در مناطق مربوطه خود را امروز ایجاد وحشت در میان توده های مشترک که مورد سوال ارتباط از جمله سفارشات زمانی که هیچ ساکن جامو و کتهوا مناطق دارای آزمایش مثبت تا کنون برای COVID-19 ویروس.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
تحت ملی مدیریت بحران مصوب سال 2005 منطقه دادرس, Jammu, Sushma Chauhan که همچنین رئیس منطقه مدیریت بحران اقتدار امروز دستور داد که هیچ langars, bhandaras, dhabas, میله, رستوران ها, دادگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, اصطبل های کنار جاده از eateries و غیره باید کار در منطقه جامو تا 31 مارس است.
دستور همچنین گفت که هیچ Masage مراکز اسپا, سونا و دیگران باید به کار گیرند تا 31 ماه مارس در حالی که اجتماعی, مذهبی, یا تشریفاتی حوادث در هر مکان عمومی جامعه و یا مذهبی محل مربوط به یک تجمع بیش از چهار نفر را نیز معلق شده است تا 31 مارس است.
منطقه و بازپرس نیز دستور داد که هیچ کنفرانس ها و حوادث و تظاهرات “dharnas” تظاهرات و غیره باید ظرف مدت ارضی محدوده منطقه جامو در حالی که کمیسر حمل و نقل, J&K باید اطمینان حاصل شود که عمومی و خصوصی حمل و نقل عامل در منطقه باید بررسی شود با تجویز مواد ضد عفونی کننده و در چنین فواصل منظم تجویز شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.
کمیسر Jammu شهرداری شرکت Jammu نیز کارگردانی به اطمینان حاصل شود که در اماکن عمومی به خصوص اتوبوس/تاکسی/خودکار می ایستد سبزی Mandis راه آهن و ایستگاه های مناطق بازار و غیره در این منطقه باید بررسی شود با تجویز مواد ضد عفونی کننده و در چنین فواصل منظم و سازماندهی لازم در جلسات و حساسیت کارکنان خود را.
“مدیر فرودگاه جامو و فرمانده CISF, Jammu فرودگاه باید ارائه همه لازم است هماهنگی و پشتیبانی به غربالگری میز و اداری تیم است که مستقر شده اند در جامو فرودگاه به منظور غربالگری مسافران de-شبانه روزی در فرودگاه DM جامو گفت: در سفارش و در خواست مدیر برای اطمینان از تمیز کردن کل فرودگاه و محوطه با تجویز مواد ضد عفونی کننده و در چنین فواصل منظم تجویز شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده که او باید سازماندهی لازم در جلسات و حساسیت از کل کارکنان.
او در ادامه گفت که SSP جامو باید اطمینان حاصل شود که چهار یا بیشتر از افراد مجاز به جمع آوری در یک بسته در هر محل در صلاحیت این دادگاه از منطقه جامو به جز در ایستگاه های راه آهن و فرودگاه و اتوبوس ایستاده که در آن مسافران شبانه روزی و د-شبانه روزی برای مربوطه نامگذاریهای.
“بخش 51 فاجعه قانون مدیریت نیز فراهم می کند برای مجازات در مورد یک فرد مانع هر افسر یا کارمند در تخلیه خود توابع و یا حاضر به پیروی از هر جهت و هر گونه تخلف منجر به پیگرد قانونی در بخش 51 از DM عمل 2005 گفت:” رئیس منطقه مدیریت بحران اقتدار.
یک جهت مشابه نیز صادر شده توسط منطقه دادرس کتهوا و پس از آن تعدادی از ساکنان کتهوا و جامو ولسوالی زنگ زد Excelsior دفتر محکوم به سفارشات و گفت: آنها با ایجاد ترس و وحشت در میان مردم به عنوان در هیچ منطقه دیگر در کل کشور صادر شده است چنین منظور از جمله ماهاراشترا که در آن بیشترین تعداد 32 نفر بوده است آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.
آنها گفتند: این سفارشات را بسیار بد ضربه معروف زیارت شری ماتا Vaishno Devi حرم به عنوان هزاران نفر از زائران از نقاط مختلف کشور روزانه رسیدن به کترا از طریق راه آهن/حمل و نقل جاده اما زمانی که همه رستوران ها dhabas و حتی کنار جاده eatries بسته خواهد شد که در آن آنها را به مواد غذایی است.
