موریتا مسا بالا تعویق بازی با توجه به coronavirus نگرانی

یک موریتا دبیرستان عملکرد “داستان وست ساید” به تعویق افتاده است با نگرانی ها در مورد گسترش جدید کروناویروس.

مونیکا گوتیرز, سخنگوی موریتا دره Unified School District, گفت سهشنبه, مارس 10 که موریتا مسا بالا, درام, تولید نمی شود, برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در این هفته از کلی احتیاط که مارکت ها به طور بالقوه می تواند در معرض مردم به این ویروس.

“داستان وست ساید” برنامه ریزی شده بود انجام شود پنج شنبه, مارس 12 جمعه, مارس 13 و چهار شنبه, مارس 14 مدرسه در وب سایت اعلام کرد.

گوتیرز گفت: از طریق تلفن به تعویق افتادن است و ربطی به این هفته دو روز تعطیلی همسایه موریتا Valley High School, پس از افشای هفته گذشته است که یک کارمند بیمار شد پس از سفر به یک کشور که در آن شده است وجود دارد COVID-19 شیوع.

در اواخر روز دوشنبه مدرسه مقامات منطقه گفت: آزمون تعیین کارمند نیست که ویروس ها و موریتا دره بالا خواهد بازگشایی چهار شنبه, مارس 11. گوتیرز گفت: کلاس ها و فعالیت های فوق برنامه مانند ورزش سر گرفته خواهد شد. دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر تایید تست منفی بود.

همانطور که برای بازی در موریتا مسا دبیرستان گوتیرز گفت: آن به تعویق افتاد و در پاسخ به مقامات بهداشت’ توصیه به محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه در رویدادهای عمومی با حضور تعداد زیادی از مردم که در آن اطلاعات در مورد هویت و سلامت همه شرکت کنندگان خواهد بود دشوار است برای جمع آوری و که در آن مردم خواهد بود در مجاورت نزدیک به یکدیگر در مکان محدود.

مقامات همچنین به تعویق افتاد یک تجمع در مدرسه برای ورودی سال اول از مجموعه چهار شنبه, مارس 16 — در بخشی به دلیل پیش بینی باران و المپیک ویژه رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 20 گوتیرز گفت: در یک ایمیل.

کریستوفر رایان موریتا مسا درام کارگردان گفت: “نمی دانم زمانی که بازی خواهد بود دوباره. رایان گفت: این منطقه است “رفتن هفته به هفته” آن را به عنوان وزن چه باید بکنید بعد در حالی که حفظ ایمنی دانش آموزان اولویت خود را.

حتی پس از به تعویق افتادن نا امید کننده بود برای نوجوانان, بازیگران و هنرپیشه های زن.

“البته دانش آموزان نا امید شدند,” رایان نوشت: در یک ایمیل. “اما آنها همچنین درک می کنیم نیاز به چنین احتیاط.”

او گفت: آنها خوشبین هستند نشان می دهد برگزار خواهد شد در برخی از نقطه.

“ما امیدواریم که که هنوز طرح در حضور ما نشان می دهد” رایان گفت. “ساعت های طولانی هر روز بعد از مدرسه باید پرداخت شود با کیفیت نمایش های باور نکردنی از رقص اعداد و آواز فوق العاده. این واقعا نشان می دهد نه از دست.”

Riverside County مقامات اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس. این شهرستان دارای چهار محلی مواردی که از صبح سه شنبه همه در Coachella Valley, در حالی که یکی دیگر از ساکنان قرارداد ویروس بر روی یک کشتی کروز و در بیمارستان بستری شد, در شمال کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>