پاک تصادف هوایی: مقامات برای شناسایی به شدت سوخته بدن از طریق آزمایش DNA

کراچی: مقامات پاکستانی انجام شد آزمایش DNA برای شناسایی به شدت سوخته اجساد از هواپیما که سقوط کرد به یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی Aiport اینجا کشتن 97 نفر گزارش رسانه ها در روز شنبه است.
ایرباس A320 هواپیمای حامل ملی خطوط هوایی بین المللی پاکستان تا به حال 91 مسافر و خدمه از هشت هنگامی که آن را سقوط به جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir روز جمعه ساعت قبل از فرود خود را در کراچی. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند.
“تنها پنج نفر از جمله یک دختر بچه باید شناسایی شده تا کنون” یک مقام پلیس در خارج از جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC) به نقل از به نقل از اکسپرس تریبون.
او اضافه شد که در آن نزدیک به غیر ممکن است برای خانواده ها برای شناسایی متوفی به علت سوختگی های شدید آنها پایدار است.
یک نقطه جمع آوری برای آزمایش های DNA انجام شده در دانشگاه کراچی را به پزشکی قانونی DNA آزمایشگاه ژئو نیوز گزارش داد.
اعضای خانواده از مسافران درخواست بازدید “برای نمونه که مورد نیاز خواهد بود برای عبور مطابقت” در هنگام شناسایی متوفی. شماره تماس برای اطلاعات نیز به اشتراک گذاشته شده در این گزارش است.
هرج و مرج غالب و ضخیم دود سیاه billowed از محل حادثه به عنوان آمبولانس عجله و مردم جمع شده بودند برای نجات قربانیان بسیاری از ترک در منطقه مسکونی درمانده سقوط ناگهانی.
خیره پسر جوان ایستاده در خارج از سردخانه با مادر او امیدوار در برابر امید به پیدا کردن خواهر خود را زنده. برای او آن شده است می تواند یک تجدید دیدار با او را به عنوان او رفت و آمد به خانه برای اولین بار پس از ازدواج او را چند سال به عقب.
“من به دنبال خواهر من,” او گفت اکسپرس تریبون این چند کلمه او می تواند مدیریت را به صحبت می کنند در تلاش برای پیش بینی بدترین چیزی که می تواند در فروشگاه برای او.
محمد بلال یکی از جناح باغ این حادثه آمده است به عنوان یک شوک مطلق به عنوان برادر خود را در قانون بود سفر در هواپیما که سقوط کرد در نزدیکی خانه خود را.
“برادر من در این پرواز و متاسفانه سقوط هواپیما در نزدیکی خانه ما,” او گفت:.
روایت حادثه بلال گفت: او تا به حال شده است در خواب هنگامی که هواپیما سقوط کرد و حدود 50 متر دورتر از خانه اش در نزدیکی مسجد بلال.
“زمانی که من به این نقطه وجود هرج و مرج کامل بود,” او گفت:, و اضافه کرد که بیش از نیمی از خانه ها در نزدیکی محل اقامت خود نابود شدند.
دو نفر به طور معجزه آسایی جان سالم به سقوط. یکی از آنها این است که رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود که به نام مادر خود را به اطلاع او خود را به خوبی بودن.
یکی دیگر از بازماندگان گفت, اخبار جغرافیایی که او یک مهندس مکانیک و پس از کار بر روی یک پروژه در گوجرانواله بود در راه خانه خود را برای عید.
اندام خود را پایدار زخم سوختگی از تصادف.
خطوط هوایی بین المللی پاکستان اجرایی هوا مارشال Arshad مالک تایید کرد که خلبان در آخرین کلمات او گفته بود که وجود نقص فنی با هواپیما.
“خلبان گفته شد که هر دو باند فرودگاه آماده بودند برای او به زمین. اما خلبان تصمیم به انجام یک رفتن در اطراف. چرا او را که با توجه به چه دلیل فنی که ما را پیدا خواهد کرد او گفت:” بیان شد که در ژئونیوز. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>