نورکو ’80 قسمت 1: قبل از سرقت از بانک و 4 دقیقه تفنگ نبرد

خواننده عزیز:

ما افتخار را به شما معرفی امروز اولین قسط از “نورکو ’80,” باور نکردنی داستان واقعی از جنوب کالیفرنیا سرقت از بانک رخ داده است که 40 سال پیش در این ماه. پیتر Houlahan را گیج حساب که ما خواهد شد آوردن شما به طور منظم در اقساط بیش از دو هفته است که اقتباس از 2019 کتاب “نورکو ’80: داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت در تاریخ آمریکا است.” Serializing یک داستان مثل این است که یک بیت از یک رجعت به روز برای اطمینان حاصل کنید. اما در زمانی که بسیاری از ما cooped در خانه در سراسر ساعت, ما امیدواریم که آن را فراهم می کند یک چیزی کمی تازه برای نگاه به جلو به هر روز. آن است که یک داستان فوق العاده و Houlahan فوق العاده قصه گو. اگر شما مانند آن است که ما مطمئن هستیم که شما این کتاب را در کتاب جلد کاغذی در ماه آینده. لذت بردن از!

نورکو 80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

قسمت 1 از 14

کل جنگ تفنگ گرفته بود تنها چهار دقیقه و دو ثانیه است. اما به مأموران اجرای قانون جاری شدن سیل در تقاطع خیابان چهارم و Hamner خیابان در شهرستان نورکو کالیفرنیا در بعدازظهر 9 مه 1980 که به نظر می رسید تقریبا غیر ممکن است به این باور است.

صدها نفر از خالی پوسته پوسته شد پراکنده در سراسر پارکینگ امنیت اقیانوس آرام بانک طول خیابان چهارم و littering تقاطع در Hamner. گلوله سوراخ شد همه جا – 46 داشتن آمار ریورساید معاون Glyn Bolasky را در ماشین گشت به تنهایی چند در هر یک از نمایندگان چاک هیلل و اندی Delgado واحد و بیشتر در وسایل نقلیه غیر نظامی رها شده در Hamner یا پارک شده در نزدیکی زیادی. دیگران رفت و به خانه, سایبان, جاده, نشانه ها و مغازه.

در چهارم خیابان, دو وسیله نقلیه نشسته شکست و از کار افتاده در جاده با چهار غیرنظامی مجروح هنوز در داخل. Bolasky را Chevy Impala بود وری در جاده هر پنجره و سه نفر از آن لاستیک دمیده با خون در صندلی جلو در کنار درب هایش روی آسفالت کنار آن و انتهایی دور در قطرات به یک ردیف از درختان.

معاون Glyn Bolasky ماشین به ضرب گلوله کشته شد ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

امنیتی و اقیانوسیه بانک و مشتریان و کارکنان تنها در حال حاضر شجاعانه به کف گوی زیر شلواری و بانک خرک هنوز باز و خالی. داخل در نزدیکی دفاتر و فروشگاه ها و رستوران ها ده ها تن از تماشاگران cowered پشت میز یا زیر میز هنوز هم بیش از حد وحشت زده به بیرون می آیند. دیگران تا به حال به coaxed از پستو نشینی تلفن غرفه از زیر ماشین یا پشت خانه ها, درختان و دیوار.

در چهارم خیابان سبز گریز ون هنوز گیر در درایو بود و منظم تاب عقب و جلو در برابر زنجیره ای پیوند حصار یک پسر نوجوان, سقوط در صندلی راننده دچار تشنج یک .45 کلت اتوماتیک بسته به مچ پا یک AR-15 در طبقه در کنار او. در منطقه محموله در پشت درب کابینت هنوز bulged از وزن گروگان ضبط تا در داخل.

اما آنچه پلیس را پیدا کنید در تقاطع چهارم و Hamner بود و حتی بیشتر نگران کننده از تخریب آنها مواجه می شوند وجود دارد. “مظنون به فرار زرد وانت شمالی در Hamner,” معاون اندی Delgado بود radioed فقط لحظات قبل از به عنوان مردان مسئول فرار از منطقه است. آنچه در حال حاضر یکی از مهمترین رویدادهای خشونت آمیز در آمریکا اجرای قانون در تاریخ تا به حال تنها آغاز شده است.

