PCC رئیس پروژه های قابل اجتناب سختی مواجه شده بودن رشته مردم

PCC chief GA Mir addressing press conference in Jammu on Sunday. —Excelsior/Rakesh
PCC رئیس GA میر پرداختن کنفرانس مطبوعاتی در جامو در روز یکشنبه. —اکسلسیور/Rakesh

‘سیستم پاسخگو به منظور تسهیل حرکت از دست رفته’

Excelsior خبرنگار

جامو مه 10: در حالی که تاکید بر نیاز به اتخاذ بسیار مورد نیاز `موثر و responsivle ساز’ به تسهیل حرکت مردم رشته, J&K پرادش کنگره رئیس کمیته GA Mir امروز پیش بینی بسیاری قابل اجتناب سختی مواجه با مردم از جمله کارگران و دانش آموزان و دیگران.
صحبت کردن با رسانه ها-افراد امروز در اینجا Mir گفت: دولت این است که mis-دست زدن به این موضوع از رشته مردم از جمله کارگران و دانش آموزان و دیگران به عنوان یک نتیجه, مردم قرار گرفته اند فوق العاده سختی و هنوز هم در حال اجرا از ستون برای پست و به دنبال مجوز است. میر در زمان قوی استثنا به برای ناخوانده و قابل اجتناب مشکلات مواجه توسط دسته های مختلف از مردم رشته با توجه به سوء مدیریت دولت در سطوح مختلف است. او ادعا کرد که چندان اشتیاقی و غیر پاسخگو سیستم اضافه شده به گلایه های مردم, رشته در مکان های مختلف.
میر گفت: همه مردم محرومیت چند عمدتا ممتاز آنهایی که به طور داوطلبانه اطاعت مستند و مشاوره از دولت از زمان به زمان. جزئی تخلفات بسیار کم است و گاهی به دلیل سردرگمی با توجه به سرعت در حال تغییر دستورالعمل دولت اما کسانی که ممتاز آنهایی که انجام داده اند و عمده تخلفات در نزدیکی راهروها از قدرت است.
PCC رئیس گفت که رشته مردم باید کمی دسترسی به سیستم های اداری است که در پاسخ به درخواست های مکرر با آنها را در حالی که کارگران عمدتا قادر به دسترسی خسته کننده برای سیستم مجوز تحت شرایط فعلی از وضعیت. دولت باید ساده سازی و ساده کردن سیستم خود را آسان رویکرد و اوایل مجوز است. او ادعا کرد که دیگر رشته مردم در کشورهای مختلف و در دانشگاه تهران در بخش های مختلف و مناطق با داشتن قبر كاپتوپريل در حال و نه در پاسخ به توسط مربوطه تعیین شده مقامات با وجود تکرار و یادآوری است. مقامات باید آن را تایید و گوش دادن به اعتراضات و شکایات از درد و رنج مردم در رسانه ها و رسانه های اجتماعی ،
میر بیشتر گفت: حزب کنگره به طور کامل درگیر در عملیات امداد در J&K و کل کشور و بیش از پنج لاخ مردم هر دو در دانشگاه تهران و جاهای دیگر در کشور متعلق به J&K ارائه شده است انواع مختلفی از کمک های حزب از طریق آن زنجیره ای از فعالیت های. او گفت: حزب تنظیم قطار از نقاط مختلف برای ارسال J&K مردم است. دو جمله قطار در حال ترک گوا عصر امروز و فردا. به همین ترتیب راجستان و chhatisgarh و غیره بیش از حد انجام می دهند اما افسوس که J&K دولت نیست, های, هر داده و مجوزهای لازم برای چنین افرادی است.
او گفت: دانش آموزان و کارگران باید تسلیم تظاهرات در نگرش و فقیر پاسخ از دولت و کمبود امکانات در هر جایی که آنها آورده بودند و یا جایگزین. او درخواست تجدید نظر ویژه ای به منظور تسهیل و اجازه حرکت از رشته مردم از یک منطقه دیگر و از یک بخش به دیگری از نظر آینده جشنواره shab-e-قدر و سعید فطر.
PCC رئیس سخنگوی Ravinder شارما و PCC دبیر Sawhney نیز همراه است.

مقاله قبلیCoronavirus: تست شده +ve, له معلم به کلاس های آنلاین از انزوا مرکز

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>