Nyet هنوز Canucks Nikita Tryamkin ماندن در روسیه

کلاه بحران چپ کمی لول خوردن در اتاق برای ونکوور کناکز به مذاکره با نیکیتا Tryamkin

نیکیتا Tryamkin سابق ونکوور کناکز defenceman که تا به حال ساخته شده است سر و صدای زیادی در مورد تمایل به بازگشت به NHL بیش از سال گذشته است و دوباره امضا در KHL.

غول blueliner دوباره امضا شده با Avtomobilist یکاترینبورگ در روز پنج شنبه پایان دادن به گمانه زنی ها برای یک سال دیگر که او به بازگشت به دو Canucks یا NHL.

تاد الماس Tryamkin عامل گفت: Postmedia مشتری خود را نا امید است.

“اما ما هرگز به هر بحث اساسی (با Canucks) در هر صورت” او گفت:. “بسیار کلی هرگز nitty-ریگ دار.”

Canucks مدیر کل جیم Benning گفته بود که قبلا او علاقه مند در آوردن Tryamkin که او پیش نویس در سال 2014 به NHL. Benning و دستیار مدیر جان Weisbrod شناخته شده به نفع بازیکنان بزرگ و Tryamkin قطعا متناسب با این لایحه در 6-پا-8.

Tryamkin بازی 79 بازی برای Canucks بین هفته های آخر از فصل 2015-16 و تمامیت 2016-17. او سه گل به ثمر رساند و افزود: کمک هشت بازی به عنوان یک سوم جفت defenceman در بیشتر قسمت ها.

با توجه به الماس آنها به سادگی خارج از زمان فرار. مشتری خود را ندارد skated از ماه فوریه و وجود دارد یک فرصت برای بازگشت بر روی یخ با تیم او skated با روسیه در تمام زندگی حرفه ای.

کلاه-crunched Canucks نمی تواند مناسب Tryamkin که به ثمر رساند دو گل و نه پاس گل در 58 بازی برای یکاترینبورگ در طول این فصل در یک راه یک ساله قرارداد خود را به زمان کلاه وضعیت برای 2020-21 الماس گفت.

“ما می دانیم که آنها را به یک ظرف غذا در دست خود را با درپوش صاف با روبرتو سیدنی نشستن وجود دارد,” او گفت: با اشاره به US$3 میلیون کلاه پس گرفتن پنالتی که بیشتر کاهش Canucks توانایی به صرف. این واقعیت کناکز امضا عملکرد ضعیفی Loui Eriksson, به علاوه, عمق, مراکز Jay کاراگاه و براندون ساتر قرارداد بزرگ کمک نمی کند مهم است یا نه.

کناکز نگه Tryamkin حقوق طریق پایان 2021-22 فصل است. الماس به مدت طولانی نگهداری می شود که Tryamkin می خواهد به بازگشت به NHL. که هنوز هم تمایل خود را. و با توجه به Canucks هنوز حقوق خود را اولویت باقی می ماند در ونکوور.

“اگر او نبود متعهد ما نمی خواهد منتظر” الماس گفت. “ما با یک دیدگاه واقع بینانه از چیزهایی که آنها باید حقوق, اگر شما می خواهید به خارج شدن از حقوق شما را به آتش. که معنا ندارد. و او می داند که ونکوور را به عنوان یک شهر است. او راحت با آن است.”

او اشاره کرد که در تابستان آینده سون Baertschi قرارداد می آید این کتاب که ایجاد خواهد شد برخی از انعطاف پذیری. و الکس Edler — که Tryamkin خواهد بود و نه یک جایگزین موثر برای, با وجود قد و قامت خود را — Jordie بن و ساتر نیز خارج از قرارداد.

“این به ونکوور یکی دیگر از دو چرخه را به حرکت آنها نیاز به ایجاد وجود دارد کمی انعطاف پذیری بیشتر در سال آینده,” او گفت:. “چیزی که جیم Benning نیاز به زمان است.”

اما آن را نیز باید اشاره کرد که Tryamkin نمی توان تنها Canuck تعقیب قرارداد به عنوان هر دو Quinn هیوز و الیاس Pettersson خواهد بود تعقیب بزرگ را افزایش می دهد که در تابستان به عنوان به خوبی.

این Canucks تیم بسیار متفاوت از یکی Tryamkin چپ. الماس گفت: Tryamkin زیادی گرفته است توجه داشته باشید که. تراویس سبز صحبت با او تلفن چند ماه برگشت.

“تیم های زیادی از قطعات خوب بیشتر از زمانی که او به سمت چپ” الماس گفت. “او متعهد به آینده اولیه برای آموزش و درک آنچه که او نیاز به انجام به طور موثر NHLer.”

آن را به خوبی شناخته شده است که Tryamkin نمی مش با رنگ سبز به سلف ویلی Desjardins پس از شنیدن از کناکز’ زمان نیمکت رئیس مؤمن بزرگ در حال پخش-محور در روش های خود را به وضوح تاثیر ساخته شده است.

عکس ضربه محکم و ناگهانی — الماس نیز با اشاره به این که قرارداد مانند Baertschi را برای اواسط ردیف جلو هستند به احتمال زیاد برای خشک کردن در تخت کلاه جهان. “که $3 میلیون بازیکن لوکس است که در حال رفتن به ناپدید می شوند. ستاره جلو مانند Pettersson در حال رفتن به در خورد تا هر چه کلاه اتاق وجود دارد.”

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>