“هنگامی که مردم در حال حاضر با احتیاط و در نظر گرفتن هر احتیاط در برابر COVID-19 ویروس چیست و سرگرم کننده از جمله سفارشات”? آنها را پرسید و گفت: این منجر خواهد شد به تنها خرید و وحشت در میان توده های مشترک و سفارشات ترویج احتکار کالاهای ضروری که بیشتر وضعیت را بدتر کند.
نگران شهروندان بیشتر گفت که تا به امروز هیچ ساکن جامو و یا کتهوا مناطق شده است آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. “2 موارد مثبت است که تاکنون گزارش شده در حال ساکنان کرگیل منطقه لاداخ در قلمرو اتحادیه و آنها موقت ماندن در اینجا در اجاره امکانات رفاهی است. در حالی که یکی از آنها تا به حال یک تاریخ ایران دیدار دیگر در تماس نزدیک سابق پس چرا چنین diktats در حال صادر شده است.”? از آنان خواسته است.
“حتی دولت مرکزی خواسته است مردم را به وحشت گفت: هیچ جامعه انتقال این ویروس مشاهده شده و وجود دارد تنها چند مورد از انتقال محلی و تا کنون از آن است که بهداشت و درمان اضطراری در هند در حال حاضر و سپس آنچه که در این ارتباط از جمله سفارشات” یک dhaba مالک گفت و پرسید که چگونه او و سه نفر از کارکنان خود دیدار خواهد کرد هر دو به پایان می رسد هنگامی که او dhaba بسته باقی خواهد ماند. که دولت رفتن به ما را جبران کند و اعلام برخی دستمزد ماهانه برای ما به جای بسته شدن از ما موسسات”? او مورد سوال است.
واکنش نشان دادن به محدودیت های اعمال شده توسط منطقه دادرس جامو دکترا, اتاق بازرگانی, Jammu فصل گفت: اقدامات پیشگیری از دولت باید بیشتر بهداشت درایو به جای خاموش کردن رستوران ها/رستوران ها در فرودگاه, راه آهن, ایستگاه اتوبوس, ایستگاه های اصلی توریستی و بیمارستان ها است که می تواند به ایجاد مشکلات بیشتر در میان مردم است.
این اتاق همچنین خواستار چشم پوشی از منافع بانک و به هزینه های برق و گسترش GST بازده برای دوره تعطیل.
در همین حال به گفته یک سخنگوی J&K دولت 2157 مسافران و افراد در تماس با فرد مشکوک به کروناویروس موارد قرار داده شده است تحت نظارت در جامو و کشمیر. “1829 افراد تحت صفحه اصلی قرنطینه, 29 در بیمارستان قرنطینه و 131 تحت home نظارت و 168 نفر از افراد خود را به اتمام 28 روز نظارت دوره,” او اضافه شده است.
سخنگوی بیشتر اطلاع داد که 101 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 87 آزمایش منفی و تنها دو مورد آزمایش مثبت تا کنون در حالی که به عنوان گزارش 12 مورد در حال انتظار. در ضمن J&K دولت, سخنگوی, Rohit Kansal امشب توییتی که یک مورد بیشتر از بار ویروسی بالا گزارش شده در جامو.
“#COVID19# JammuAndKashmir یک مورد با سابقه سفر به عربستان سعودی گزارش داد بالا ویروسی بار در انزوا نگه داشته.تایید انتظار” Kansal توییتی.
از نظر افزایش تهدید مرگبار coronavirus دولت های منطقه از Rajouri, Poonch و Reasi امروز تحمیل قسمت 144 در مناطق مربوطه خود را.
“جمع و اجتماع بیش از پنج نفر ممنوع است در منطقه برای یک دوره یک ماه. کسی نیست پس منظور برخورد خواهد شد افزود:” یک دستور صادر شده توسط منطقه دادرس Rajouri محمد Nazir شیخ بخوانید.
منطقه دادرس Poonch, Rahul Yadav, در حالی که صدور prohibitory سفارشات در بخش 144 CrPC همچنین دستور بسته شدن ورزشگاه, میله, رستوران ها و غیره در این منطقه است. منظور بیشتر گفت که هر فرد از بازگشت به Poonch از هر کشور خارجی به اجباری حفظ خانه قرنطینه از 15 روز از تاریخ خود بازگشت حتی اگر او/او است بدون علامت باشد.
از نظر شیوع رمان Coronavirus شری ماتا Vaishno Devi حرم هیئت مدیره (SMVDSB) در یک مشورتی صادر امروز خواسته NRIs و خارجی بازدید کنندگان به بازدید از Vaishno Devi حرم برای 28 روز پس از فرود در هند.
