مخالفت با افزایش دیو از J&K ‘جمعیت شناسی’ به صورت رای بانک: Dr Jitendra

Union Minister Dr Jitendra Singh in an exclusive interview to national channel Republic TV on the new Domicile Law for Jammu & Kashmir, on Sunday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ در یک مصاحبه اختصاصی به کانال ملی تلویزیون جمهوری جدید اقامتگاه قانون جامو و کشمیر در روز یکشنبه.

Excelsior خبرنگار

NEW DELHI, مارس 24 : شلاق در اپوزیسیون و احزاب سیاسی و اتحادیه های وزیر Dr Jitendra سینگ گفت: امروز در اینجا است که مخالفان بالا بردن دیو جامو و کشمیر “جمعیت شناسی” برای رای بانک به دلیل آن است که نگران است که اقامتگاه قوانین اطلاع رسانی نمی خواهد آن را قادر به ادامه رونق در محدود جیب بانک رای با خروج آنها انجام شده بود در گذشته است.
در محرومیت مصاحبه به کانال ملی تلویزیون جمهوری جدید اقامتگاه قانون جامو و کشمیر, Dr Jitendra سینگ گفت: چند خانواده موفق شده بود در حفظ هژمونی خود را در جامو و کشمیر نسل بعد از نسل از جمله در فهرست رای دهندگان تنها کسانی که رای بانک آنها قادر به از دستکاری و حذف کسانی که آنها تصور می شود آسیب پذیر به تاکتیک های خود را و می تواند با رای های رایگان خواهد شد. او گفت: این توطئه در ادامه به حدی است که آنها نه تنها محروم کسی از خارج از اخذ شهروندی یا حقوق رای دهندگان بلکه اجازه نمی دهد حق رای به بخش بزرگی از مردم که تا به حال حل و فصل در جامو و کشمیر از سال 1947 و قرار دادن خود صالح استدلال که این افراد نه حق شهروندی یا حقوق رای دادن به این دلیل که آنها پناهندگان از جنوب و سپس غرب پاکستان است.
در یک hard-hitting rejoinder به votaries از socalled “جمعیت شناسی” دکتر Jitendra سینگ پرسید که چه اقتدار اخلاقی آنها تا به حال به بحث جمعیت شناسی زمانی که آنها تا به حال خود را متعهد بزرگترین حمله در جمعیت شناسی توسط سکوت شاهد خروج دسته جمعی از تمام کشمیری پاندیت جامعه از دره کشمیر. جالب اینجاست که او گفت: کسانی که سوگند کامپوزیت فرهنگ کشمیر هستند خود را به جرم داشتن مرتکب قتل کامپوزیت فرهنگ است که پایدار بود تنها با حضور کشمیری پاندیت جامعه در دره.
Dr Jitendra سینگ پیش بینی کرد که رهبران اپوزیسیون ممکن است مخالف به قانون اقامتگاه اما فرزندان خود را در قلب قلب حمایت از این تغییر و احساس پر برکت در دراز مدت است. تاریخ را پشتیبانی کردن ما , او گفت:.
با اشاره به محاسن این تصمیم گرفته شده در این اتحادیه در جلسه هیئت دولت Dr Jitendra سینگ گفت: آن را نه تنها غیر انسانی بلکه در برابر قانون اساسی نزاکت و اصل برابری که تمام هند از مقامات سرویس که قرار داده و در نخست از 30 تا 35 سال از عمر خود را در خدمت مردم جامو و کشمیر شد, پس از بازنشستگی, بی رحمانه خواسته برای بسته بندی کردن و رفتن و پیدا کردن یک محل برای زندگی در هر نقطه از کشور اما نه در جامو و کشمیر.
جالب اینجاست که این اتفاق می افتد در زمانی که برخی از کشورهای هند نه تنها تسهیل حل و فصل مسکونی از این مقامات و همچنین ارائه آنها قطعه زمین در نرخ تخفیف او اضافه شده است. حتی بدتر شد وضع اسفناک کودکانی که به دنیا آورده و آیا تحصیل در جامو و کشمیر اما بعدها واجد شرایط برای درخواست موسسات آموزش عالی که در سمت چپ آنها هیچ جایی برای رفتن.
توصیف اتحادیه تصمیم دولت و جمعیتی اطلاع رسانی تاریخی, Dr Jitendra سینگ گفت: “این شد یک سقط جنین و ناهنجاری که منتظر 70 سال به اصلاح شود. ممکن است آن را خدا خواهد که تنها نارندرا مودی به عنوان نخست وزیر باید این عمل را انجام دهد از رستگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>