ND ایران کمیته توصیه می کند لغو کنوانسیون; لذا به نگه داشتن آنها در Facebook

14 رهبران حزب تصمیم گرفتند یک “نزدیک به اتفاق آرا” حاشیه در آن دوشنبه, مارس 16 جلسه به کنوانسیون که برنامه ریزی شده بود را در بیسمارک در مارس 27-29. اما 57-عضو کمیته امور خارجه باید تایید تصمیم سه شنبه شب آن را به صورت نهایی — حزب رئیس ریک برگ انتظار آن خواهد شد.

برگ گفت: لغو این کنوانسیون است: “کاملا حق تصمیم گیری” با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اخیر توصیه هایی برای جلوگیری از تجمع بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

به جای صدور نامزد تاییدیه قبل از 9 ژوئن اولیه انتخابات حزب را در حال حاضر تایید نامزدها پس از اولیه صورت گرفته است.

که به ویژه مربوط به یک نژاد: دولت خزانه دار. دولت مظنونان حمله به دانشگاه دان جانستون و توماس Beadle در حال رقیب برای حزب نامزدی پس از دیرین جمهوری خواه officeholder کلی اشمیت تصمیم به اجرای یک پنجم مدت است. جمهوری خواه رای دهندگان در کشور را در حال حاضر باید تصمیم بگیرید که کدام نامزد به جلو می رود به انتخابات ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن دولت را مهر تایید. جمهوری خواه امتیازهای اشغال شش ایالت دفاتر در انتخابات.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برگ گفت: او ترجیح داده اند به تایید نامزدها از طریق رای گیری الکترونیکی, اما او گفت: تدارکات ساخت ترتیبات لازم در یک دوره کوتاه از زمان شده اند که بیش از حد دشوار است.

در همین حال دولت دموکراتیک-NPL حزب تصمیم گرفتند به انجام آن کنوانسیون عملا از طریق Facebook. این حزب اعلام کرد در هفته گذشته آن را لغو فیزیکی آن کنوانسیون برنامه ریزی شده به محل مارس 19-22 در مینت “با توجه به نگرانی از انتقال COVID-19.”

حزب رئیس کایلی Oversen ارسال یک ایمیل به نمایندگان جمعه جزئیات چگونگی روند کار خواهد کرد. نامزد ایالتی و کمیته ملی حزب دموکرات شکافها و متقاضیان ملی نماینده خواسته شد برای ارائه تصویری معرفی و یا نامزدی سخنرانی برای مشاهده توسط نمایندگان که خواهد شد و سپس رای گیری به صورت الکترونیکی به تایید مورد نظر خود را نامزد.

این قرارداد به سادگی با رای گیری یک شرکت است که فراهم می کند امن رای گیری آنلاین خدمات. رای گیری باز خواهد شد به نمایندگان برای پنج ساعت شروع 8 صبح روز شنبه, مارس 21.

رهبران حزب را “gavel در” از طریق سایت های رسانه های اجتماعی را زنده تصویری عملکرد و به اشتراک گذاری دیگر-مطالب مرتبط در یک صفحه خصوصی ایجاد شده برای این مناسبت است.

این حزب اعلام کرد نامزدهای ایالت دفتر شامل دامپزشک شلی لنز که مستقل است در حال اجرا برای فرماندار و مشاور علامت Haugen که در حال اجرا است برای خزانه دار. دو نامزد رقابت به نمایندگی از این حزب در مسابقه برای دولت تنها کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده: 26 ساله مدیر خرده فروشی ژاک Raknerud و سابق آزادیخواه نامزد رولاند Riemers که گفت: او را به دنبال ندارد و این حزب را حمایت و برنامه ریزی برای رفتن به اولیه.

Oversen و گفت: هنوز در حال کار برای جذب داوطلبان برای اجرا به صورت کمیسر بیمه و خدمات عمومی کمیساریای که هر دو باید جمهوریخواه امتیازهای. این نامزدهای بالقوه می تواند اعلام کرد پس از حزب مجازی کنوانسیون.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>