در مشورتی داخلی بازدید کنندگان علائم مانند سرفه سنگین تب و مشکلات تنفسی شدند همچنین در توصیه به یا برنامه ریزی مجدد و یا به تعویق انداختن سفر خود را به حرم.
مدیر اجرایی SMVDSB رامش کومار گفت که اختصاص داده شده Yatri میز کمک راه اندازی شده اند در ایستگاه راه آهن کترا, Helipad پرس و جو و رزرو در Niharika پیچیده در جایی خود اعلام اشکال شده اند موظف به زائران بازدید از این کشورها را تحت تاثیر قرار. “تعداد زیادی از مشاوره هوردنجس نیز نصب شده در همه مکان های برجسته برای آگاهی عمومی از زیارت حرم,” او اضافه شده است.
در ضمن منطقه توسعه کمیسر (DDC), Rajouri, محمد Nazir شیخ دستور تعلیق پزشکی سرپرست مربوط به بیمارستان دولتی کالج پزشکی (GMC), Rajouri, Raghuvir سینگ در روز شنبه برای افشای هویت مظنون coronavirus بیمار است.
دستور پرس و جو پزشکی سرپرست قرار داده شد تحت تعلیق. “او باید باقی می ماند متصل با دفتر افسر ارشد پزشکی Rajouri, در طول دوره تعلیق و اصلی GMC Rajouri باید جایگزین تنظیم به طوری که ممکن است رنج می برند در ارتباط بیمارستان GMC Rajouri,” شیخ گفت: در سفارش خود را.
در میان Coronavirus تهدید معروف “جمعه بازار” در سرینگر باقی مانده بسته برای دومین هفته پی در پی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از تجمع مردم. مقامات در حال حاضر بسته تمام آموزش, موسسات, استادیوم, مربیگری مراکز و باشگاه های ورزشی به عنوان یک اقدام احتیاطی در دره کشمیر که تا کنون هیچ یک آزمایش شده مثبت برای کوروناویروس.
“ما نمی خواهد اجازه می دهد هفتگی ‘جمعه بازار” در سرینگر تا بیشتر سفارشات” سرینگر شهردار Junaid Azim Mattu گفت. وی افزود: دیگر دستفروشان/بازار کک نیز مجاز نیست و در هر جای دیگر در این شهرستان تا منتقل و در غیر این صورت.
“نیز وجود خواهد داشت هیچ, عمومی, رویدادهای ورزشی در داخل محدوده شهر” Mattu نوشت در توییتر رسمی رسیدگی به شهردار سرینگر. شهردار گفت که او صحبت کرده است به SMC کمیسر و SSP سرینگر – آموزش هماهنگ تلاش برای اطمینان حاصل شود تمام تجمعات در سرینگر جلوگیری و دلسرد.
یکشنبه بازار در 3 کيلومتر جاده کشش از رادیو کشمیر به لعل چوک, مرکز عصبی از تابستان سرمایه معمولا جذب هزاران نفر از مشتریان از نقاط مختلف دره. کسب و کار ارزش کرور روپیه انجام شده است هر هفته در بازار است که در آن کالا اعم از یک پیچ تند به فرش می رسد در نرخ مقرون به صرفه.
کل جاده کشش ترک بود به عنوان فروشندگان مجاز به قرار دادن اصطبل خود را در بازار است. “ما در حال حاضر رنج می برند از لحاظ مالی با توجه به ناآرامی در دره حدود شش ماه است. در حال حاضر ما مجاز به باز کردن اصطبل برای هفته دوم چگونه می توان زنده ماندن و تغذیه خانواده های ما” گفت Nazir Ahmad فروشنده.
در همین حال منابع گفت: حدود 100 کشمیری دانش آموزان بودند که تخلیه ایران از شب گذشته در حال قرنطینه در ارتش هند مرکز سلامتی در Jaisalmer.
این کشمیری دانش آموزان در میان 230 سرخپوستان که تخلیه شدند از coronavirus-آمار ایران. آنها وارد Jaisalmer صبح امروز در دو هندی پروازهای هواپیمایی. آنها شامل 131 دانش آموزان 100 نفر از آنها کشمیری و 103 زائران.
منابع گفت که سه کشمیری دانش آموزان تا به حال آزمایش مثبت برای Coronavirus و نمی تخلیه شدند. آنها در حال درمان در یک بیمارستان در ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>