جدید CDC coronavirus دستورالعمل می تواند به معنای هیچ ورزشی برای بسیار طولانی

در حال حاضر تاخیر در ورزش حرفه ای فصل به فصل در آمریکای شمالی را می توان در وقفه برای به طور قابل توجهی طولانی تر از اول برنامه ریزی بعد از مقامات فدرال روز یکشنبه گفت که آنها توصیه می کنند همه در شخص رویدادهای مربوط به 50 نفر یا بیشتر شود برای بعد از هشت هفته.

که دو بار به عنوان طولانی به عنوان 30 روز خاموش شدن ناگهانی که NBA, NHL و لیگ برتر فوتبال تصمیم به قرار دادن به جای هفته گذشته در پاسخ به جهانی coronavirus همه گیر است که در حال حاضر ساخته شده است تاثیر عمیقی در بازارهای مالی ایالات متحده و اتحاد متهم شده است که حداقل 64 مرگ و میر در این کشور است.

لیگ اصلی بیس بال نیز که قرار بود با آنچه در اصل 30 روز تعطیلی پس از لغو بقیه بهار آموزش و هل دادن به عقب شروع فصل به طور منظم بازی برای دو هفته; روز افتتاحیه بود شده اند مارس 26.

اما توصیه های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در یکشنبه شب به نظر می رسد نشان می دهد که ورزش در این کشور می تواند برای تمام مفاهیم و اهداف رفته بود تا زمانی که ممکن است اگر نه بعد از آن.

“CDC مطابق با آن راهنمایی برای رویدادهای بزرگ است و تجمع توده توصیه می کند که برای بعد از 8 هفته, سازمان … لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر در سراسر ایالات متحده” از آن گفت. “وقایع هر اندازه باید تنها بود ادامه داد: اگر آنها می تواند انجام شود با پایبندی به دستورالعمل برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر, دست, بهداشت و اجتماعی فاصله.”

هشت هفته پنجره به راحتی بیش از آنچه که بوده است باقی مانده از NBA و NHL فصول منظم به همراه خواهد پوشش مورد اول 25 درصد از MLB نجومی یا تقریبا 40 بازی در هر تیم. آن را نیز به بازیگران شک و تردید جدی در توانایی نگه دارید دیگر عمده ایالات متحده رویدادهای ورزشی به عنوان برنامه ریزی شده مانند کنتاکی دربی در اوایل ممکن است.

NBA شد و در حال حاضر فرح به بازی بدون طرفداران در عرصه چیزی که آغاز شده در اواخر هفته گذشته تا به حال یک بازیکن — رودی Gobert از یوتا جاز — نه آزمایش مثبت برای ویروس COVID-19. یوتا هم تیمی داناون میچل و دیترویت مسیحی چوب باید آزمایش مثبت پس از اما Gobert را تشخيص داده شده بود به اندازه کافی برای لیگ می گویند که آن را تعلیق بازی.

“من احساس کمی بهتر است هر روز” Gobert گفت: در یک ویدیو ارسال شده در روز یکشنبه ، او افزود: “من آرزو می کنم من می خواهم که در این زمان چیزی که بیشتر جدی است.”

NBA شده است درخواست تیم برای به اشتراک گذاشتن و در دسترس بودن برای عرصه خود را از طریق پایان ماه ژوئیه نشانه آن است که در لیگ آماده است تا برای تمدید فصل حداقل که به مدت طولانی در صورت لزوم — و کسانی که حرکت در آمد چند روز قبل از CDC ساخته شده و آخرین آن توصیه. NBA فصل به طور منظم بود که به پایان رسید, مارس 15 و نهایی NBA شد به آغاز ژوئن 4, با فصل انجام می شود یا قبل از 21 ژوئن.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

آن را فقط به تیم های ورزشی که تعطیل شده اند: طرفدار تنیس و گلف را اساسا نامیده شده است برای چند هفته آینده با چنین رویدادی خیمه به عنوان ایندیان ولز و میامی در تنیس و بازیکنان قهرمانی و کارشناسی ارشد در گلف یا لغو و یا به تعویق افتاد. NCAA men’s بخش من کالج بسکتبال مسابقات — March Madness — بود به انتشار براکت یکشنبه و شروع به در حال حاضر لغو 68-team مسابقات روز سه شنبه. زنان بخش مسابقات بود که آغاز این هفته است.

همه آنها لغو شده است به عنوان دیگر و در زمستان و بهار-ورزشی فصل در تمام سطوح NCAA است. اکثر دبیرستان دولتی انجمنهای نیز مجبور به انصراف از فصل و قهرمانی نیز هست. برخی از جزئی-لیگ هاکی لیگ را لغو فصول و به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که G لیگ NBA minor league — سر گرفته خواهد شد بازی در این فصل است. حتی یک چوگان بازی در فلوریدای جنوبی در روز یکشنبه پخش شد بدون طرفداران و یا خبرنگاران در حال حاضر با سازمان گفت: آنها نیاز به نهایی احتیاطی.

برخی از بازیکنان NBA شد هزینه یکشنبه در خانه بازی بازی های ویدئویی; میامی Goran Dragic ارسال شده تصویری از خود را در خارج از خانه به لگد زدن به توپ فوتبال در اطراف. دیگران مانند طلایی دولت Stephen Curry بودند اصرار طرفداران خود را به ادامه مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی.

“همه ما باید به مسئولیت خود و انجام آنچه در آن طول می کشد به #stopthespread,” کاری خود گفت 14.1 میلیون دنبالکننده در توییتر. “وجود دارد یک حس فوریت برای صاف و منحنی را به خودمان و سیستم بهداشت و درمان بهترین شانس را برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر. به اشتراک گذاشتن این پیام و اجازه دهید محافظت از هر یک از دیگر!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>