فلش اخبار: این بار به سمت راست متمایل خوانندگان

ساکرامنتو – بزرگترین داستان اخبار از هفته گذشته تا به چیزی برای انجام با خونتان coronavirus نرخ و یا ایالات متحده تحریم ها علیه کمونیست چین در پی آن سرکوب دموکراسی خواه هنگ کنگ.

فیلم های پرفروش, اخبار, با توجه به برخی از محافظه کار انتشارات و اجتماعی-رسانه, خوراک است که یک مرکز-راست نویس در سمت چپ متمایل نیویورک تایمز مناقصه استعفای او.

من فوری شرم آور فکر می کردم بعد از خواندن در مورد باری ویس’ travails در بانوی خاکستری است که به طور گسترده ای منتشر خروج نامه اولین چیزی که من تا به حال خوانده از او.

در این نامه او شکایت در مورد “ثابت قلدری توسط همکاران که مخالف با نظر من” است که نگران کننده است. من معمولا در برابر شستن لباس های شسته شده کثیف اما او به زودی مطرح امتیاز مربوطه در مورد رسانه ها تعصب.

من نوشته ام نظر قطعات برای بار بدون مقاومت مواجه است اما باید با تجربه کافی (بیشتر خنده دار) حوادث به عنوان یک روزنامه نگار آزادیخواه به درک نقطه خود را. بعد از اعلام خبر آنلاین — یک خروجی است که اجرا می شود نظرات اعم از کسانی که عشق ورزیدن رئیس جمهور تهمت به کسانی که صرفا مانند او — زد تاول ستون مورد روزنامه نگاری را “بیدار اوباش.”

آن را حس می کند که تام پنبه می گذراند op-ed. این بار در ماه گذشته منتشر شده خود را در ستون خواهان فدرال به “ارسال سربازان” برای سرکوب شورش است که باعث چنین زد و خورد در روزنامه که صفحه سرمقاله سردبیر استعفا داد. پنبه استدلال بود و لحنی اما من قطعا باید چاپ آن با توجه به اهمیت یک سناتور جمهوری خواه خواستار چیزی بسیار سخت گیرانه. این ویس نامه تقویت نقطه مورد تعصب.

در سال در روزنامه نگاری من هرگز دیده می شود بسیاری از محافظه کاران که ناراحت این مورد رسانه ها. ملت بزرگ روزنامه ها, جان استیل گوردون نوشت: اخیرا در وال استریت ژورنال “به نقل مکان به دور از حتی تظاهر به بی طرفی سیاسی.” او دفاع و پشتیبانی نیویورک هرالد که در 1835 شروع یک سنت متعادل گزارش.

که مدتها قبل از زمان ما, اما من شروع من در روزنامه نگاری در پست واترگیت عصر. قبل از آن newspapering بسیار رقابتی به عنوان مقاله (به خصوص در شهر نیویورک), رقابت برای خوانندگان با ظالمانه سرفصل. ما هنوز هم می تواند پیدا کردن تلخیص نمونه. مورد علاقه من تیتر از نیویورک پست: “بی سر و بدن در نوار بی انتها.”

نام بسیاری از روزنامه — جمهوری خواه دموکرات و مستقل اعلام کرد تعصبات خود را در این magazine. اصطلاح “روزنامه نگاری زرد” (اشاره به sensationalistic پوشش خبری) خرما به اواخر 1800s (می آید و از یک شخصیت کارتونی در لباس زرد). پس از وودوارد و برنشتاین را بررسی خبرنگاران ادعا کرد که در حال حاضر متعادل مشاهده موضوع را پس از مرتب سازی از طریق حقایق و صحبت کردن به هر دو طرف است.

چنین حرفه ای به جای روز از سیگار-chomping ویراستاران به دنبال شهوت پرست ، در حال حاضر منتقدان استدلال می کنند, گزارش های خبری واگردانی به آن بیشتر حزبی گذشته است. قبل از اینکه شما چشم پر از اشک در مورد کسانی که خوب ظاهرا “خنثی” روزها فکر می کنم به آنچه که واقعا بود — به خصوص اگر شما را نگه دارید نمایش ها که در خارج از محدود جریان اصلی. گوردون استفاده از کلمه “تظاهر” ارائه می دهد یک سرنخ.

در میانه شهر ما تا به حال انتخاب یکی از روزنامه. ما می تواند watch ABC, NBC یا فردا شب برنامه های خبری. وجود دارد هیچ فاکس نیوز. رادیو گفتگو شد و در مراحل ابتدایی است. اینترنت نبود اما من استفاده می شود CompuServe — پایه پیشرو به خدمات آنلاین ما در حال حاضر را مسلم — بر روی my Radio Shack کامپیوتر. اگر شما می خواستم برای انتشار دیدگاه های خود را, شما می توانید نوشتن یک نامه به سردبیر و یا mimeograph خبرنامه.

سرخوردگی من با تعصب در واقع رو من به روزنامه کسب و کار. من می خواستم — و ما همه می خنده با صدای بلند در این یک تفاوت. مطمئن, اخبار روزانه معجزه بود زنگار از طرفی آیا به عنوان داستان است که سرازیر شد از لب ها از تلویزیون سر صحبت. اما مهلک ترین تعصب می آید از این پیش فرض است که زمینه ساز هر داستان — و از داستان و ایده هایی که هرگز گذشته gatekeepers.

یکی می تواند استدلال می کنند که معاصر گزارش — حداقل در ملی اعتبار نشریات مانند نیویورک تایمز و واشنگتن پست — تبدیل شده است کمتر خنثی است. پس چه ؟ روزنامه های دیگر در حال غالب نیروهای آنها شده بود. این روزها اگر شما دوست ندارم آنچه که روزنامه ها به پیشنهاد, شما می توانید انتخاب کنید از صدها تن از منابع دیگر — و یا به صورت آنلاین و خواندن اسناد برای خودتان.

مهم این است که انتظار تعادل — یا تظاهر تعادل — در هر داستان اخبار اما در گرفتن یک نمای متعادل از خواندن انواع مقالات و نشریات. مشکل در حال حاضر وجود دارد بنابراین اطلاعات زیادی در دسترس است که به هیچ کس اعتماد هر یک از آن. رک و پوست کنده بسیاری از مردم در باره عادلانه گزارش مقدار به “داستان است که موافق با نظر من.”

من نه چندان اشتیاقی به ویس’ استدلال اما آن را که از یک داستان. آن را احتمالا نمی خواهد طولانی قبل از شما پیدا کردن ستون های منتشر شده در جاهای دیگر. اگر شما را دوست ندارم, نیویورک تایمز, لازم نیست آن را بخوانید. بر خلاف نه چندان دور گذشته شما در حال حاضر گزینه های بی پایان.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>