NHL بازیکنان مدیره کانون تصویب 24-تیم حذفی پیشنهاد

NHL بازیکنان در انجمن کمیته اجرایی مجاز در حال حرکت رو به جلو در مذاکرات با لیگ در بازگشت به بازی از coronavirus تعلیق تصویب 24 تیم ساخت برگشتی با جنبه های دیگر هنوز هم به مذاکره شود.

این nhl on nbc فراهم نیست تفکیک آرا را از آن 31 بازیکن نمایندگان در ساخت اعلام شب جمعه یک روز پس از پیشنهاد ارائه شده به اتحادیه اجرایی هیئت مدیره. در دادن قالب سبز نور, nhl on nbc تاکید کرد چند جزئیات هنوز هم نیاز به مذاکره قبل از بازی می تواند آغاز خواهد شد.

مرتبط: چرا اردک’ و پادشاهان ” فصل می تواند بیش از اگر NHL رزومه بازی

این پیشنهاد را در حال حاضر به NHL حکام است که انتظار می رود به تصویب این طرح در چند روز آینده. پس از تصویب این پیشنهاد به طور موثر به پایان می رسد فصل از لیگ پایین هفت تیم از جمله اردک و پادشاهان.

بر اساس این طرح پیشنهاد شده توسط NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته چهار تیم برتر در هر کنفرانس خواهد بازی هر یک از دیگر در یک مینی-مسابقات به صورت بذر در حالی که باقی مانده 16 تیم در بهترین پنج سری بازی دور به مجموعه نهایی از 16 به رقابت برای جام استنلی.

هر چند تصویب در نظر گرفته شده است مهم وظیفه ایجاد یک مسیر برای گرفتن بازیکنان پشت در یخ به چالش باقی مانده است.

گام بعدی را بازگشت به بازی بازی های کمیته مرتب کردن یک میزبان از مسائل دیگر اعم از بهداشت و پروتکل های ایمنی به تعیین که در آن بازی برگزار خواهد شد با لیگ آماده به گروه تیم در یک شماره را انتخاب کنید hub شهرستانها.

لاس وگاس این شهر تبدیل شده بسیاری ذکر شده به عنوان یک پتانسیل سایت به خصوص به دلیل بزرگ آن غلظت هتل است که می تواند در خانه تیم های متعدد. دیگر شهرستانها ذکر شده شامل کلمبوس, اوهایو; نشویل تنسی; Raleigh, North Carolina; St. Paul, Minnesota; و Edmonton, Alberta.

متعدد دیگر سوالات بدون جواب باقی می ماند از جمله زمانی که بازیکن می تواند بازگشت به تیم مربوطه می باشند و چه غیر حذفی تیم خواهد بود و مجاز به انجام در آنچه به طور بالقوه می تواند تبدیل به 10 ماه استراحت بین بازی ها.

NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت: لیگ یک طرح در محل, اما متوقف کوتاه از ارائه جزئیات بیشتر گفت: این امر می تواند زودرس به انجام این کار در این زمان.

“همه سوالات خوب و همه سوالات با پاسخ. اما نه در یک موقعیت برای پاسخ به هر یک از آنها را در این نقطه در زمان” دالی نوشت: در یک ایمیل. “اگر و هنگامی که ما در یک موقعیت برای ایجاد یک اطلاعیه های ما سعی خواهد کرد برای اطمینان از آنها پاسخ داد: در این زمینه.”

حداقل لیگ است چارچوب یک طرح که در آن به ساخت و برای اولین بار پس از فصل به طور منظم قرار داده شد در مکث در مارس 12.

بازی به احتمال زیاد توان بدون طرفداران در حال حاضر. معلوم نیست چه لیگ آدرس بازیکنان نگرانی بیش از هزینه های بالقوه امتداد طولانی از زمان خود در انزوا و دور از خانواده های خود.

هر دو طرف توافق ایده آل وجود ندارد طرح در حالی که اذعان به محدودیت های آنها به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. NHL فصل به طور منظم بود متوقف شده در مارس 12, با 189 بازی باقی مانده و آن 31 تیم پس از بازی ناهموار تعدادی از بازی ها.

“بدیهی است که آن را ایده آل نیست اما من فکر می کنم در یک زمان مثل این چگونه می تواند هر چیزی می تواند فوق العاده سنتی است؟” Toronto Maple Leafs defenseman تایسون باری گفت: در این هفته. “من فکر می کنم همه ما باید برای انطباق و مایل به انطباق و نوع درک که رفتن به این, کامل, کلاسیک NHL برگشتی. من فکر می کنم برای وضعیت ما در, برای یک سال, من فکر می کنم که خوب است.”

در زیر پیشنهاد 24-تیم با فرمت مونترال خواهد بود نهایی تیم واجد شرایط در شرق بر اساس باریک امتیاز-درصد حاشیه. با 71 امتیاز در 71 بازی (.500) این Canadiens لبه بوفالو که تا به حال 68 امتیاز در 69 بازی (.493) و گسترش در لیگ طولانی ترین فعال حذفی خشکسالی برای نهمین فصل متوالی.

تفاوت در غرب بسیار بزرگتر با شیکاگو (.514) ضرب و شتم آناهایم (.472). هر سه کالیفرنیا تیم را از دست برگشتی برای اولین بار پس از 1995-96.

یک فرد با چه خواهد بود یکی از هفت غیر حذفی تیم گفت: AP عملکرد کارکنان در حال حاضر در حال آماده سازی برنامه های تمرین برای بازیکنان در طی چه خواهد بود یک مدت طولانی اخراج.

“به طور کلی من فکر می کنم بازیکنان را جریمه خواهد شد در طول ماه های تابستان” فرد گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که بازگشت به بازی با فرمت تایید شده است. “پیدا کردن راه های خلاق به نگه داشتن آنها را با انگیزه در پاییز خواهد بود که چالش است.”

NHL باز است به داشتن برگشتی گسترش به سپتامبر و هل دادن شروع 2020-21 فصل به عنوان در اواخر ماه ژانویه و یا زمانی که طرفداران می توانید شروع به حضور در بازی در برخی از ظرفیت.

هر آنچه در آن طول می کشد Winnipeg Jets به جلو Patrik Laine روز جمعه گفت.

“من فقط می خواهم به بازی و من می توانید انجام دهید هر آنچه که فرمت آنها تصمیم گیری” Laine گفت. “این فقط هنوز هاکی, اما من نمی ذهن فرمت. آن را یک مسئله برای من است.”

Carolina Hurricanes بازیکن نماینده اردن Martinook گفت: به پایان رساندن فصل و اعطای جام استنلی خواهد بود قابل توجه feat.

“در یک سال چنین منفی و عدم اطمینان را برای شما به این نوع از جشن من احساس می کنم این امر می تواند یک امتیاز مثبت برای شما و خانواده خود را از تیم شهر خود را” Martinook گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>