نیوپورت بیچ مادر می شود 5 هفته در زندان برای پسر کلاس آنلاین تقلب

توسط ALANNA DURKIN غنی تر

کالیفرنیا که پرداخت می شود $9,000 به کسی که مخفیانه را آنلاین دوره های کالج برای پسرش و سپس خواستار تخفیف زمانی که او موفق به دریافت یک C محکوم شد روز شنبه به مدت پنج هفته در زندان است.

کارن Littlefair, 57, از, نیوپورت بیچ, گفت که او “واقعا متاسفم” برای اقدامات او و قاضی برای نرمی خواستار تجربه یک “کابوس” برای خانواده اش.

“من عمل از عشق برای پسر من است اما من به پایان رسید تا از صدمه زدن به پسر من تا حد زیادی” گفت: Littlefair که به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Littlefair است که در میان بیش از 50 نفر متهم در این کالج خیانت طرح مربوط ثروتمند پدر و مادر و مربیان ورزشی در نخبگان دانشگاه های سراسر کشور است. مقامات می گویند که پدر و مادر کار می کرد با پذیرش مشاور در مرکز اومدی ریک خواننده به کسی که تقلب در کودکان خود را’ امتحانات و یا آنها را بستری برای انتخابی مدارس با جعلی ورزشی اعتبار.

پس از Littlefair پسر قرار گرفت تحصیلی مشروط توسط دانشگاه جورج تاون او استخدام خواننده شرکت را به چهار کلاس های آنلاین از طرف او بنابراین او می تواند فارغ التحصیل در سال 2018 دادستان گفت. سه نفر از دوره های گرفته شده از طریق جورج تاون دادستان گفت: در حالی که یکی از آنلاین در دانشگاه ایالتی آریزونا و پس از انتقال به جورج تاون.

Littlefair به دنبال تخفیف در فریب داد پس از این فرد به دست آورده C در یکی از دوره های, مقامات گفت.

“نوع فکر وجود دارد که تخفیف در آن یکی. درجه یک C و تجربه یک کابوس بود,” او گفت: خواننده حسابدار در یک ایمیل با توجه به اسناد دادگاه.

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Burroughs گفت Littlefair او پسرش “آن را OK به تقلب آن را OK به کلید های میانبر.”

“شما قرار است برای دریافت بیشتر از درآمد آن است و کاری برای آن و من فکر می کنم که یک درس فرزند شما نیاز به یادگیری و متاسفانه او را برای رفتن به آن را یاد بگیریم راه سخت اینجا” قاضی گفت.

دادستان به دنبال چهار ماه در زندان است. Littlefair وکیل گفت: قاضی او سزاوار مشروط. نیوپورت بیچ کالیفرنیا زن التماس گناه در ماه ژانویه به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب سیم.

نزدیک به 30 پدر و مادر مجرم در این مورد.

یکی دیگر از والدین سابق لیگ فوتبال کانادا بازیکن دیوید Sidoo است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام بعد از آن روز شنبه برای پرداخت $200,000 برای کسی کالج امتحان ورودی در محل از او دو پسر. Sidoo همچنین با خواننده برای درست کردن یک داستان ساختگی در یکی از پسرش را در پذیرش مقالات در مورد نوجوانان برگزار شد در اسلحه توسط لس آنجلس اعضای باند و ذخیره شده توسط یک رقیب عضو باند به نام “قطعه” دادستان گفت.

دادستان و دفاع توافق کرده اند که به حکم 90 روز پشت میله های زندان.

دیگر پدر و مادر متهم در مورد “خانه کامل” بازیگر نقش Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli بستری به پرداخت نیم میلیون دلار به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان جعلی خدمه استخدام.

آنها در حال برنامه ریزی برای محکوم ماه آینده. اگر قاضی را می پذیرد خود را درخواست معاملات Loughlin خواهد شد و محکوم به دو سال زندان و Giannulli خواهد شد و محکوم به پنج ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>