•••

یک نمای هوایی از امنیت اقیانوس آرام بانکی که برخورد با سارق مسلح. معاون Glyn Bolasky به ماشین پلیس در جاده ها در بالا سمت چپ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

به درک که چرا یک گروه از مردان جوان با جدی سوابق کیفری خواهد تلاش یک سرقت از بانک که تبدیل به یکی از مهمترین رویدادهای خشونت آمیز در اجرای قانون از تاریخ اول باید برای درک فرهنگ در آن صورت گرفت. دو مرد پشت نورکو سرقت از بانک بر این باور است که امریکا در آستانه یک فاجعه از کتاب مقدس نسبت به یکی که در آن تنها به خوبی مسلح و به خوبی آماده خواهد برای زنده ماندن. اگر یکی بودند در lookout برای علائم هشدار دهنده اجتماعی, فروپاشی, فروپاشی جامعه مدنی و نابودی انسان وجود دارد مقدار زیادی از آنها را به دیدن ماه مه 1980.

در زمان سرقت جورج اسمیت و کریستوفر Harven شد 27 و 29 سال بود. آنها تا به حال هر دو وارد بزرگسالی در سپیده دم از دهه 1970 تا هر چه اعتقادات آنها برخوردار بودند تشکیل شده تقریبا به طور کامل توسط عجیب و غریب زمانه در این دهه.

1970s بود یک دهه از ملی سرخوردگی و خود مخرب زیاده روی که در آن بسیاری از counterculture فلسفه های تشکیل شده در اواخر دهه 1960 بازی خود را در بسیار زشت راه. مصرف مواد مخدر تبدیل به سوء مصرف مواد مخدر. آرمان گرایی Woodstock شد خالص لذت گرایی از استودیو 54. پورنوگرافی تکامل از دختران در اسم حیوان دست اموز دم به صریح raunchiness از Larry Flynt را Hustler. رایگان عشق شد یک بیماری همه گیر از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته. شهرستانها فرود بیشتر به بی قانونی و فقر و ورشکستگی در حالی که جرم و جنایت خشونت آمیز در سراسر این کشور تشدید در یک رای خواهد بود که تقریبا غیر قابل تصور امروز. کمون تبدیل به فرقه و یا کسب و کار فرصت های درنده برای تجارت خود. در ماه نوامبر سال 1978 فقط هجده ماه قبل از نورکو سرقت بیش از نه صد نفر از مردم معبد جان در چه رهبر فرقه جیم جونز با برچسب عمل “انقلابی خودکشی” بود اما در واقع جرم قتل.

سنتی ایده مسلح انقلاب نیز در خصوص فعال است. در نیمه اول دهه 1970 فقط پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان جورج Wayne Smith و کریستوفر Harven شاهد رژه ثابت از گروه های رادیکال که نه تنها اعتقاد آنها می تواند سرنگونی یک دولت شروع یک جنگ داخلی و یا سقوط یک جامعه است اما به طور فعال تلاش برای انجام درست آن. وجود بیش از 2500 بمب گذاری توسط گروه های تندرو در ایالات متحده بیش از هجده ماه دوره بین سال های 1971 و 1972 به تنهایی. پلیس شد “خوک” در نظر گرفته شده توسط رادیکال های زیرزمینی به عنوان سربازان از یک عمیقا فاسد وضع موجود و هدفمند برای ترور در شهرستانها عمده از ساحل به ساحل. مهم نبود که گروه هایی مانند Symbionese ارتش آزادیبخش آب و هوا زیرزمینی و ارتش آزادی تا به حال حمایت کمی ایستاده بود و هیچ شانسی برای موفقیت. آنچه اهمیت داشت این بود که برای اولین بار در تاریخ این کشور بسیاری از جمله جورج اسمیت و کریستوفر Harven شد به دنبال در جامعه آمریکا و دیدن یک خانه از کارت teetering در سقوط. اسمیت و Harven نمی خواهید به تغییر جهان آنها فقط می خواستم به زنده ماندن آن را یک بار کل محل رفت تا در شعله های آتش.

