جایزه MVP نشده منصرف داجرز’ کودی Bellinger از کار در نوسان

لس آنجلس >> شما ممکن است تا به حال مستند پروژه. تمیز کردن گاراژ. گیاهی است که باغ سبزی. رنگ که اتاق یدکی.

کودی Bellinger به حال یک تغییر و نوسان است که برنده سال گذشته لیگ ملی با ارزش ترین بازیکن جایزه.

“کودی بیش از قرنطینه در آریزونا کار را از طریق برخی از چیزهایی که وجود دارد و قطعا نوسان و تغییر است که هنگامی که شما با قرار دادن چشم ها در آن شما آن را متفاوت تر از آن بود که در سال گذشته” داجرز مدیر دیو رابرتز روز دوشنبه گفت:.

پس از آموزش بهار بود تعطیل در اواسط ماه مارس, آموزش مجتمع در آریزونا در نهایت دوباره باز به بازیکنان به صورت بسیار محدود تمرینات. Bellinger اذعان کرد او استفاده می شود که با ضربه مربی Brant قهوه ای در Camelback در مرتع پرورش احشام ساخت “تنظیمات” در برخورد مکانیک. او در توصیف نوسان را به عنوان “هنوز هم در حال توسعه است.”

“من نمی ساخت هر نوع از تنظیم” او گفت:. اما همیشه چیزهای کوچک در نوسان خود را که شما متوجه چه چیزی باعث می شود شما خوب است و شما فقط سعی کنید به عنوان سازگار با کسانی که به عنوان شما می توانید. من تصمیم گرفتم من تا به حال زمان به کار بر روی آن در یک محیطی عاری از استرس. بنابراین هیچ چیز عمده در همه فقط جزئی از چیزهایی که من فکر می کنم در مورد همه سال و خوب تنظیم آن چیزهایی است.”

در طول intrasquad بازی ها واضح ترین تنظیم به نظر می رسد برای قرار دادن پای خود را در این صفحه پایانی خود مقابل هیپ بیش از آن بود که یک سال پیش — زمانی که او ضربه .305 با 47 صفحه اصلی اجرا می شود و یک 1.035 OPS.

“این یک سوال منصفانه” رابرتز گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا یک حاکم MVP را تغییر نوسان است که تولید آن آمار است. “من فکر می کنم که در صحبت کردن به کودی او برنده MVP اما من فکر می کنم که برای او در سخنان خود او را خوب نیمه دوم. به عنوان او به پایان رسید فصل او احساس راحتی نمی کنید و احساس کردند که او به تغییر و آمد تا با یک تغییر.

“او احساس می کند واقعا راحت که در آن او را در مکانیکی. ما را دیده اند این نتایج هنوز (در طول intrasquad بازی) نیست که نتایج موضوع در حال حاضر. اما من فکر می کنم این یک چیز فردی این احساس چیزی است. برای من به عنوان طولانی به عنوان او اعتماد و او را در اعطا و صحبت کردن از طریق چیزهایی که با هدف قرار دادن بچه ها من خوشبین هستم.”

Bellinger برنده 2019 NL MVP تا حد زیادی بر اساس اولین 60 بازی فصل که در طی آن او ضربه .376 با 1.395 OPS و 20 خانه اجرا می شود. در فینال 60 بازی این فصل هر چند او batted تر عابر پیاده دادن .258 با .886 OPS (به علاوه 4-برای-19 نمایش در داجرز’ بخش سری دست دادن به اتباع واشنگتن).

تکثیر آن در اوایل فصل اعداد در این سال 60-بازی به صورت مختصر برنامه بود Bellinger انگیزه در تنظیم نوسان را گفت.

“این چیزی که — بدانند چرا من خیلی خوب بود و پس از به خاطر سپردن احساس اما نه بیش از حد گرفتار در سال گذشته,” او گفت:. “من قصد دارم به سعی کنید به طور یکسان به جایی که من در سال گذشته بود فقط به این دلیل که. شما همیشه در حال رشد است و شما همیشه در حال تحول است.”

سرعت متخصص

زمانی که MLB اعلام کرد این بهار که فهرست اسامی خواهد بود گسترش یافت و از 25 به 26 بازیکن برای سال 2020 فصل داجرز امضا outfielder Terrance گور به یک جزئی-لیگ قرارداد با پتانسیل برای استفاده از آن 26 نقطه در یک baserunning سلاح. یکی از سریع ترین بازیکن حرفه ای بیس بال گور شد در اردوگاه به عنوان یک غیر فهرستی invitee قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس بسته ورزش کردن.

گور است فقط 77 صفحه ظاهر و 13 شروع می شود در بیش از 100 بازی قسمت شش-لیگ فصل است اما سرقت 40 پایگاه در 49 تلاش است.

در دوباره پیکربندی 2020 فصل تیم در حال حاضر قادر به حمل 30 بازیکن برای اولین بار دو هفته از فصل به طور منظم 28 تا دو هفته پس از آن. این قانون جدید که قرار دادن یک دونده در پایه دوم برای شروع هر اضافی از زمین باز یافته باعث می شود ایده حمل baserunning متخصص مانند گور و حتی بیشتر جذاب است.

رابرتز اذعان داجرز در نظر گرفته اند با اضافه کردن 29 ساله گور به خود بازیکن ،

“ما صحبت های زیادی در مورد Terrance در روزهای اخیر” رابرتز گفت. “بدیهی است که این دونده در پایه دوم در نوبت (یکی انگیزه) اما شرایط در ballgame به علاوه یا منهای نوع بازی کراوات ballgames در هفتم, هشتم و یا نهم نوبت که در آن او می تواند سرقت یک پایه و به طور بالقوه در به ثمر رساندن موقعیت.

“در بسیاری از شرایط که در آن یک مرد مانند Terrance که انجام می شود آن را حس می کند برای هر تیم به خصوص در این شرایط است. بنابراین چیزی است که قطعا می تواند رخ دهد در چند روز آینده.”

یادداشت

سهشنبه اصلی تاریخ برای سال 2020 همه ستاره بازی برگزار می شود در ورزشگاه طفره زن, اولین بار داجرز میزبانی بازی از سال 1980. اما MLB لغو همه ستاره بازی برای اولین بار از سال 1945. داجرز میزبان 2022 بازی به جای. … داجرز ندارد intrasquad بازی دوشنبه اما سر گرفته خواهد شد کسانی که tuneups در روز سه شنبه. داجرز در حال برنامه ریزی برای بازی Arizona Diamondbacks در نمایشگاه بازی های یکشنبه و دوشنبه سپس فرشتگان در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>