مودی 2.0 برآورده BJP هسته دستور کار در سال اول

NEW DELHI, مارس 29: این مودی دولت اجرا ایدئولوژیک آن در دستور کار شدید سرعت در سال اول خود را در دفتر خود در دوره دوم اما ویرانی اقتصادی ساخته شده توسط COVID-19 ارائه شده زعفران تقدیر با یک چالش عظیم به عنوان تمرکز شیفت به اقتصاد است.
با بی جی پی به رهبری دموکراتیک ملی داد دولت مارک اولین سالگرد خود را روز شنبه در اولین سال است که به احتمال زیاد به خاطر برای اجرای چندین دهه Hindutva خواسته به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی مورد استفاده اکثریت عظیمی حزب برنده در 2019 Lok سبها سنجی به فشار از طریق هسته آن خود کرد.
ابطال ماده 370 که به سابق ایالت جامو و کشمیر وضعیت خاص و ساخت و ساز رم معبد در ایودیا اند دو کلید ایدئولوژیک برجسته BJP را manifestoes بیش از چند دهه و هر دو حل و فصل شد و در آن نفع در یک سال گذشته.
ماده 370 نسخ شد توسط دولت با مجلس عبور یک قطعنامه در این اثر نیز در ماه اوت و دولت بود باز به سرزمین های اتحادیه.
منظور از یک قانون اساسی نیمکت دیوان عالی کشور هموار راه را برای ساخت معبد در محل در ایودیا که در آن خداوند رم بر این باور بود که متولد شده اند.
آن را نشانه ای از درک محبوب پذیرش Hindutva دستور کار است که بسیاری از مسائل کلیدی که یک بار ساخته شده BJP منفور برای بسیاری از احزاب و مجبور به نگه داشتن آنها را دور به پیروزی متفقین در اواخر 90s جلب حمایت از حتی غیر NDA احزاب در مجلس.
بی جی پی موفق به جرم عمل فوری طلاق در میان مردان مسلمان و با موفقیت تحت فشار قرار دادند از طریق هر دو gouses مجلس ستیز شهروندی (متمم) قانون.
BJP معاون رئیس جمهور Vinay Sahasrabudhe گفت PTI که از اتمام سال اول مودی 2.0 است همه چیز در مورد نگه داشتن وعده.
“همچنین در مورد سه Cs: اعتقاد راسخ و شجاعت و تعهد است. اول محدود شد در مورد اجرای موثر طرح های رفاه که به همراه داشت به نتایج قابل توجه” او گفت و اشاره کرد که این حرکت در ماده 370 و کا بود “بسیار طبیعی” پس از اخذ تاییدیه دریافت یک “تجدید و تمدید” قیمومیت در سال 2019.
عبور از کا که به دنبال اعطای تابعیت به غیر مسلمانان از سه همسایه اکثریت مسلمان کشور بر روی زمین از آزار و اذیت مذهبی باعث شدید تظاهرات ترویج نخست وزیر ادعا که دولت مورد بحث نیست هر حرکت برای پیاده سازی ملی ثبت نام از شهروندان است.
احزاب مخالف و گروه های اجتماعی استدلال کرده اند که NRC در رابطه با این کا را می توان تبعیض آمیز.
به عنوان COVID-19 نابسامانی های زندگی در سراسر کشور مجبور معکوس مهاجرت از فقرا در اعداد بزرگ و ادعا اشتغال در میلیون ها و نما های بهداشتی و همچنین چالش های اقتصادی همه گیر شده است حاکم بر گفتمان عمومی و نما چالش های جدید به دولت است.
Sahasrabudhe می گوید دولت و BJP شده است به مبارزه با چالش COVID-19 با شجاعت قابل توجه.
گفتمان “atmanirbhar بهارات” او می گوید: با اشاره به مودی تماس بگیرید متکی به هند برای مقابله با COVID-19 بحران است همه چیز در مورد تعهد ما به “antyodaya” (بالا بردن بیشتر فقیر).
“تبدیل چالش به فرصت است که راه پیش رو آن را چهارمین C,” او می گوید.
طول نسبتا خاموش جشن سالگرد حزب خود را سازمانی تلاش خود رئیس جمهور J P Nadda و مودی دولت اقدامات به آدرس جانبی خرید اینترنتی از COVID-19 خواهد بود در مرکز کمک رسانی خود را.
صفحه اصلی وزیر آمیت شاه که معطوف به دولت پس از رهبری حزب در انتخابات عمومی به عنوان دوم قابل رویت ترین و قدرتمند صدای دولت او به عنوان سرنشین آن در تصمیم گیری های مربوط به جامو و کشمیر و کا در میان دیگران.
جانباز BJP رهبر Nadda در زمان بیش از راس حزب از شاه در ژانویه.
در حالی که بی جی پی را ایدئولوژیک نیروی عظیم منهدم کننده نورد با یک بی سابقه ای قدرت های انتخاباتی پاداش شده اند کمتر از تشویق برای حزب و مارک و ادامه یک روند است که دیده است و آن عملکرد ضعیفی در دولت مجمع انتخابات نسبت به Lok سبها انتخابات است.
با “مودی عامل” نه در کار با این عملکرد دیده می شد زیر پر در ماهاراشترا آن سنتی متحد شیو سنا پیوست دست در دست احزاب مخالف برای تشکیل دولت و هاریانا که در آن آن را به حال به متحد منطقه ای حزب به اکثریت ایمن.
بی جی پی دچار یک شکست بزرگ در Jharkhand, که در آن در قدرت بود و شانس ضعیف در پیشنهاد خود را برای حذف Arvind Kejriwal-led AAP از قدرت در دهلی نو.
اما او مدیریت به نوبه خود جداول در کارناتاکا و Madhya Pradesh به عنوان defections از رقیب احزاب نصب جانباز زعفران warhorses B S Yediyurappa و Shivraj سینگ Chouhan به عنوان وزیر در دو کشور بود.
هر چند COVID-19 مطرح شده است و برخی ابهامات در مورد رای گیری فرآیندهای دور بعدی انتخابات چالش حزب روبرو خواهد شد است بیهار مجمع انتخابات که قرار است برای ماه اکتبر-نوامبر پس از انتخابات در بنگال غربی کرالا آسام تامیل نادو تامیل نادو در نیمه اول سال آینده.
چگونه مرکز و دولت مربوطه دولت ها در برخورد با چالش های زیادی coronavirus مطرح خواهد شد به احتمال زیاد به شدت وزن در اختیارات مردم. (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>