بیش از 85% رشته Ladakhi مردم تخلیه: Feroz Khan

CEC Kargil Feroz Khan addressing media persons on Sunday.
CEC کرگیل Feroz Khan پرداختن رسانه ها افراد در روز یکشنبه.

*آخرین دسته ای از 310 زائران زمین در له
Excelsior خبرنگار
کارگل, مارس 17: رئیس و مدیر اجرایی عضو شورا LAHDC, کرگیل فیروز احمد خان امروز گفت که به عنوان بخشی از ادامه فرایند برای اطمینان از بازگشت به خانه از رشته Ladakhi مردم از نقاط مختلف کشور تخلیه بیش از 85% رشته ساکنان و دانش آموزان در کرگیل تکمیل شده تا تاریخ.
CEC اظهار داشت: این در حالی است که پرداختن رسانه ها افراد در گردشگری تسهیل مرکز امروز در اینجا.
CEC گفت که آخرین دسته ای از بیش از 310 Ladakhi زائران سرگردان در ایران گذشته بیش از 2 ماه است در نهایت فرود در له امروز صبح از طریق 2 ویژه هواپیماهای هوایی هند که 290 Kargili زائران شد و انتظار می رود برای رسیدن به کرگیل این بعد از ظهر.
“ایران عودت خواهد برای نهادی قرنطینه در قرنطینه امکانات توسط دولت های مختلف در هتل ها و استراحتگاه در منطقه است. با توجه مدیکر و دیگر امکانات لازم خواهد بود با توجه به زائران در طول قرنطینه علاوه بر خود COVID-19 آزمون نیز انجام می شود به عنوان یک اقدام احتیاطی” CEC گفت.
CEC ابراز قدردانی خود را به وزارت عمران و حمل و نقل هوایی ماهان, هوایی, معاون فرماندار Ladakh RK ماتور و بخشی از کمیسر Ladakh Saugat Biswas برای تسهیل ترتیب برای پروازهای زائران از تهران به دهلی و له.
خان گفت که رزرو بلیط برای تمام 310 زائران انجام شد به خوبی در پیشبرد برای آن بودجه چیده شده بودند در وام از منطقه قرمز عبور صندوق کرگیل.
او ابراز مشاور LG Umang Narula خود را به موقع رضایت و معاون کمیسر و رئیس منطقه ای سازمان صلیب سرخ در کرگیل Baseer الحق Choudhary برای تسهیل به موقع پیش پرداخت به هوایی هند برای رزرو بلیط.
تشریح بازگشت به خانه از آخرین دسته از زائران به عنوان یک کمک بزرگ به دولت و خانواده های آنها به طور یکسان خان تمدید را شکر به همه ذیربط دولتی و سازمان های خصوصی و همچنین افراد برای خود نقش فعال در روند.
CEC نیز ابراز قدردانی خود را به Anjman e Jamiatul علمای ایسنا Ashariya کرگیل (AJUIAK) امام خمینی (ره) یادبود اعتماد (IKMT), کرگیل مذهبی دیگر و سازمان های سیاسی در منطقه Panchayat هماهنگی کمیته کرگیل و رسانه برادری کرگیل برای ادامه حمایت خود به LAHDC کرگیل برای بالا بردن و برجسته نگرانی رشته زائران با مقامات مربوطه.
خان نیز مورد ستایش قرار داد پزشکان انجمن کرگیل برای ارائه به انجام داوطلبانه اضافه کاری خدمات برای انجام تست از آخرین دسته ای از ایران عودت علاوه بر گسترش آنها مورد نیاز پزشکی با توجه به عنوان و هنگامی که نیاز ناشی میشود.

مقاله قبلیدولت اجازه می دهد تا حرکت اتوبوس ها با سواران; هیچ, مترو, پرواز تا 31 مارس
مقاله بعدیDC سرینگر بازرسی امکانات در مراکز قرنطینه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>