اورنج کانتی سبقت Riverside County برای دومین شماره از coronavirus موارد ثبت شده در کالیفرنیا

موارد تایید شده از coronavirus در حال افزایش به طور پیوسته در اورنج کانتی به عنوان آن پیشی گرفت و کنار رودخانه شهرستان به شهرستان با دومین شماره از موارد در کالیفرنیا با توجه به بخش بهداشت محلی به روز رسانی.

اورنج کانتی در حال حاضر تا به حال 29,986 موارد گزارش شده پس از تست شروع به محلی با توجه به آخرین آمار منتشر شده در جمعه, جولای 20, توسط اورنج کانتی مراقبت از سلامت سازمان است. ریورساید شهرستان 29,983 موارد از شنبه با توجه به ریورساید دانشگاه نظام سلامت است.

لس آنجلس دارای بیشترین تعداد از موارد در کالیفرنیا در حدود 160,000. این شهرستان نیز تا کنون بزرگترین در دولت جمعیت-دانا در بیش از 10 میلیون نفر.

مرتبط: Orange County گزارش حدود 30,000 تست مثبت برای coronavirus در جولای 20.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این دو شهرستان تعداد موارد رو به افزایش بوده است با سرعت بیشتری در اورنج کانتی بیش از چهار هفته گذشته – 183% برای اورنج کانتی در مقایسه با 117 درصد برای Riverside County پس از 22 ژوئن.

در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر اورنج کانتی شماره از coronavirus موارد را نمی رود و به سرعت حتی اگر شهرستان است برخی از 700,000 بیشتر ساکنان از شهرستان ریورساید. اما به عنوان کسب و کار بازگشایی شد و بیشتر تست های انجام شده تعداد موارد ثبت شده افزایش یافته است و سریع تر در نارنجی شهرستان در چند هفته گذشته.

شماره اورنج کانتی هستند “بسیار نزدیک در خط” با سایر استان ها در جنوب کالیفرنیا اورنج کانتی مدیر عامل فرانک کیم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر هفته گذشته.

Riverside County هنوز تعداد بیشتری از موارد سرانه. در Riverside County 12.1 نفر از هر 1000 نفر ساکنان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus نسبت به 9.4 از هر 1000 نفر ساکنان در اورنج کانتی. و وقتی که می آید به سرانه هر شهرستان دنباله چندین نفر دیگر از جمله امپریالیستی و مارین شهرستانهای استان است.

شده است وجود دارد بیشتر مرگ نسبت به COVID-19 در شهرستان ریورساید که در آن 588 نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به وزارت بهداشت گزارش نسبت به 493 نفر در اورنج کانتی.

در مقایسه با داده های گزارش شده توسط دو کشور دولت داشبورد هنوز هم نشان می دهد رودخانه شهرستان به عنوان دومین شماره از coronavirus موارد: 30,340 برای Riverside County نسبت به 29,941 برای اورنج کانتی. دولت نمی بلافاصله در پاسخ به سوالی در مورد اختلاف.

خبرنگار Nikie جانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>