موریتا مسا گروه دبیرستان سلام مدیر ارشد اعضای گروه


این با تشکر از شما ثبت شد ارائه شده به اعضای ارشد موریتا مسا دبیرستان باند راهپیمایی در آخرین تمرین از فصل در پاییز 2019. (حسن نیت ارائه میدهد از دانیل گرینبرگ)

پس از موریتا مسا دبیرستان پردیس بسته برای بقیه سال تحصیلی و در فرد برنامه لغو شد, دانیل گرینبرگ مدرسه گروه, مدیر, می خواستم به یک فریاد به فارغ التحصیل از سالمندان در برنامه گروه.

باند راهپیمایی آخرین منظم رقابت های فصل قبل از مسابقات شد Nov. 9 در ویستا دبیرستان, اما لغو بهار حوادث به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای اعضای گروه در حال از دست رفته خود را بهار کنسرت و یک کنسرت مشترک با Riverside Community College, در میان رویدادهای دیگر.

“به عنوان مدیر گروهها در موریتا مسا دبیرستان, من چهار سال را صرف با بسیاری از این اعضا. این انتقال شده است یک راه سخت برای خداحافظی به این شگفت آور, بزرگسالان جوان” گرینبرگ نوشت: در یک ایمیل در مورد ارشد اعضای گروه.

“آنها قرار داده اند در تعداد ساعت و عرق و تلاش را در این برنامه” گرینبرگ نوشت. “هر روز آنها مرا شگفت زده با خود تعهد به تحصیل خود را به برنامه. آنها واقعا می خواهد از دست رفته است.”

امسال ارشد گروه عضو هستند Breanna Cosentino امیلی دیویس و ایزابل Scarlata تیراندازی; Leahna Farnal علامت Gagielo مونه و دنا Nahigian کلارینت; تیلور جونز باس کلارینت; Ryan Elbo و دیوید اردن ترومپت; Jason بوچر طوبی; Sebastian گرررو و کارلوس Leal, باریتون; Aleia جونز و استفانی مندز, ساکسیفون آلتو; Davin Ko, شاخ فرانسوی; آرون جانسون و فیلیپه میشل, سازهای کوبه ای و سیرا اردن, درام عمده.

گرینبرگ مشترک یک عکس از “با تشکر از شما, سالمندان” نشانه آن است که ارائه شده به سالمندان در پایان آخرین راهپیمایی گروه تمرین فصل است. نشانه رفت و با آنها به Nov. 9 رقابت است و در این مدرسه در حال حاضر آرام اتاق گروه با توجه به گرینبرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>