هیچ فریاد در زیر لیوانی غلتکی تحت COVID-19 دستورالعمل

غلتک coaster سنت به عنوان قدیمی به عنوان سواری هیجان خود را خواهد رفت سکوت در ژاپن با مقدمه ای از سراسر کشور COVID-19 پارک دستورالعمل ها است که به پایان دادن به یکی از نمادین ترین میدوی برای تلفن های موبایل: جیغ.

جیغ و فریاد, فریاد ممنوع در زیر لیوانی غلتکی با توجه به جدید COVID-19 سلامت و دستورالعمل های ایمنی طراحی و توسعه توسط یک ملی پارک صنعت ،

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 دولت می گوید

شرق ژاپن و غرب ژاپن پارک انجمنهای نمایندگی اصلی پارک مانند توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن همراه با ذخیره محور پارک های تفریحی مانند Fuji-Q کوهستانی و Nagashima اسپا زمین.

ذخیره سواران ملزم به پوشیدن محافظ ماسک صورت و خواست به خودداری از فریاد یا جیغ بلند, با توجه به سازمان تجارت دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش عفونت از رمان Coronavirus.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی طرح می تواند برای دیزنی لند

سرسره و فریاد با هم مانند پارک و قیف کیک. به طوری که shrieks تابستان اغلب گنجانیده شده به نام زیر لیوانی: Rebel Yell در ویرجینیا Kings Dominion, جیغ, در والنسیا در, Six Flags Magic Mountain, Great American Scream Machine در Six Flags Over Georgia, Hoot N’ Holler در شش پرچم دارین دریاچه در نیویورک و زوزه کش در ایندیانا تعطیلات جهان است.

نگرانی در جدید “عادی” جهان COVID-19 توسط میکروسکوپی قطرات بزاق منتشر شده از سواران’ دهان هنگامی که آنها اجازه دهید شل توقف قلب جیغ فقط به عنوان ذخیره قله بالای آسانسور تپه. تمام کسانی که ذرات هوابرد می تواند پرواز بر روی سواران در صندلی عقب.

“هیچ جیغ فریاد یا فریاد” دستورالعمل های پیشنهاد شده توسط, ژاپنی, پارک انجمن نیز اعمال می شود به داخل سالن جاذبه و نشان می دهد. فردی پارک ملزم به اتخاذ توصیه.

همچنین نگاه کنید به: اولین کالیفرنیا پارک اهداف پست-coronavirus تاریخ بازگشایی

ژاپن خانه به ستارگان مجموعه ای از ذهن خم سرسره طراحی شده برای استخراج yelps اوه زوزه, سر و صدای و caterwauls.

کلاسیک دیزنی مانند فضای کوه و کوه های سپیدار را می توان در توکیو دیزنی لند.

استودیو یونیورسال ژاپن هالیوود رویای hypercoaster فضای فانتزی نخ ریسی و دایناسور پرواز پرواز coaster.

جراحی Dragon 2000 در Nagashima اسپا زمین است و یکی از بلندترین (318 پا) طولانی ترین (8,133 پا) و سریع (95 مایل در ساعت) زیر لیوانی در جهان, با توجه به Coaster غلتکی پایگاه داده.

Fuji-Q کوهستانی میزبان کوارتت از جراحی هیولا: این سوزان و سریع انجام دهید-Dodonpa (112 مایل در ساعت), epically طولانی Fujiyama (6,708 پا) فوق العاده حلقه Takabisha (7 وارونه) و واقعا وحشتناک Eejanaika بعد چهارم hypercoaster با توجه به RCDB.

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

گرد کردن ژاپن رکورد-تنظیم سواری: 262-پا بلند تندر دلفین در Tokyo Dome شهر (یکی از بلندترین جراحی زیر لیوانی) و 5,249 پا بلند مشتری در Kijima Kogen (یکی از طولانی ترین در جهان چوبی زیر لیوانی) با توجه به RCDB.

موفق باشید حاوی خود را فریاد می زند در آن هیجان ماشین آلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>