پاتریک جانستون: Rathbone, دارای, مهارت, مغز و بالقوه برای کمک به Canucks در NHL


جوان defenceman جک Rathbone بسیار هیجان زده به یک فرصت برای ایجاد خود را NHL رویا به حقیقت می پیوندند با ونکوور کناکز. السا / گتی ایماژ فایل

ونکوور کناکز’ آخرین جوان, چشم انداز هیجان زده در مورد این فرصت را در مقابل او حتی اگر او هیچ ایده که او می خواهید به بازی

در پایان به نظر می رسد که جک Rathbone, فقط به طور خلاصه به فکر در مورد تاخیر در امضای خود را با ونکوور کناکز.

جوان defenceman بحث با Canucks’ مدیریت برای تقریبا یک ماه, او گفت:. زمانی که جدید توافق دسته جمعی بین NHL صاحبان و بازیکنان تصویب شد در هفته گذشته — باز کردن یک پنجره برای او به ثبت نام با Canucks این هفته — آن زمان بحران است.

او ممکن است در نظر گرفته اند انتظار تا تابستان آینده زمانی که او می تواند امضا کرده اند با هر تیمی او را می خواست اما این تنها یک مختصر زودگذر ایده.

او امضا شنبه با صدا غذا خوردن-dab در وسط اصلاح تابستان پنجره برای تیم به نشانه چشم انداز به قرارداد است که می سوزاند اولیه سال خود را معامله.

Rathbone هر گونه پول را ندارد در سال اول از قرارداد این فصل به طور منظم است بیش از وجود دارد بدون حقوق بود — اما او را دریافت $92,500 در امضای پاداش پرداخت می شود قبل از هر یک از دو فصل است. اگر او در NHL او مجموعه به کسب درآمد $832,500 اگر او نقش سال کامل.

این واقعیت کناکز این تیم که پیش نویس او را در سال 2017 حمایت کرده بود او را به عنوان او را از طریق رفت یک سال اضافی از دبستان مدرسه به طوری که او می تواند به صرف زمان بیشتری را با خود توهمی برادر عروسکی قبل از حرکت به دانشگاهی هاکی در دانشگاه هاروارد به معنای زیادی به او.

همچنین این تیم که مدیر سابق آماتور سراغ شناخته شده بود او قبل از او NHL چشم انداز که کمک به تشکیل یک باند.

“او یک خود استارت و یک شخص فعال و زرنگ,” جاد Brackett گفت: در سال 2017, NHL, ورود پیش نویس است. او مربی Rathbone برای سه فصل متوالی در تابستان هاکی.

واقعیت این است که تیم توسعه کارکنان رایان جانسون و کریس هیگینز تا به حال نگه داشته و در تماس نزدیک با او بسیار مهم است.

“این comfortability عامل و وفاداری به سازمان” Rathbone گفت: در مورد اینکه چرا او تا به حال واقعا تردید در امضای این هفته است.

جانسون و هیگگینس خواهد به طور منظم به متن او گفت:. آنها می خواهم ارسال همراه تصویری تجزیه و تحلیل بیش از حد.

عدم اطمینان از COVID-19 جهان نیز یک عامل بیش از حد او اعتراف کرد. او هنوز هم یک هاروارد, دانشجو, اما او نمی دانست که اگر او می خواهم که یک فصل هاکی این زمستان.

“این چیزی بود که خیلی بزرگ بود … این شد یک بحث جدی در مورد سرمایه گذاری آنها ساخته شده,” او گفت: چگونه بحث تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های بزرگ رفت.

Canucks سر مربی تراویس سبز گفت: او رو به صحبت با Rathbone و هیجان زده بود در مورد defenceman بالقوه به خصوص با توجه به جن-مهارت های در حال حرکت.

“با راه بازی است که شما نیاز به بازیکنان می خواهم که” سبز گفت.

او به یاد می آورد دیدن Rathbone در اولین توسعه اردوگاه. Rathbone کردم به تبادل فیزیکی با یک بازیکن دیگر و ساخته شده است که برداشت با سبز.

“او مرعوب” او گفت:. “شما می خواهید که بازیکنان اعتماد به نفس که نه فقط با جن اما دور از جن.”

مخفی رابینسون می نویسد: در مورد چشم انداز برای Dobber هاکی و یک فن از Rathbone بازی. او احتمالا نمی خواهد یک ستاره اما “یک کیفیت قطعه مفید است.”

این زن 21 ساله در حال حاضر اسکیت مانند یک حرفه ای رابینسون گفت.

“کلید به توانایی های خود را وجود دارد این است که تجاوز خود را. او دارای لبه های تیز است که اجازه می دهد او برای فرار از فشار پایین و تسهیل جرم از طریق انتقال,” او گفت:. “او بسیار عالی غرایز در زمانی که به حرکت با پای خود و یا منتقل می کند. او می تواند تغییر چرخ دنده ها به طور موثر برای ایجاد جدایی و بهره برداری از درز. با وجود اندازه خود او محافظت جن خوبی های پروازی.”

او همچنین گفت Rathbone چشمگیر شات که همراه با چشم انداز باعث می شود او را یک تهدید در این عملیات منطقه. او جن در خالص ترین از هر blueliner در هر بازی در NCAA هاکی.

“این است که سلاح های مورد علاقه و یکی از او نترس به استفاده از. این که آیا آن را در یک وقفه در PP و یا در حالی که در انتقال او موثر است. نادر توانایی شلیک از طریق او گام” رابینسون گفت.

مانند بسیاری از بازیکنان جوان حرفه ای دفاع در برابر مهاجمان به خصوص در عجله است که در آن Rathbone نیاز به بهبود. که گفت:, اسکیت خود را خواهد شد یک راه طولانی در هدایت او به سمت مدافع او باید برای جلوگیری از حملات مخالفان و سپس نیروی گردش.

“شکاف کنترل حمله در خط و نه جسمی منتقل خواهد شد نیاز به پرداخت” او گفت:. “اما خود را اسکیت می توان او را به فضل و توانایی برای کمک به پاک کردن اشتباهات.”

او به اندازه کافی نزدیک است که او می تواند امکان پذیر فشار برای NHL نقطه فصل آینده اگر وجود دارد یک باز رابینسون گفت.

Rathbone ممکن است رهبری برای ونکوور به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه, اگر چه او باید به خود منزوی زمانی که او می رسد. این تیم شده است صحبت کردن به استانی مقامات بهداشت در مورد وضعیت خود را.

Rathbone بسیار استفاده می شود و به قرنطینه شیوه زندگی آن را به عنوان او اشاره کرد پس از صرف مدت طولانی در خانه با خانواده اش.

و حتی این واقعیت وجود ندارد و به یقین او را حتی یک تیم حرفه ای برای بازی در فصل آینده نیست و باعث ناراحتی او زیاد است. همه که مهم است این است که او را یک گام نزدیک تر به جایی که او می خواهد.

“این NHL, این رویای من,” او گفت:. “هیچ سطح بالاتر از این یکی.”

pjohnston@postmedia.com

Twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>