رمان COVID-19 آزمون می تواند به نتایج فقط در 45 دقیقه

لس آنجلس: دانشمندان توسعه داده اند یک کم هزینه سواب آزمون است که می تواند تشخیص COVID-19 عفونت در حدود 45 دقیقه یک پیشرفت است که ممکن است کمک به مقامات بهداشت عمومی تقلا برای مقابله با تست عقب به عنوان تعدادی از موارد همچنان به صعود.
آزمون به نام “SARS-CoV-2 DETECTR” است که آسان به پیاده سازی و به تفسیر و بدون نیاز به تجهیزات تخصصی گفت: محققان دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو (UCSF) در ایالات متحده است.
این کیفیت است که به احتمال زیاد به آزمون شرح داده شده در مقاله منتشر شده در مجله Nature Biotechnology بیشتر به طور گسترده ای در دسترس از این محصول در حال حاضر از COVID-19 کیت های آزمایش آنها گفت.
هر چند آزمون جدید هنوز برای دریافت تایید رسمی برای استفاده بالینی از سازمان غذا و دارو محققان بالینی اعتبار آزمون در تلاش برای پیگیری سریع روند تصویب.
“معرفی و در دسترس بودن تکنولوژی CRISPR را سرعت بخشیدن به استقرار نسل بعدی آزمایش برای تشخیص COVID-19 عفونت گفت:” چارلز چیو استاد در UCSF و شرکت توسعه دهنده سرب از آزمون جدید.
جدید SARS-CoV-2 DETECTR روش در میان برای اولین بار به استفاده از ژن CRISPR-هدف قرار دادن تکنولوژی را برای حضور در آزمون از رمان coronavirus محققان گفتند.
پس از CRISPR می تواند اصلاح شود به هدف قرار دادن هر گونه ژنتیکی توالی توسعه دهندگان “برنامه ریزی” این آزمون به خانه در مناطق هدف در ژنوم رمان coronavirus.
یکی از این توالی است که مشترک برای همه “سارس-مانند” coronaviruses در حالی که دیگر منحصر به فرد است به SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 با توجه به محققان.
تست برای حضور هر دو توالی تضمین می کند که جدید DETECTR ابزار می تواند تمایز بین SARS-CoV-2 و از نزدیک ویروس های مرتبط با آنها گفت.
بسیار شبیه به کیت تشخیصی در حال حاضر در استفاده از این آزمایش جدید می تواند تشخیص رمان coronavirus در نمونه های به دست آمده از سواب تنفسی محققان گفتند.
در حالی که به طور گسترده ای مورد استفاده در آزمایشات بر اساس روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تکنیک های گرفتن حدود چهار ساعت به تولید یک نتیجه از تنفسی یک نمونه جدید DETECTR آزمون تنها در 45 دقیقه به سرعت در حال شتاب سرعت تشخیص آنها گفت.
محققان اشاره کرد که یکی دیگر از کلید استفاده از جدید DETECTR آزمون است که آن را می توان تقریبا در هر آزمایشگاه با استفاده از off-the-shelf معرف و مشترک تجهیزات.
این غرفه در تضاد کامل با استفاده از روش PCR-بر اساس تست های که نیاز به گران, تخصصی, تجهیزات, محدود کردن کسانی که آزمون به مجهز به آزمایشگاه های تشخیصی آنها گفت.
جدید DETECTR آزمون محققان گفت: آسان است برای تفسیر: بسیار شبیه به یک فروشگاه خریداری بارداری تست خطوط تیره که به نظر می رسد در نوار تست نشان می دهد حضور ژن های ویروسی.
گفتند آن بسیار حساس است و می تواند تشخیص حضور به عنوان چند به عنوان 10 coronaviruses در microlitre از مایع گرفته شده از یک بیمار در یک دوره صدها بار کوچکتر از یک میانگین قطره آب.
هر چند کمی کمتر حساس تر از موجود PCR بر اساس آزمون است که می تواند تشخیص به عنوان چند به عنوان 3.2 نسخه از این ویروس در هر microlitre تفاوت بعید است که تاثیر قابل توجهی در تشخیص به بیماران آلوده به طور معمول بسیار بالاتر ویروسی بارهای محققان گفتند. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>