هر دو جورج اسمیت و کریستوفر Harven شد بخشی از نسل اول به زندگی می کنند در تمام طول زندگی خود با خطر جنگ هسته ای. آنها تا به حال خود را صرف اوایل دوران کودکی overhearing بزرگسالان قروچه عصبی مورد اسپوتنیک از بحران موشکی کوبا و ایران مسابقه تسلیحاتی. روز مدرسه خود را از کودکستان تا درجه دوازدهم شده بود مربوط توسط ماهانه “اردک و پوشش” دریل.

هر دو اسمیت و Harven رفت و مستقیما از دبیرستان به ارتش. اسمیت فرستاده شد به آلمان در سایه پرده آهنین به مدت دو سال به عنوان یک artilleryman آموزش دیده در هنر lofting میدان جنگ در افغانستان به نیروهای دشمن. Harven, بوت کردن ارتش تنها پس از دو ماه هنوز هم به دست آورد خودی درک مفاهیم تیز ramping تا از تاکتیکی سلاح های هسته ای که در جریان است. غذای آماده کلیدی برای هر دو ساده بود: ما همه در حال رفتن برای مردن.

•••

تکامل از دو مرد جوان از علف هرز سیگار کشیدن, خرده scofflaws به خشونت سارق مسلح بانک در ریشه بود به عنوان های زیادی را در این “آن” را به عنوان آن را در “وقتی.”

در سال 1972 اورنج کانتی جورج اسمیت در بر داشت خود را در زمین صفر از بزرگترین مذهبی جنبش جوانان از کودکان در جنگهای صلیبی.

بسیاری را دیدم با نام تجاری به شدت انجیلی, پایان بار الهیات تمرین در “جنبش عیسی مسیح” توسط دوباره متولد مگا-وزارتخانه ها مانند Melodyland مرکز مسیحی و Calvary Chapel که در آن جورج یک عضو به عنوان مسئولانه توهین آمیز و خطرناک است. پنطیکاستی به سبک آتش و گوگرد خطبه های نماز نگه داشته و خود را جوان عضویت دائمی دولت از ترور می ترسم که زمانی که جذبه آمد عیسی را در پیدا کردن آنها را نالایق و آنها را پشت سر بگذارید. اکثر قرار داده و معنوی خود سرنوشت در دست کلیسا برای اطمینان از ورود آنها به پادشاهی خداوند در بخشی از طریق توده اقیانوس تعمید انجام شده در هانتینگتون بیچ و Corona del Mar. دیگران مانند جورج اسمیت. در زمان فعال تر روش مسلح کردن و آماده سازی خود را برای سوار کردن بزرگ فجایع اجتماعی و فروپاشی خواهد بود که قبل از جذبه و دوم آینده.

کریستوفر Harven شد یک نژاد های مختلف گربه, اما زمانی که او در جهان او را دیدم همه چیز همان اسمیت انجام داد. Harven مشاهده نشانه های قریب الوقوع اجتماعی سقوط در تراز سیارات پیش بینی زمین شناسی, ازدیاد جمعیت, فاجعه زیست محیطی و آرایه ای از دیگر حالات روز قیامت که به دست آورده کشش در طول این دهه است. Harven بود آنچه شما می خواهد تماس پیرو اما جورج اسمیت به خصوص بیان و قانع کننده مرد جوان اضافه کردن خود شدید کتاب مقدس تفسیر به Harven را چیز درهم و برهم از باورهای شبه علمی.

جورج و کریس شد دوستان به دنبال نشانه هایی از نزدیک شدن به آخرالزمان هم خریداری یک خانه با هم, شغل از دست داده و زن و دختر با هم و در نهایت فرود به ناامیدی با هم. بنابراین آنها با هم یک طرح ساخته شده. بسیار بسیار بد طرح است.

