نوت بوک: تاج را Vasquez را بدست آورده دیگر افتخار, چشم, خلاق, تلاش

تاج را Jesse Vasquez از Excelsior مدرسه منشور در ادامه به پاره کردن آن – ورزشی, تحصیلی و خلاقانه.

این دیو شولتز دبیرستان جایزه تعالی برای هر دولتی اعلام شد شنبه. Vasquez چهار بار دولت, کشتی, قهرمان دستگیر شولتز افتخار برای کالیفرنیا.

این جایزه در تاسیس شد 1996 به افتخار اواخر شولتز. برندگان باید در اکسل, کشتی کج دانشگاهیان شهروندی و خدمت به جامعه است.

در کنار Vasquez ورزشی اعمال او داوطلب آموزش کودکان به گریبان می شود و یک راست را در تاج ماهواره ای پردیس Excelsior است که در ویکتورویل.

“من فقط خوشحال برای دیدن همه از کار سخت خود را پرداخت” Addie Vasquez نوجوان را گفت.

یک ماه پیش Vasquez متعهد به دانشگاه ایالتی آریزونا است. هفته گذشته او پذیرفته شد به ASU را Herberger موسسه طراحی و هنر.

18 سال نیز انجام برخی از چیزهای جذاب کردن حصیر با سابق اوهایو دبیرستان کشتی گیر کریس کلی که در حال حاضر ساکن در سانتا آنا (او زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در اوهایو).

کلی, 19, شناخته شده است, در دبستان کشتی جامعه خود را wickedly خنده دار و صحبتهای Tik Toks. Tik Tok کوتاه-فرم تصویری-اشتراک گذاری نرم افزار است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری 15-دوم ویدئوها.

او همچنین بنیانگذار @thewrestlinghypehouse و بورس تحصیلی کشتی به آریزونا دانشگاه مسیحی که او را ترک خواهد کرد به زودی.

کلی سرگرم کننده بیت در برش وزن (از دست دادن وزن به سرعت) گرفتن خارج از خارج lampooning مربیان و مغلوب مخالفان و دبیرستان و دانشجویان سال اول در تلاش برای انتخاب یک ورزش, در میان دیگران.

Vasquez and Kelly ملاقات در یک ASU کشتی اردوگاه حدود 10 سال پیش. آنها فکر می کنند که با NCAA اجازه می دهد کالج ورزشکاران به پول به عنوان اوایل به عنوان 2021-2022 سال تحصیلی که وجود دارد یک خیابان به احتمالا کسب درآمد از طریق Tik Tok و دیگر تلاش های خلاق.

“من سال دوم بودم کشتی در اوهایو و من دانلود Tik Tok و برخی از و آن را منفجر کند.” “مردم در حال ساخت پول در Tik Tok پس چرا کشتی گیران? به طوری که چیزی است که ما می خواهیم به هاپ در اوایل.”

Vasquez خودش را می کند و سرگرم کننده صحبتهای. پرسید که آیا او فکر می کند چنین خلاق سرمایه گذاری در حال واقع بینانه پول ساز پایین خط Vasquez گفت: “من آن را انجام نمی اگر من فکر نمی کنم. من (حضور) ASU به صورت رایگان, اما من فکر نمی کنم که به اندازه کافی.”

همچنین کریس کلی کلاس هشتم برادر پل کلی برنده فرنگی و آزاد و Pan-Am قهرمانی جهان در 2019-2020. او را ثبت نام به زودی به عنوان یک دانشجوی سال اول در هر دو داونی Calvary Chapel یا کریتوس سنت جان Bosco کریس گفت.

سانچز بازنشسته از CSU-پوبلو

  • San Bernardino County, داستان موفقیت استن سانچز بازنشسته است و در CSU-پوبلو پس از 26 سال. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از CSU-پوبلو دو و میدانی)

  • San Bernardino County, داستان موفقیت استن سانچز بازنشسته است و در CSU-پوبلو پس از 26 سال. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از CSU-پوبلو دو و میدانی)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

استن سانچز, یک سان برناردینو کانتی موفقیت داستان بازنشسته شد. سانچز شدت پایین به عنوان دانشگاه ایالتی کلرادو-پوبلو مربی بیس بال در هفته گذشته پس از 26 سال.

سانچز در سن Gorgonio بالا مربی در سان برناردینو و آکویناس مدارس و سان برناردینو روح لیگ کالیفرنیا. او همچنین led سن برناردینو دره کالج به شهرت مربیگری وجود دارد از سال 1983 از طریق 1991.

او در سال 1984 SBVC تیم برنده یک کنفرانس عنوان و رفت 33-11 به طور کلی.

او همچنین کمک در کال ایالتی نورتریج قبل از فرود در CSU-Pueblo.

سانچز هدایت Thunderwolves به سال 1996 بخش دوم کالج سریال های روز دنیا و برای اولین بار بود کوه راکی کنفرانس ورزشی مربی به 800 پیروزی درآمد کنفرانس مربی سال افتخارات در سال 1994 ’96 و 2001. او در سال 2001 تیم برنده 45 بازی.

“یکی از خوش شانس ترین افراد در این بازی که از یک بسیار کم درآمد سناریو” سانچز گفت پوبلو را KRDO رادیو. “من صعود از نردبان. من یک دبیرستان مربی سر مربی junior, کالج, سر مربی. من پرداخت می شود من حق است و من افتخار است.”

سانچز بالا CSU-پوبلو از یک دانشگاه با هیچ برنامه و sandlot زمینه به یک ملی بالا-20 مدعی.

