هیچ Hotspot, distt در جامو در حال حاضر تمام 4 در کشمیر

2 مطلب با سفر تاریخچه آزمون +ve در Samba
*17,000 رشته مردم را به J&K: Dr Jitendra

Sanjeev Pargal
جامو آوریل 1: در یک تصمیم قابل توجهی جلوتر از اعلام تسهیلات در فاز سوم از مستند از مارس 4-17 اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گرفته چهار منطقه جامو و کشمیر از “کانون” اما دسته های موجود در این دو منطقه از دره که گزارش تازه موارد نگه داشتن چهار منطقه از قلمرو اتحادیه در منطقه 12 در پرتقال و چهار در سبز.
کل اتحادیه سرزمین لاداخ شده است و در این رده از منطقه نارنجی.
در ضمن پس از چهار روز بدون تاج مورد دو COVID-19 موارد مثبت بودند امروز گزارش از Samba منطقه جامو در نظر گرفتن مجموع موارد در منطقه به 60 و فعال موارد به هشت. با این Samba منطقه که به تازگی تبدیل به تاج بعد از درمان موفق آن چهار بیماران دوباره پیوست دسته از ولسوالی داشتن موارد مثبت.
پزشکان گفت: دو نفر نقطه از Samba منطقه آزمایش مثبت برای COVID-19 امروز. آنها تا به حال سفر به تاریخچه دهلی نو و بمبئی.
SSP Samba شاکتی Pathak گفت: Excelsior که این دو آزمایش مثبت قرار گرفتند اداری تحت قرنطینه در رفت و آمد مکرر در Ghagwal در Samba منطقه به زودی پس از ورود خود را از دهلی نو و بمبئی در مارس 29. یکی از آنها آمده بود در یک کامیون و یک مقام رسمی از Lakhanpur پس از رسیدن به وجود دارد.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

