شمال بالا, تنیس, بازیکن باقی می ماند متمرکز از طریق coronavirus shutdown

Coronavirus همه گیر آورده توقف John W. شمالی دانش آموز دبیرستان دنیس کمپبل توانایی جسمی بودن در کنار رودخانه پردیس. اما او نمی اجازه دهید آن را متوقف کند و او را از بودن در زمین تنیس.

دنیس شده است بازی تنیس را از سن 5. او را به تماشای مردم, بازی, برگزاری بر روی زمین حصار. او خیلی مشغول تماشای آن ضربه زدن به توپ او از پدر و مادرش خواست اگر او می تواند بازی کند. آرزوی او اعطا شد و او از آن لذت می برد, بسیار, او با بازی تقریبا هر روز.

دنیس Campbell (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

هنگامی که دنیس شروع تمرین و درس گرفتن او یکی از دانش آموزان در کلاس اول است. زمانی که او تبدیل 10, ذهن او ساخته شده بود — او می خواست برای رفتن pro. او پیوست Junior تیم تنیس که در آن عملکرد خود را همچنان به بهبود بخشد.

پس از تیم سوم تنیس دنیس ادامه داد: آموزش با یک مربی خصوصی. در حالی که بازی در شمال بالا او شماره 1 دختران مجرد بازیکن و قرار داده شد, در تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک دانشجوی سال اول. فرمان خود را از این ورزش منجر به دریافت یک بازیکن لیگ پچ ورزشکار از ماه جایزه به عنوان به خوبی به عنوان MVP.

دنیس متوجه تاثیر خود مختاری و چقدر مهم است که به نگه داشتن سر خود را در این بازی تمرکز بر روی بازی خود را بازی سبک (نه حریف خود را) و نه نگرانی در مورد که در حال تماشای.

دنیس دریافت ایمنی ترخیص کالا از گمرک, گواهینامه بیش از یک سال پیش به طوری که او می تواند کمک به آموزش یک کلاس از طریق iTennis برنامه. تجربه خود مجاز به کمک به او را مربی شخصی و در محل دیگر مربیان آموزش دانش آموزان. حتی اگر COVID-19 قرار دادن یک دمپر در استخدام او است که هنوز هم در دادگاه تقریبا هر روز.

دنیس هدف این است که به طور حرفه ای تنیس. اگر که کار نمی کند, او گفت که او می خواهد برای تبدیل شدن به یک گونه که جامعه شناس.

با الهام از مورد علاقه او تنیس Dustin Brown, دنیس ارائه می دهد این کلمات تشویق به دیگران علاقه به این ورزش است. “قطعا برای آن” او گفت:. “تنیس شگفت انگیز است و اگر چه مردم آن را به عنوان خسته کننده هنگامی که شما شروع به بازی آن را سرگرم کننده است.”

وجود دارد قطعا یو پی اس و فراز زندگی دنیس گفت: “اما شما باید برای نگه داشتن فشار این همه کار خواهد کرد.”

البته پدر و مادر نقش زیادی در موفقیت فرزندان خود را پس از دنیس مشترک این کلمات برای پدر و مادر. “آیا تا به حال خود را فشار بچه ها ناسالم مقدار آن را واقعا طول می کشد دور عشق برای بازی. اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چه می خواهند به انجام تنیس. فکر نمی کنید بیش از حد درگیر یا مطمئن شوید که شما وجود دارد برای آنها را برای یک مقدار سالم. نمی شناور بیش از آنها را هر چند.”

دنیس است که در بالا عملکرد کلاس در هفته دو بار اما همچنان به practive با او دوست/هدف قرار دادن شریک زندگی و یا افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است در روز های دیگر. “آن را سخت می شود اما در پایان روز, من یک هدف است که من برای رسیدن به” او گفت:.

با تشکر از شما دنیس و من مشتاقانه به تماشای شما در کانال ورزشی.

مارگارت هیل یک عضو از سان برناردینو شهرستان Unified School District هیئت مدیره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>