نورکو ’80 قسمت 7: معاون می رسد در جنگ تفنگ قبل از فرار سارق مسلح بانک

نورکو ’80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

قطعات

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

معاون اندی Delgado قطع آژیر و کاکل افزایش بین خیابان پنجم و چهارم خیابان رفتن 75 مایل در ساعت است. اسکن تقاطع او خال خال ون سبز در خارج از جاده و در خیابان چهارم فقط کوتاه از Hamner. آمار و ارقام darted از پشت ون و دوباره ناپدید شد. یکی دیگر ایستاده بود بین طرف باز محموله درب و زنجیره ای پیوند حصار تخلیه کیسه های آخر هفته. اندی شنیده آنقدر گلوله به عهده آن باید سلاح های اتوماتیک آتش.

اندی چرخش خود گشت واحد به خالی عازم شمال خطوط و زاویه آن به سمت جاده آوردن آن را به توقف در یک زاویه 45 درجه در محدود 50 متری از تقاطع. او خارج شد این خودرو با تفنگ ساچمهای خود و ایستاده بود پشت V از باز کردن درب راننده.

در حال حاضر او می تواند به وضوح بیشتر آنچه مردان در مقابل ون انجام شد. سه نفر از آنها نوبت مصرف شد پله از پشت ون به آتش پایین خیابان چهارم که در آن Bolasky باید. اندی دیدم همه آنها نظامی پوشیدن کت و سیاه, ماسک اسکی و شلیک نظامی-نوع تفنگ. Delgado فکر کردم او باید رو به یک گروه از خاورمیانه تروریست ها. پس از همه, بیش از 60 آمریکایی ها بودند که به گروگان گرفته شده در ایران است که در آن هزاران نفر در خیابان ها شعار می دادند “مرگ بر آمریکا” در هر روز است.

ارزیابی وضعیت اندی به حال مشکل دیگری است. وجود دارد و مردم در همه جا حاضر است. وسایل نقلیه مورد پشتیبان گیری در هر دو جهت در Hamner. رانندگان بودند از اتومبیل های خود را تلاش برای کشف کردن فقط چه می گذرد. Gawkers جریان از carl’s Jr. یا سرگردان در سراسر Stater برادران پارکینگ برای دیدن آنچه همه هیاهو بود. اندی تخمین زده می شود نزدیک به 50 غیر نظامی در منطقه فوری. اما برای لحظه ای اندی زمینه آتش بود از noncombatants.

اندی برداشته Wingmaster تفنگ ساچمهای بر بالای باز کردن درب ماشین گشت و تخلیه سه دور از چارپاره. یک گلوله قرق پشت کریس Harven گردن. راسل Harven احساس سوزش به عنوان یک شات از باک burrowed در زیر پوست سر در رویش و تونل راه خود را در زیر بافت تمام راه را به پشت سر خود و بدون نافذ جمجمه.

یکی دیگر از انفجار از اندی اصلاح-چوک Wingmaster در فاصله 50 متری haloed جورج اسمیت در چارپاره تند گلوله خاموش ضخیم بیرونی ون. جورج احساس کرد چیزی حفاری به گوشت از داخل پای چپ خود را تا بالا در ناحیه کشاله ران است. دوم زده خارج از ران راست خود در آینده به استراحت عمیق در داخل بافت باسن خود را. جورج احساس گرم و رطوبت از خون پایین, پخش كردن, خود درونی ران.

جورج اسمیت آمار در پا گرد اخراج توسط رودخانه معاون اندی Delgado در نزدیکی بانک بود اما قادر به ادامه تبادل آتش با چند افسر با وجود از دست دادن مقدار زیادی از خون خود را تا زمانی که تعقیب به پایان رسید در کوه کچل جایی که او دستگیر شد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سان برناردینو خورشید)

کریس و راسل Harven بودند از اینکه اردک نشسته. اهل روسیه نقل مکان کرد و به سمت در سمت راننده ون برای حفاظت peeking در اطراف به آتش عکس در جهت پلیس که تا به حال فقط با قرار دادن یک تفنگ گلوله در زیر پوست سر است. کریس دراز مستعد در پیاده رو رویت بیش از هر بشکه از تفنگ سیم پیچ یک دور ده در اندی رادیو ماشین. او نورد به سمت راست او خارج موز کلیپ بدبختانه آن را بیش از و قفل شده است و یکی تازه به, مجله پورت.

گلوله پاره پاره اندی به خودرو یکی در هود در سمت راننده و دیگری در قالب در roofline. یک سوم آمار پیاده رو ارسال قطعات از طریق باز کردن درب او با استفاده از پوشش به عنوان اگر آن را چیزی بیش از یک پرده حمام.

