نزدیک به 700 چین زندانیان منتقل شده به کروناویروس-رایگان زندانها

دولت و مسئولان زندان گفت: پنج شنبه, مه 27, که آنها را انتقال تقریبا 700 پرخطر زندانیان در خارج از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین گفت که این رمان coronavirus گسترش یافته است به “هر واحد مسکن” در مرکز, که در آن نه زندانی که قرارداد این بیماری فوت کرده اند.

همه کسانی که 691 زندانیان منتقل شده اند آزمایش منفی برای این بیماری است. آنها خواهد شد به برخی از حدود دو دوجین زندانهای کالیفرنیا که در آن هیچ coronavirus موارد تایید شده است. تمام نه دولت از زندانیان که کشته شده بود تسلیم در چین مردان زندان است.

انتقال اعلام شد در یک سند به طور مشترک ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شمال کالیفرنیا اوکلند بخش توسط دولت دادستان کل خاویر بکررا و زندان دفتر حقوقی است که به نمایندگی از زندانیان.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت: در سند این نقل و انتقالات می تواند شروع این هفته است. دولت تعریف نمی در دادگاه سند در نظر گرفته است که در معرض خطر بالا برای ابتلا coronavirus.

این نقل و انتقالات در حال خروج از سیاست های قبلی. کالیفرنیا تادیبی خدمات مراقبت های بهداشتی که نظارت بر مراقبت های پزشکی برای زندانیان گفته بود آن معتقد است که “جنبش توده ای در معرض خطر زندانیان بین موسسات بدون شیوع است و نابخردانه و به طور بالقوه خطرناک است” گفت: چنین حرکت “حمل قابل توجهی خطر گسترش انتقال بیماری بین نهاد.”

اما وکلای مدافع برای, زندان, دفتر حقوقی گفت: در این سند که تغییر مورد نیاز بود.

“هفت نفر از نه مرگ و میر در CDCR تا کنون آمده اند از افرادی که مستقر در خوابگاه در CIM,” وکلای نوشت. “پس از CDCR فعلی و گذشته اقدامات شکست خورده اند به بنیادی شیوع بیماری و جلوگیری از گسترش آن ضروری است که بیماران آسیب پذیر از حفاظت اضافی را بلافاصله.”

انتقال دستور داده شد توسط یک گیرنده که منصوب شد توسط یک قاضی فدرال در سال 2006 برای نظارت بر زندان کالیفرنیا سیستم مراقبت های پزشکی پس از دولت حل و فصل 2001 کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط زندانیان که اتهام بی تفاوت مراقبت های بهداشتی. قاضی حکم داد که CDCR را پس از آن اصلاحات وعده داده شده موفق به ملاقات با قانون اساسی فدرال استاندارد.

این نقل و انتقال بر روی پاشنه از دیدار با CDCR وزیر رالف دیاز به هفت زندان ممکن است 20-22 از جمله مردان و زنان در زندان در چین و خواسته با یک کاروان از معترضان در روز شنبه که زندانیان منتشر می شود از این امکانات.

وکلای انجام یک ویدیو آنلاین, بازدید از این مردان زندان در 22 مه. زندان قانون کار گفت: در این پرونده که در دولت وجود دارد گفت: حداقل شش فوت اجتماعی فاصله برای زندانیان مستقر در خوابگاه های, اما که این ویدئو را پشتیبانی نمی کند که ادعا می کنند.

یک سخنگوی زندانی سازمان های مدافع گفت: او از نظر نقل و انتقالات پیروزی است.

“آنها در حال برروی آن بکشید لعنت عرشه. و من فکر می کنم این غم انگیز است” گفت: Geri سیلوا, سخنگوی فرصت عادلانه پروژه و خانواده متحد برای پایان دادن به زندگی بدون آزادی مشروط. “من مطمئن هستم که بسیاری از کسانی که 700 می تواند منتشر شود و هیچ تهدیدی برای امنیت عمومی. آنها می تواند به آزادی مشروط خود تاریخ آنها را می توان در افراد مسن است.”

سیلوا فکر چه مدت زندان بدون یک مورد تایید شده از coronavirus می تواند باقی می ماند رایگان از COVID-19. او با اشاره به مورد آونال زندان ایالتی در کینگز کانتی که در تاریخ 6 مه تا به حال هیچ تست مثبت است اما چگونه است حدود 200.

این CDCR گفت: در اوایل ممکن است که وجود داشته است چند تست در آونال — و هیچ کدام در افراد بدون علائم – به دلیل وجود داشته است هیچ تایید COVID-19 موارد وجود دارد.

در مارس 20, بیانیه پس از یک مشترک مورد مدیریت, کنفرانس, زندان, قانون کار گفت: “CDCR نمی کند در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام اضافی اوایل اهل بیت منتشر زیرا معتقد است که آن را گرفته است و در ادامه به کافی گام های مناسب برای بهبود ایمنی از زندانیان و کارکنان در آن زندان از طریق اجتماعی فاصله غربالگری پیشرفته نظافت و بهداشت کارکنان و اهل بیت, آموزش و پرورش, و افزایش تست.”

یک CDCR سخنگوی نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر ساخته شده بعد از ساعت کاری روز شنبه.

همانطور که از چهارشنبه 1,216 زندانیان ایالت تا به حال در برخی از نقطه آلوده شده است 912 باقی مانده آلوده و 283 بهبود حال با توجه به CDCR بیمار ردیاب.

در کالیفرنیا موسسه برای مردان 450 زندانی بود coronavirus که از روز شنبه در حالی که 167 زندانیان وجود دارد بهبود بود.

ایالت وجود دارد 130 فعال coronavirus موارد در میان CDCR کارکنان از روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>