“استن هرگز تغییر” گفت: سابق ریالتو بالا و مرکبات دره بالا مربی Daren اسپینوزا که بازی برای سانچز در SBVC. “از این لحظه شما را به عمل به دقیقه شما در سمت چپ آن ساختار و این روشی است که ما کارهایی انجام دهد.’ هیچ چیز در راه است. اگر شما دوست game, ساختار خیلی خوبی بود وضعیت و من آن را دوست داشتم. شما تا به حال به رقابت فقط به ماندن در صف. استن همیشه که تمرکز لیزر.”

سانچز در اصل از Colton که در آن او با بازی جوانان با توپ بزرگ سابق اتحادیه غنی Dauer. Dauer بازی برای Baltimore Orioles در سال 1983 جهان سری.

تگزاس ارائه می دهد ETIWANDA را MASHACK

دانشگاه تگزاس ارائه شده Etiwanda بسکتبال ستاره Jahmai Mashack بورس در روز شنبه ،

Mashack نیز ارائه می دهد از, کلرادو, Louisville, آریزونا, کالج, کال پلی پومونا Loyola Marymount University و اوکلاهما.

او is a 4-star استخدام است که 6-پا-4, 180 پوند است.

پرسید که چه او فکر می کند از Mashack رقبای ملی تحلیلگر کوری اوانز گفت: جنوب کالیفرنیا گروه اخبار از طریق پیام مستقیم ” عشق Jahmai و آنچه که او به ارمغان می آورد به کف. مطلق blue-collar worker با تمام ناملموس. محیط, بلوز, به, بهبود, اما خوب از اواسط برد. می تواند کشنده مدافع. ورزشکار خوب است که نقش سخت در هر دو به پایان می رسد. بزرگ صعودی است.”

ویلیامز سرآمد در خارج از میدان

سابق ویستا موریتا ستاره فوتبال بازیکن Kyle ویلیامز برداشت یک افتخار بزرگ در اواخر ماه گذشته درآمد نر بخشی از این لایحه Kajikawa جایزه از ایالتی آریزونا.

اواخر Kajikawa مربی فوتبال, بسکتبال و بیس بال در ASU.

ویلیامز رتبه هفتم در ASU تمام زمان لیست برای پذیرایی با 161.

همچنین مشتاق, دکتر ویلیامز محبوس در سال 2018 در کلینیک مایو از تمپه, آریزونا بود و به نام یک کسیکه برای ویلیام V. کمپبل جایزه قبل از سال آخر خود را. افتخار می رود به بهترین فوتبال محقق ورزشکار در کشور برای ترکیب موفقیت تحصیلی, فوتبال, عملکرد و مثال زدنی رهبری است.

یک آسیب دیدگی شانه ویلیامز’ دانشجوی سال اول فصل در ASU ثابت عجیب, اتفاقی او به عنوان معرفی به دکتر Anikar Chhabra خورشید شیاطین پزشک تیم و مدیر ورزشی پزشکی در کلینیک مایو.

“این سوال او پرسید:” Chhabra گفت: سابق کالیفرنیا, اخبار گروه خبرنگار میشل گاردنر از آریزونا جمهوری زمستان سال گذشته. “اکثر بازیکنان فقط می خواهم به می دانم که زمانی که آنها در حال رفتن به عقب در زمینه بازی دوباره. کایل می خواستم به دانستن در مورد آناتومی شانه چه بود درگیر در فرایند درمان, آنچه که او می تواند انجام دهد به طوری که آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

MIGAO به روز رسانی

چاپارل junior offensive lineman Elia Migao (6-4, 320) همچنان به جلب توجه به عنوان رایان, رایت, استخدام, اخبار گورو نوشت: در مورد پوما ستاره فوتبال در هفته گذشته. این سه ستاره و جذب حداقل 15 کالج ارائه می دهد.

Elia و برادرش Enoka همچنین یک آرزو استخدام شده اند کار را مجدانه در چاپارل دوره آموزش از راه دور. Enoka ارائه شد بورس در هفته گذشته توسط ایالتی سن خوزه.

قدرت نباید مسئله برای برادران است.

“ما اشباع شده قبل از قرنطینه” Elia گفت: RNG. “من چمباتمه زدن است گذشته 500 در حال حاضر و من فقط ضربه 315 بر روی نیمکت. من امیدوار هستم که برای 325 به زودی. من قدرت پاک 315. در deadlift ما هم به اندازه کافی فضا در نوار برای من به حداکثر. صفحات بیش از حد بزرگ هستند.”

تیتان اضافه کردن واکر به کارکنان

جدید Temescal دره بالا مربی تیم فوتبال برایان Hildebrand اضافه کرده است سابق USC و میامی دلفین ها offensive lineman Aundrey واکر به کارکنان خود را با توجه به یک صدای جیر جیر از Titan برنامه.

واکر خواهد مربی O-خط.

Hildebrand نمی خواهد که به جستجو برای یک کارفرمایی مربی – او ستاره دار در موقعیت در تاج بالا است.

بالا محقق-ورزشکاران افتخار

وودکرست مسیحی الا هندرسن و بزرگ بلوط را کول Sawires Yager به نام CIF-دولت جنوب بخش محقق-ورزشکاران از سال است. هر دو به دست آورده $1,000 بورس تحصیلی از دولت های ورزشی حاکم بر بدن است.

وجود 374 نفر از داوطلبان 1,606 عضو مدارس.

 

جان مورفی ممکن است در رسید berdooman@gmail.com و به دنبال در توییتر @PrepCat

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>