اندی تا به حال شش پوسته تفنگ ساچمهای در یک انبار زنجیر بسته به پایان لب به لب از تفنگ است. او تحت فشار قرار دادند و دو بار از چارپاره و یک rifled مثل حلزون حرکت کردن – یک-اونس هیولا تکه سرب به اندازه یک جنگ داخلی Minié توپ – به مجله پورت در شکم تفنگ.

بیش از تیراندازی او شنیده انتقال رادیویی از Bolasky که او تا به حال یک شریان ضربه و خونریزی بود به شدت. که توضیح داد که چرا Bolasky دیگر تخمگذار آتش مظنون است. اما آنچه در مورد Hille? با هیلل در آینده از سیرا و اندی پایین Hamner آنها باید خود را مظنون در تیراندازی در حال حاضر. اندی گوش اما هیچ صدای از آتش که از منطقه پایین خیابان چهارم که در آن او می دانست هیلل و Bolasky باید. حس بدی بود بیش از او آمدند. او می تواند احساس او به تنهایی.

اندی متصلب اولین پوسته به اتاق ایستاده بود و اخراج هر دو دور از چارپاره. او انداخت و خود را به زمین به عنوان دور زده پیاده رو و کنار آینه بر روی درب راننده شکسته قاب اطراف آن را انفجار. قطعات فوران از داشبورد در داخل خودرو فقط به خود حق است. اندی ایستاده بود و اخراج او هفتمین دور rifled مثل حلزون حرکت کردن, گم, مظنون و پانچ یک سوراخ در کنار ساختمان بانک.

او ducked پایین تحت فشار قرار دادند و او آخرین سه پوسته به مجله پورت. یک گروه کر از صدای دارای عقاید در فاصله. اندی نفس عمیقی کشید ایستاده بود, اخراج دو دور بیشتر در مردان و در کنار ون و سپس رفت و برگشت پایین. او در حال حاضر یکی مثل حلزون حرکت کردن و خود را .38 هفت تیر. او مجموعه ای از تفنگ ساچمهای به سمت خود جلب کرد شش تیرانداز و منتظر.

•••

جورج گریبانگیر خود پا به خونریزی متوقف شود اما خون فقط oozed بین انگشتان خود را. “نگاهی به کیسه” او فریاد زد: به کریس و اهل روسیه حول کیسه duffel به جاده ها است. دو اخراج چند دور در جهت اندی Delgado و سپس برداشت یک کیسه در هر. مانی اجازه دهید شل یک انفجار از شورش تفنگ و سپس پرتاب سوم بیش از شانه خود را. جورج با اشاره به سمت خطوط اتومبیل های پشتیبان در نور جنوب در Hamner. “فن و وسیله نقلیه دیگر.”

سه مرد و نقل مکان کرد به سمت خطوط خودروهای Harvens با تفنگ جمع در سلاح های خود را مانی با شورش تفنگ در ران. صحنه در چهارم و Hamner شد یکی از مجموع جنون به عنوان سه نقاب و مردان مسلح فرود در دام رانندگان menacingly نوسانی بالا-مجهز به تفنگ به عنوان آنها با نزدیک شدن ارسال مسافران و تماشاچیان در حال اجرا برای زندگی خود را.

به عنوان دیگران جستجو برای گریز ماشین, جورج اسمیت بدبختانه جنگل کلیپ در پایین هکلر .308 قفل شده است و در تازه 40-مجله دور و آرامی به وسط تقاطع.

ریورساید معاون اندی Delgado وارد در صحنه سرقت و بلافاصله به پایان رسید تا در جنگ اسلحه با مردمان بد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اندی مونتی)

زمانی که اندی Delgado peeked بیش درب واحد گشت او به سختی می تواند باور آنچه که او را دیدم. یک مرد قد بلند در یک ماسک اسکی و نظامی-سبز گردگیر, شلوار, tucked به سیاه و سفید, چکمه بیرون آمد و از پشت ون و رفت, هیچ, قدم به مرکز از شلوغ ترین تقاطع در نورکو. انسان موقعیت خود را راست که در آن یک پلیس ترافیک ممکن است ایستاده و با خونسردی بررسی این منطقه است. ایستاده در باز پا به حالت صاف و بي پروا مرد نیست نگاه همه نگران آن است که در آن آمده بود را به یک درگیری. هیچ سوال در اندی ذهن است که او به دنبال رهبر این باند است.

