Pac-12 باقی می ماند بدون رسمی تصمیم برای سال 2020 فصل فوتبال

این همه فقط یک ظرف غذا بزرگ.

هیچ کس نمی داند هر چیزی بیش از نفر بعدی. هر سناریوی ممکن است که فقط یک ایده است. هیچ چیز تصمیم گرفته شده است و بر هیچ چیز احتمالا حداقل تا یک ماه دیگر یا بیشتر.

اما بدون شک در هر شکل و یا شکل ممکن 2020 کالج, فصل فوتبال در حال رفتن به یک ضربه سنگین به دلیل توقف های دانشگاهی دو و میدانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مربیان آن را می دانم و آنها تلاش خود را برای حفظ این تیم به خوبی آماده شده برای هر فرصت را به بازی.

“ما همه می خواهم به بازی به عنوان آنجا که ما می توانیم اما درست مثل هر چیز دیگری مانند مثال از کشورهای مختلف باز کردن در زمان های مختلف وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و سقوط” آریزونا مربی کوین Sumlin گفت: روز پنج شنبه را Pac-12 فوتبال رسانه-تنها وبینار.

روز پنج شنبه در آخرین روز از Pac-12 فوتبال سر مربیان رسانه-تنها وبینار سری Sumlin پیوست کالیفرنیا جاستین فروردین و اورگان ماریو کریستبل به بحث در مورد فصل های مختلف حالات و چه هر مربی در حال آماده سازی برای هر گوشه ای از پتانسیل های نجومی.

“در برخی از نقطه در زمان است که توپ در حال رفتن به برداشت و ما در حال رفتن به بازی توپ و تیمی که دسته این نیمه چیزهای بهترین است که احتمالا رفتن به بهترین شانس را برای یک فصل موفق,” کریستوبال گفت. “کسانی که شانس چیزهایی هستند که ما نگاه به جلو به در یک راه مثبت است.”

در طول هفته مربیان باید توضیح داد که چگونه با وجود عدم توانایی منجر به دریل و پخش از طریق فرد در شیوه های آنها صرف شده است خود را مجاز مجازی تیم ساعت تماس متمرکز بر حفظ تیم شیمی با وجود اینکه از هم جدا شده توسط یک صفحه نمایش.

“ما زوم شرایط شده است نه فقط در مورد فوتبال بلکه در مورد زندگی و آشنا شدن با بچه ها به اطلاع خانواده های آنها” Sumlin گفت. “همه چیز ما است که در مورد X و O را به خصوص در طول ماه گذشته و نیم ماه به دلیل زندگی تغییر کرده است زندگی به طور وارونه همه رو یک وضعیت متفاوت است. مربیان ما نیاز به سرمایه گذاری در بازیکنان ما زندگی خارج از فوتبال است.”

اما به زمانی که این, جدید, و امیدوارم قوی تر تیم پیوند قادر خواهید بود تاثیر بازی جواب ناشناخته باقی مانده است.

یک لیست بی پایان از عوامل جلوگیری از هر کسی از فکر کردن بیش از حد در آینده به آنچه به عنوان ایده های ممکن است کار بهتر از دیگران است.

دانشگاه محل در دسترس بودن coronavirus تست و پردیس منابع مالی — هر دو کریستبل و Sumlin گرفته اند ریاضتی برای کاهش بار مالی مربوطه خود را در بخش ورزشی — در حال تنها برخی از نمونه هایی از آنچه که در نظر گرفته شود که تصمیم گیری در مورد زمانی که برای شروع و چگونه به بازی بازی های 2020 فصل است. با اخبار و دولت دستورالعمل تغییر به صورت روزانه آن را غیر ممکن است برای کسانی که در اتهام به مدرسه تصمیم گیری تا کنون در پیشبرد.

“می گویند آن را به همان طول هر دولت در هر کنفرانس احتمالا رفتن به دشوار” ویلکاکس گفت. “وجود دارد پویایی بسیاری درگیر است. … ما در جلسات بوده است که در آن ما مدل من نیست اگر ما می تواند آنها را ساعت ها و ساعت ها از مدل سازی فصول مختلف و آنچه در آن می خواهم بر اساس زمانی که شروع زمان خواهد بود.”

در حالی که طیف وسیعی از حالات از بین بردن غیر-بازی های کنفرانس از برنامه و بازی دو یا سه بازی کمتر و/یا هل دادن به عقب رسمی تاریخ شروع به در اواخر ماه اکتبر هیچ کس واقعا نمی داند چه 2020 دانشگاهی فصل فوتبال در حال رفتن به مانند نگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>