نیاز به اطمینان حاصل شود COVID-رایگان روستایی هند: ساعت CMs

Prime Minister Narendra Modi in video conference with Chief Ministers on Monday.
نخست وزیر نارندرا مودی در ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد در روز دوشنبه.

فعالیت های اقتصادی مجموعه برای جمع آوری بخار

NEW DELHI, مارس 11:

فعالیت های اقتصادی در هند را به “جمع آوری بخار” نخست وزیر نارندرا مودی گفت: رئیس وزرا امروز در حالی که تصریح می کند که این کشور را به تدبیر یک “متعادل استراتژی” برای احیای اقتصاد و مقابله با COVID-19 با تیز تمرکز بر حصول اطمینان از مناطق روستایی باقی می ماند رایگان از این بیماری همه گیر.
محوری ویدئو کنفرانس با همه وزرای ارشد دولت بود به گچ کردن یک نقشه راه جامع با تمرکز بر تقویت COVID-19 مهار استراتژی و افزایش فعالیت های اقتصادی در یک کالیبره شیوه ای که 54 روز در سراسر کشور مستند نزدیک شدن پایان. هند تحت یک مستند از تاریخ 25 مارس برنامه ریزی شده است که برای پایان دادن به در مارس 17.
در این جلسه که به مدت نزدیک به شش ساعت مودی و رئیس وزرا برگزار شد و بحث های گسترده ای در زمینه های مختلف از وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر و سراسری مستند با نخست وزیر گفتن آنها که مسیر آینده را برای این کشور تعیین خواهد شد و بر اساس پیشنهادات توسط ایالات متحده.
به گفته منابع رسمی مودی گفت: وزرای ارشد که بزرگترین چالش برای این کشور خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که عفونت را گسترش به مناطق روستایی هند پس آرامش در مستند هنجارهای که شامل اجازه دادن به جنبش کارگران مهاجر.
در همان زمان, او تاکید کرد که هند باید به طراحی و پیاده سازی یک “متعادل استراتژی” برای مقابله با این بیماری همه گیر و گام به گام فعالیت های اقتصادی در یک تدریجی شیوه ای.
اشاره کرد که به آرامی اما مطمئنا فعالیت های اقتصادی را شروع کرده اند در نقاط مختلف این کشور, نخست وزیر گفت: در روزهای آینده این روند را جمع آوری بخار.
تعامل می آید در این میان رشد مطالبات توسط دولت ها و صنایع و کارگران و چند تن از رهبران سیاسی به برداشت مستند از غیر COVID مناطق آن را به عنوان منفی نهفته اقتصاد و معیشت بخش بزرگی از مردم است.
با توجه به دهلی رسمی دولت در تعامل وزیر Arvind Kejriwal گفت: محرومیت مهار مناطق فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود به سر در سرمایه های ملی.
“در طول تعامل رئیس جمهوری گفت: فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود به سر در دهلی نو به جز در COVID-19 مهار مناطق” یک منبع گفت.
پنجاب وزیر Amarinder سینگ تن به تن برای گسترش coronavirus مستند اما خواستار دقت گردد استراتژی خروج از جمله پشتیبانی مالی به متحده است.
با در نظر گرفتن افزایش تعداد Coronavirus موارد ادامه این مستند مورد نیاز بود Singh اضافه کرد: این تصمیم در تعیین قرمز و نارنجی و زرد و سبز مناطق باید به سمت چپ به این کشور که بیشتر آگاه از این واقعیت.
استراتژی خروج باید در نظر بگیرید و تمرکز بر سیاستهای مالی و توانمندسازی اقتصادی از ایالات پنجاب وزیر گفت.
در این کنفرانس تامیل نادو وزیر K Palaniswami بیرون آمد و در برابر از سرگیری پرواز و مسافر ریلی تا 31 مه با استناد به افزایش در تعداد از coronavirus موارد است.
ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خواست مودی برای نشان دادن “خاص و بتن جهت” در مستند یک دولت رسمی گفت.
در طول تعامل مودی همچنین قدردانی از نقش ایالات متحده در مبارزه با این بیماری همه گیر و گفت: تمام جهان است از این دیدگاه که هند توانسته است با موفقیت به محافظت از خود در برابر این بیماری همه گیر به گفته منابع رسمی.
“مشکلات” را افزایش داده اند هر جا که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند نه به دنبال و یا شده است وجود دارد سستی در اجرای مستند دستورالعمل مودی گفت: وزرای ارشد.
در واکنش به این مرکز تصمیم به از سرگیری تعداد محدودی از خدمات مسافر از فردا بعد از تقریبا 50 روز وقفه, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: از یک سو می خواهد اجرای دقیق این مستند در آن است که از سرگیری خدمات قطار.
به گفته مقامات مودی گفت: آن ضروری به تلاش برای اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در جایی که آنها در طول این مستند در زمان هایی از این افراد مایل به رفتن به خانه و در نتیجه تغییر در تصمیم بود ساخته شده است.
رفتن به جلو, نخست وزیر گفت: راه پیش رو باید تمرکز بر کاهش گسترش عفونت و اطمینان حاصل کرد که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط مردم از جمله اجتماعی فاصله هنجارها با پیروی از شعار “گز دوری (شش فوت از هم جدا)’.
او گفت: این مرکز در حال حاضر دارای منطقی روشن در مورد نشانه های جغرافیایی گسترش این بیماری همه گیر از جمله بدترین مناطق آسیب دیده است که مفید در مهار این بیماری همه گیر.
تعامل با حضور وزیر دفاع Rajnath Singh, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و وزیر بهداشت Harsh Vardhan در میان دیگران.
آخرین تعامل نخست وزیر با رئیس وزرا بود که در تاریخ 27 آوریل. و روز پس از جلسه دولت مرکزی تمدید کرده اند این مستند توسط دو هفته بیشتر تا مارس 17 به دستگیری گسترش ویروس اما به چند تسهیلات در فعالیت های اقتصادی و جنبش مردم است.
با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت امروز هند ثبت یک رکورد پرش از 4,213 COVID-19 نفر در یک روز در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 موارد به 67,152 با مرگ و میر 2,206. (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>