مرد تبدیل شده به سمت اندی برداشته تفنگ حمله خود را به لگن و شروع به شلیک. یک دور وارد شده از طریق کوره از طریق رادیاتور ناودان به بلوک موتور و تکه تکه است. ذرات سرب و مس برش هود کابل در نیمه گذشت هر چند داشبورد و به داخل خودرو. Delgado دراز بر روی زمین به عنوان بیشتر دور cracked آسمان بالاتر از او زده و جاده در مقابل او پاشش منطقه با یک کشنده مخلوط آسفالت سرب و مس است. این است آن اندی فکر می کردم. این است که در آن همه به پایان می رسد.

•••

24 ساله و سنگین-ماشین آلات مکانیک به نام میکل Linville بود رانندگی یک شرکت خدمات خودرو عازم شمال در Hamner زمانی که او در متوقف نور در چهارم خیابان. زرد-نارنجی 1969 Ford F-250 وانت شده بود اصلاح شده با فولاد ابزار کابینت در دو طرف. قد بلند و سیلندر های گاز فشرده شد امن نشسته در پشت کابین جوشکاری تجهیزات و ابزار پراکنده در مورد بستر کامیون.

متوقف شد و در دور دست-left lane, nails & hair شنیده ظاهر شدند و کشف سه مرد در ماسک اسکی در حال حرکت از طریق خطوط متوقف ترافیک درست از اسلحه در مسافران. یکی به رهبری بود به طور مستقیم برای او. زمانی که کریس Harven کاهش هکلر .223 و هدف آن را به طور مستقیم او را از طریق شیشه جلو Linville می دانستم که آن زمان به ترک. او انداخت باز کردن درب به کامیون و به سرعت از دور.

Harven به نام برای دیگران و صعود به صندلی راننده کامیون. اهل پرتاب کیسه duffel بیش از طرف کابینت و درهم به رختخواب پس از آن در حالی که مانی شروع به پریدن کرد در سمت مسافر از تاکسی است. کریس چرخش زرد کامیون از آن خط کشیده و به تقاطع.

از موقعیت خود اندی, Delgado دیدم مرد در مرکز تقاطع راه رفتن به عقب کامیون و دست تفنگ خود را به مرد در پشت. او به نظر می رسید در هیچ عجله در همه. او پا بر روی سپر و چرخش خود را بر روی درب عقب اتومبیل و ناپدید شد به تخت. کامیون شتاب ماهیگیری به خطوط عازم شمال به سمت اندی محل.

اندی قرار داده و سر خود را به پیاده رو, برگزاری .38 و مشابه زیر ماشین گشت به دنبال هر گونه چکمه های که ممکن است به زمین برخورد.

او می تواند بشنود موتور کامیون بزرگ به عنوان آن را به خود جلب کرد نزدیک تر است. وجود دارد سریع Bam! Bam! Bam! از تیراندازی به عنوان جورج اسمیت اخراج هکلر بر روی درب عقب اتومبیل کامیون یکی .308-کالیبر گلوله درآوردن عمیق, پنج اینچ سنگر در سقف فلزی از اندی واحد. کامیون شتاب دور تا درجه پایین بین چهارم و پنجم خیابان. اندی برداشت تفنگ ساچمهای خود را خاموش پیاده رو و اخراج خود را از گذشته دور در این کامیون به عنوان آن کاکل تپه و ناپدید شد.

“سه مظنون به فرار زرد وانت شمالی در Hamner,” اندی radioed نفس نفس.

•••

تقاطع در Hamner و چهارم بود که به طرز مرموزی آرام به جز آمیزش انفجار رادیویی ترافیک های آینده از شات-تا پلیس مربیان ناله از دور آژیر. از طریق درب های شیشه ای از امنیت اقیانوس آرام, بانک, 18 سال, پیر جیمز کرکلند تماشا ون سبز تاب عقب و جلو در برابر زنجیره ای پیوند حصار. و سپس چیزی بسیار عجیب و غریب اتفاق افتاده است. یک سر بیرون آمد پشت پنجره و از ون. لحظاتی بعد یک مرد با بازوها و پاهای خود را در بسته بندی نوار میده راه خود را از پنجره به بیرون و فروش خوبی را بر روی پیاده رو زیر است. “من یک گروگان! به من کمک کن!” Gary هکلا به نام.

داخل ون بیلی Delgado بدن آمد به پایان مبارزه خود را به عنوان او جلب گذشته خود شامپانی نفس. پراکنده در سراسر زمین از ون پشت سر او بود و علت آن همه غم کمی مخلوط پیچیده و سست اسکناس و سکه به مقدار شپشو $20,112.36. لحظه ای بعد, ون, موتور نیز به آن بیهوده مبارزه زنجیره ای پیوند حصار و آن را بیش از حد درگذشت.

•••

آینده شنبه: قسمت 8 – فرار سارق مسلح این منطقه در نزدیکی بانک و تقویت پیوستن به پیگیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>