نزدیک به 10 pc بيماران ديابتی بستری برای COVID-19 may die: مطالعه

لندن: یک در ده در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که مبتلا به دیابت ممکن است در ظرف هفت روز از ورود و یک در پنج ممکن است نیاز به انتوبه و تحت تهويه مکانيکی با این نقطه با توجه به مطالعه.
محققان از جمله کسانی که از دانشگاه نانت در فرانسه تجزیه و تحلیل داده ها از 1,317 COVID-19 بیماران بستری به 53, فرانسوی, بیمارستان بین 10 و 31 مارس سال 2020 است.
آنها گفت: اکثریت این بیماران نزدیک به 90 درصد تا به حال به ديابت نوع 2 در حالی که تنها 3 درصد بود به دیابت نوع 1 با انواع دیگر دیابت در باقی موارد.
با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Diabetologia دو سوم از COVID-19 بیماران مبتلا به دیابت مراجعه کننده به بيمارستانهای مرد بودند و متوسط سن بيماران 70 سال است.
محققان اشاره کردند که بد قند خون کنترل نشده به طور مستقیم به نظر می رسد به تاثیر یک بیمار نتیجه اما این حضور از عوارض ديابت و سن افزایش خطر مرگ.
آنها گفت: افزایش شاخص توده بدنی است که در اندازه گیری وزن فرد با توجه به قد خود همراه است و هر دو با افزایش خطر ابتلا نیاز به تهویه مکانیکی و با افزایش خطر مرگ.
عوارض نیز اشاره کرد و در چشم و کلیه و اعصاب در 47 درصد از افراد در حالی که رگ های خونی کوچک مربوط به عروق خونی کوچک مشکلات قلب, مغز, و, پاهای, شد و در حال حاضر 41 درصد از بیماران این مطالعه اشاره کرد.
در تمام بیماران در این مطالعه محققان گفت: یک پنجم شده بود انتوبه روز هفت و قرار داده شده در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت های ویژه.
در این زمان آنها گفت: در حدود یک در 10 فوت کرده است و بیشتر از 18 درصد از بيمارستان مرخص شده بودند خانه.
به گفته محققان عروق خونی کوچک عوارض بیش از دو برابر خطر مرگ در روز و هفت.
گفتند سن پیشرفته نیز قابل ملاحظه ای افزایش خطر مرگ با این گروه از بیماران با سن 75 سال بیش از 14 برابر احتمال مرگ از بیماران جوان تر به زیر 55 سال.
بیماران 65-74 سال به سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که زیر 55 سال مطالعه اشاره کرد.
دانشمندان گفت: حضور این شرایط تنفسی مانند آپنه انسدادی خواب و نشانه هایی مانند تنگی نفس تقریبا سه برابر خطر مرگ در عرض یک هفته.
“سالمندی جمعیت در بلند مدت دیابت پیشرفته با عوارض ديابت و/یا درمان آپنه انسدادی خواب بودند به خصوص در معرض خطر مرگ زودرس و ممکن است نیاز به مدیریت خاص برای جلوگیری از عفونت با رمان coronavirus” دانشمندان نوشت: در مطالعه است.
این مطالعه همچنین تایید تحقیقات قبلی که انسولین و درمان های دیگر برای اصلاح قند خون یک عامل خطر برای ابتلا به اشکال شدید COVID-19 و می تواند ادامه داد: در بیماران مبتلا به دیابت.
با توجه به مطالعه وجود نداشت و میر در بیماران زیر 65 سال مبتلا به دیابت نوع 1.
این نویسنده گفت: وجود تنها 39 بيمار مبتلا به دیابت نوع 1 در زمان مطالعه و افزود که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای ایجاد اثر COVID-19 خاص در این جمعیت.
از جمله دیگر یافته های این دانشمندان گفت: مردان بودند از نظر آماری بیشتر احتمال مرگ در روز و هفت از زنان است.
محققان اشاره کردند که BMI نیز ممکن است یک عامل مستقل برای COVID-19 شدت در جامعه زندگی با دیابت و نیاز به بستری در بیمارستان.
“ارتباط بین چاقی و COVID-19 نیاز به مطالعه بیشتر” آنها گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>