•••

زیبایی زبان جهان خود را نگاه بسیار مشابه در سال 1980 آن را به عنوان امروز است. این بلوار از نورکو هنوز به انتظارنشسته بودند با همان رستوران های فست فود تاکو مفاصل ایستگاه های گاز و فروشگاه های راحتی که بسیاری از آنها را به همان نام آنها در آن زمان است. نوجوانان هنوز هم می پوشند و موهای خود را بلند و آویزان در مقابل 7-Eleven و کوچه بولینگ در شلوار جین پاره پاره و موشی کنسرت راک تی شرت. پدر و مادر هنوز هم شاتل بچه ها به مدرسه و کلاس باله و یا به لیگ کوچک زمینه در دیترویت و Hamner که در آن دزدان پارک شده خود را گریز ماشین 40 سال قبل است. این carl’s Jr., رستوران که شام کبوتر در زیر جداول برای جلوگیری از گرفتن شات است که هنوز هم وجود دارد به عنوان ردیف از گچ در مرتع پرورش احشام خانه که در زمان نیمه تیراندازی از طریق خود ویندوز. امنیت اقیانوس آرام ساختمان بانک از بین رفته است در حال حاضر, اما پاره نمی کردن تا اواخر سال 2019.

در حالی که مردان که سرقت از بانک ممکن است محصولات این پر سر و صدا زمان مردان در طرف دیگر از این رویارویی نمی شد. پلیس درگیر در این درگیری که روز نمی شد خیلی متفاوت از پلیس که آمد قبل و بعد از آنها طبقه کارگر بچه ها بسیاری از خانواده های با سابقه ای طولانی در اجرای قانون بسیاری از آنها می دانستم که از سنین پایین است که آنها می خواستند به پلیس کار بیش از حد. آنها سفت و سخت تعاریف درست و نادرست است. وظیفه آنها شبیه به طور منظم یقه آبی ها, بازتاب, مد, مدل مو و روند از زمان. در سال 1980 که به معنای خط ریش بلند و ضربه خشک کردن مو با گسترده lapels زشت پلی استر پیراهن گشاد شلوار گشاد و به یک مرد سبیل.

مثل همیشه به آنها افتخار است که پلیس با تکبر راه رفتن و فکر خود را مصون از اثرات ماندگار از تجربیات خود در کار است. اما آنها ایمنی بدن البته نه آن زمان و نه در حال حاضر. حتی امروز 40 سال بعد بسیاری از مردان درگیر در نورکو ضربات شکستن و گریه زمانی که بازگویی آن. ناتوانی از به طور کامل outgunned یا ترور ضربه بودن. صدای داشتن رزمناو خود را از هم جدا با درجه نظامی سلاح. فکر کردم که شاید شما انجام داده اند می تواند چیزی متفاوت است که ممکن است به نجات زندگی یک همکار پلیس.

به هر دلیل عبور از سال به نظر نمی رسد برای کمک به همه که خیلی برای ماموران پلیس و غیرنظامیان وحشت در بهار, بعد از ظهر توسط گروهی از مردان مسلح و نه برای خانواده ها از بانک سارق مسلح که پس دلیلی انداخت زندگی خود را دور. برخی از آسیب های فوری بود, پاره شدن دوستی از هم جدا, پایان دادن به, ازدواج, از بین بردن فرصت های شغلی و باعث خرابی زندگی می کند. اما آن را فقط نگه می دارد و ناهمواری را از طریق نسل به جلو انجام شده توسط دل پدر و مادر و همسران و برادران و خواهران و دست به نیم دوجین فرزند چپ و یتیمان در هر دو طرف. در این راه نورکو سرقت از بانک است که نه در زمان منجمد. به عنوان ویلیام فاکنر نوشت: “گذشته هرگز مرده است. آن را حتی گذشته است.” در مورد نورکو آن را فقط به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای.

•••

آینده شنبه: Part 2 — دوستان آماده شدن برای زنده ماندن آخرالزمان و متوجه سرقت از یک بانک کمک خواهد کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>