پردیس جدید تجاوز جنسی تقویت قوانین حقوق متهم

توسط COLLIN BINKLEY

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش در روز چهارشنبه نهایی دانشگاه, تجاوز جنسی به قوانین است که تقویت حقوق متهم, کاهش تعهدات قانونی برای مدارس و کالج ها و محدود کردن دامنه از موارد مدارس مورد نیاز خواهد بود برای بررسی.

این تغییر اعلام شده توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos reshapes راه ملت مدارس در پاسخ به شکایت از سوء رفتار جنسی. به معنای آن است که به جای سیاست های دولت اوباما که DeVos قبلا لغو و گفت: آنها تحت فشار در مدارس به انکار حقوق متهم دانش آموزان است.

“امروز ما نسخه نهایی قانون به رسمیت می شناسد که ما می تواند همچنان به مبارزه با سوء رفتار جنسی بدون رها کردن ارزش های اصلی ما از انصاف و برائت و با توجه روند,” او گفت:. “این سبب بازماندگان با ابزارهای بیشتر از همیشه قبل از.”

دموکرات ها و آموزش و پرورش گروه خواسته بود DeVos برای به تاخیر انداختن هر گونه تغییرات تا پس از coronavirus همه گیر و گفت کالج ها لازم نیست که زمان برای اجرای جدید قوانین فدرال در حالی که آنها در پاسخ به بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>