آکسفورد COVID-19 واکسن امیدوار کننده تولید هر دو آنتی بادی سلول ايمنی پاسخ: دانشمندان

دهلی نو جولای 21: coronavirus واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca نشان می دهد وعده به عنوان آن می تواند تولید هر دو آنتی بادی ها و سلول های ايمنی پاسخ می گویند چند تن از دانشمندان در هند و خارج از کشور در حالی که هشدار می داد که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.
“امید”, “آرامش” و “جالب” بودند و برخی از واکنش های از جامعه علمی یک روز پس از لانست نشان داد واکسن امن به نظر می رسد و باعث قوی واکنش سیستم ایمنی بدن پس از اولین مرحله از آزمایش های انسانی.
دوز از این واکسن داده شد به 1,077 افراد سالم با سن بین 18 و 55 در پنج انگلستان بيمارستان در مارس و آوریل به عنوان بخشی از فاز یک کارآزمایی بالینی است.
با دانشمندان و محققان در سراسر جهان مسابقه به توسعه یک واکسن علیه این بیماری است که آلوده بیش از 14.7 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 6,00,000 زندگی آکسفورد-AstraZeneca نتایج حال از نزدیک مورد بررسی قرار.
آن است که “ایده آل” است که این واکسن قادر است برای تولید هر دو همورال و سلولی با واسطه ایمنی virologist Upasana ری گفت.
سيستم ايمنی هومورال است تولید آنتی بادی های بدن سلول های B. در حالی که آنتی بادی را تشکیل می دهند پروتئین جزئی از سیستم ایمنی بدن سلول های T ارائه حیاتی با واسطه سلول ایمنی او توضیح داد.
ری دانشمند ارشد در کلکته را CSIR-هند موسسه شیمی زیست شناسی (CSIR-IICB) اضافه شده است که هر دو مؤلفه ضروری برای ارائه موثر حافظه ایمنی و همچنین برای حفاظت طولانی مدت.
“این یافته های اولیه بسیار امیدوار کننده با پاسخ به واکسن شبیه به چیزی است که دیده می شود, پست, طبیعی, عفونت,” اضافه شده Beate Kampmann استاد اطفال عفونت & ایمنی و مدیر واکسن مرکز لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “در پاسخ ایمنی بدن به ChAdOx1 nCoV-19 واکسن گرديد و هم از نظر کمیت و کیفیت آنتی بادی و همچنین برای سلول T پاسخ به سنبله پروتئین در یک زیر گروه از افراد” Kampmann در بیانیه ای گفت.
محققان همچنین دریافتند این امیدوار کننده است که یک تقویت کننده دوز از این واکسن در 10 محاکمه شرکت کنندگان در تولید بیشتر پاسخ ایمنی است. “محاکمه شرکت کنندگان در توسعه همه مهم خنثی سازی آنتی بادی در بسیاری از موارد پس از یک شات و در همه موارد پس از دو عکس” اشاره کرد Ian Jones, استاد ویروس شناسی در دانشگاه خواندن در انگلستان است.
Satyajit رات ایمنی شناس از موسسه ملی ایمونولوژی در دهلی نو پیدا کردم آن را جالب و امیدوار کننده است که این افزایش با همان واکسن نامزد تمایل به افزایش سطح آنتی بادی بیشتر با وجود موجود از قبل آنتی بادی است.
“واکسن نامزد نشان می دهد هیچ غیر منتظره افتضاح عوارض جانبی” رته گفت که رسمی علاوه بر این از پاراستامول نشان دادن برخی از امداد رسانی از عوارض جانبی بدون تغییر پاسخ ایمنی بدن مفید است اطلاعات بیش از حد.
اظهار نظر در عوارض سردرد و خستگی گزارش شده توسط شرکت کنندگان در این مطالعه کارشناسان گفت: آنها یک نگرانی عمده و معمول مشاهده شده در واکسن.
“چنین عوارض جانبی دیده شده است در واکسن های دیگر نیز هست و این فروکش در چند روز زمان. همانطور که از در حال حاضر من نمی بینم این به عنوان نقطه عمده ای از نگرانی های” ری گفت.
نتایج نشان می دهد مورد نظر و انتظار می رود اثر از نظر ایمنی بدن و پاسخ “ندارد عوارض جانبی جدی دیده می شود در شماره های استخدام تا کنون” گفت: استفان اوانز استاد پیامدهای ارزشیابی عملکرد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری در انگلستان است.
در حالی که این مطالعه نشان داد وجود دارد یک پاسخ ایمنی ایجاد شده توسط واکسن دانشمندان هشدار داد که شواهد مستقیم نشان دادن اینکه آیا یا نه آن را جلوگیری و یا کاهش واقعی رمان coronavirus عفونت شده است مستند نشده است.
“تولید پاسخ ایمنی و تامین ایمنی و حفاظت ممکن است همیشه اجرای موازی” ری گفت.
“از این رو در دراز مدت جمعیت-بر اساس مطالعات انجام شده که در آن واکسینه مردم می تواند نظارت برای آینده است/شیوع مهم هستند” این CSIR-IICB virologist اضافه شده است.
با اشاره به راه رو به جلو او گفت: وجود دارد باید استادانه درست شده محاکمه در مکان های جغرافیایی که در آن شدت های يکسان نشان دادند و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حال حاضر بالا است.
با توجه به virologist یکی دیگر از نگرانی های مانیتورینگ طولانی ایمنی به طول می انجامد از نظر آنتی بادی ایجاد شود و همچنین سلول T می شمارد.
“ما هنوز نمی دانند که اگر در حال حاضر مشاهده شده سطح به اندازه کافی برای محافظت در برابر عفونت است. مطالعه نیاز به اجرای دیگر” ری گفت. رته موافقت کرد.
“داده است که پاسخ سلول های T در حال اتفاق می افتد بیش از حد انتظار اما هنوز آرامش به, اگر چه آنها هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا آنها عملکرد مربوطه برای ارائه حفاظت,” او گفت:. “این یک آرامش مطالعه در آن وجود دارد هیچ شگفتی ناخوشایند و آن را اجازه می دهد تا این واکسن نامزد برای حرکت به واقعی اثر محاکمه” immunologist اشاره کرد.
واکسن توسعه چند فاز روند. فاز 1 آزمایش های مقیاس کوچک که معمولا مربوط به چند شرکت کنندگان برای ارزیابی اینکه آیا این واکسن بی خطر برای انسان است.
فاز 2 محاکمات اغلب شامل چند صد نفر و عمدتا به منظور بررسی اثربخشی.
مرحله نهایی شامل هزاران نفر از مردم بیشتر به ارزیابی اثربخشی واکسن بیش از یک دوره مشخص از زمان و می تواند چند ماه گذشته. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>