یکی از مثبت بیمار 32 ساله مورد ستایش قرار داد از ایجاد کرد چان در Ghagwal و دیگری 40 سال متعلق به روستای Sola Rattanpur در Ghagwal سامبا. هر دو از آنها رانندگان کامیون.
“به زودی پس از این دو گزارش مثبت برای Coronavirus آنها منتقل شده از مرکز قرنطینه به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi ناگار” Pathak گفت هر دو بدون علامت بودند.
او گفت که این منطقه که در مرکز قرنطینه شد واقع شده است مهر و موم شده. همه مردم در مرکز قرنطینه را به معرض آزمایش نمونه. افراد دیگر با آنها رانندگان کامیون آمده بود در تماس پس از ورود Lakhanpur نیز در حال جستجو برای قرنطینه آنها و موضوع آنها را به نمونه تست. یکی از آنها آمده بود از دهلی نو و دیگر از بمبئی.
منابع گفت: یکی از رانندگان کامیون رسیده بود Ghagwal در یک اتوبوس از Lakhanpur و همه افراد سفر در اتوبوس خواهد بود ترسیم و در معرض آزمایش نمونه به عنوان آنها بیش از حد در حال حاضر در قرنطینه. با این حال هر دو آنها را تا به حال بازدید از خانه های خود را پس از ورود خود را در Ghagwal به آنها سر راست فرستاده شده به مرکز قرنطینه.
جامو منطقه در حال حاضر دارای 60 تاج موارد مثبت, 51 از آنها بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان در حالی که وجود دارد یک مرگ و خروج از هشت فعال موارد است.
در ضمن تازه طبقه بندی منطقه در سراسر همه کشورها و سرزمین های اتحادیه از کشور منتشر شد و امروز توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده. قبلی چنین لیست منتشر شده در آوریل 16, که شده است جایگزین.
جامو و یودهمپور مناطق جامو منطقه بودند که “کانون” ولسوالی در لیست قبلی گرفته شده اند از منطقه قرمز و ذکر شده بود در منطقه نارنجی دسته پس از بازیابی از اکثر بیماران وجود دارد. در حالی که تمام 26 تاج موارد مثبت در جامو منطقه شده اند با موفقیت درمان توسط پزشکان و ترخيص از بيمارستان تنها دو COVID موارد باقی مانده بودند در یودهمپور منطقه از 20 به 17 نفر دیگر بهبود یافته اند در حالی که وجود دارد یک مرگ یک زن است.
چهار منطقه جامو و کشمیر که در حال حاضر سقوط در منطقه قرمز هستند Bandipora, Shopian, Anantnag و سرینگر در کشمیر دره. هیچ منطقه جامو منطقه در منطقه قرمز در حال حاضر.
قبلی لیست Baramulla و Kupwara شد `کانون ولسوالی اما آنها در حال حاضر تغییر به منطقه نارنجی و جایگزین شده اند Shopian و Anantnag به این دو منطقه گزارش شد بیشتر COVID-19 موارد مثبت در حالی که Baramulla و Kupwara نشان داد کاهش در موارد جدید.
هفت منطقه جامو منطقه در حال حاضر سقوط در منطقه نارنجی از جمله جامو یودهمپور سامبا, Kathua, Rajouri, Ramban و Reasi در حالی که سه منطقه از این منطقه شده اند که به عنوان طبقه بندی شده سبز منطقه در حال Kishtwar, Doda و Poonch.
تمام هفت منطقه مذکور به عنوان منطقه نارنجی را گزارش کرده اند COVID-19 موارد مثبت. جامو منطقه تا به حال 26 نفر اما همه آنها درمان شده اند در حالی که یودهمپور تا به حال 20, 17, از آنها مرخص شده بعد از درمان. Samba تا به حال چهار مورد و همه آنها درمان شد و همه آنها تحت درمان قرار گرفتند و به خانه فرستاد. اما Samba گزارش دو تازه تاج موارد مثبت امروز. Rajouri هم تا به حال چهار مورد اما سه نفر از آنها درمان شده اند و مرخص ترک فقط یک مورد مثبت. Reasi, Ramban و کتهوا مناطق یک و مثبت در مورد هر یک.
Kishtwar, Doda و Poonch ولسوالی که ذکر شده در منطقه نارنجی نیست, گزارش یک COVID-19 مورد مثبت است.
پولوما تنها منطقه کشمیر است که به عنوان طبقه بندی شده سبز منطقه در حالی که پنج ولسوالی دره سقوط در منطقه نارنجی از جمله Baramulla, Kupwara, Ganderbal, Kulgam و Budgam.
در ضمن کل اتحادیه سرزمین لاداخ طبقه بندی شده به عنوان منطقه نارنجی.
له و کارگیل دو ولسوالی که شامل UT Ladakh ذکر شده به عنوان منطقه نارنجی.
Ladakh تا به حال در مجموع 22 Coronavirus موارد است. از آنها 17 درمان شده اند با موفقیت و به خانه فرستاد ترک پنج فعال موارد از جمله سه در کرگیل منطقه و دو در له. وضعیت تمام پنج فعال موارد در Ladakh پایدار است.
در ضمن 2500 بیشتر ساکنان جامو و کشمیر سرگردان در هیماچال پرادش و پنجاب و کشورهای دیگر امروز عبور Lakhanpur و فرستاده شد برای اداری قرنطینه در کتهوا و Samba منطقه علاوه بر مربوطه ستاد منطقه که در آن آنها فرستاده شده بودند در مقام اتوبوس, معاون کمیساریای کتهوا OP Bhagat گفت.
در مجموع 17,000 رشته افراد عبور کرده اند Lakhanpur از آوریل 25 و ارسال شد به مربوطه ستاد منطقه اداری قرنطینه.
اتحادیه وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیر (PMO), Dr Jitendra توییتی عکس از پلیس حمل توشه از رشته مردم رسیدن به Lakhanpur به منظور تسهیل ورود آنها به دانشگاه تهران و بیشتر خود را به ستاد منطقه.
“مسافران پس از رسیدن به Lakhanpur نقطه ورود جامو و کشمیر در حال کمک با خود توشه توسط کتهوا پلیس که راه می رفت مایل اضافی در مبارزه با کروناویروس” دکتر Jitendra سینگ توییتی tagging دو عکس از پلیس کمک به این رشته افراد در هنگام ورود خود را در Lakhanpur.
Dr Jitendra سینگ گفت: بیش از 17000 رشته کارگران و دانشجویان از نقاط مختلف کشور نیز 376 دانش آموزان از Kota, Rajasthan بازگشته اند به جامو و Kashmr از طریق Lakhanpur, کتهوا تا دیروز.
“همه کار روز و شب به این که ممکن است, لطفا همکاری” او بیشتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>